Stanica.

Založil 5o, 13.11.2013, 00:29:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

5o

Mal som pár volnejších dní, tak som začal samozrejme zo stanicou.
Preto lebo Lego...

5o

Pokračovanie.
Preto lebo Lego...

SpCasPi000

#2
Paráda, takéto typy budov budem tiež k vlakom stavať keď bude čas a dokúpim ešte diely, takže dobrá inšpirácia, vďaka!
Nepôjde to niekam na výstavu?

mirek

Šikula...velmi pěkná stavba. Chybí jen zeleň a výpravčí... ;D

Bard

Tohle se mi líbí. Má to styl i půvab typický pro povedené LEGOstavby.

otaznik

Opravdu moc hezké, úplně na mě dýchla atmosféra takových "starých" nádraží.

Aki

Citace od: otaznik kdy 13.11.2013, 15:24:48
Opravdu moc hezké, úplně na mě dýchla atmosféra takových "starých" nádraží.
Přesně. Je to opravdu velice povedené. Ještě víc by se mi asi líbila v tan, ale to už bych si asi u...nul.  ;)

5o

Ďakujem, som rád že sa vám páči. Mám rád staré mestské budovy a stanice. To bol aj môj zámer, postaviť staničnú budovu s takýmto ,,vyhratým´´ členením. Vyhral som sa chvíľu, kým sa mi to začalo ako tak pozdávať, no aj tak som to potom prestaval a prestaval... Stále tam vidím čo sa dá ešte zlepšiť.
K ďalšiemu stavaniu sa dostanem najskôr až cez vianočnú dovolenku, ale mám ešte niečo pripravené. A teraz zisťujem, že názov vlákna som mohol nazvať úplne inak.
Preto lebo Lego...

5o

Pár domov z plánovanej Obchodnej ulice.
Preto lebo Lego...

Cavelon

Pekné stavby. :)
Majú aj nejaký reálny vzor alebo si si ich sám navrhol?

5o

Citace od: Cavelon kdy 14.11.2013, 10:19:29
Pekné stavby. :)
Majú aj nejaký reálny vzor alebo si si ich sám navrhol?
Najľahšie je nájsť niečo zaujímavé a podľa toho stavať. Hľadal som, ale nenašiel nič také čo by ma úplne ohúrilo.
Budem musieť zájsť do predajne modelovej železnice a tam získať predlohy budov. Niečo je aj na nete, ale asi som nemal šťastie.
Takže mierna inšpirácia tu je, ale potom som už staval ako to išlo.
Preto lebo Lego...

ejancar

Moc pěkné dílo. Jde vidět, že máte smysl pro stavební detail. Jinak ten pocit, že se dá něco vylepšit znám, nejhorší, když je to blízko základů ;D
Lego = každý den nový model/hračka!

Izmael10

Veľmi podarené, to musí ísť na nejakú výstavu!  ;)

germik

Domky jsou hezké, jen ty šedé střechy bych možná vyměnil za jinou (asi černou?) barvu, a okna v patrech (a klidně i v přízemí, tam ale občas bývají nějaké obchody apod, žejo...) spíš window 4x1x3 s okenicemi 2 na sebe - ty prosklený tabule se prostě k téhleté krásné zdobené fasádě nehoděj :) ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik