(Vlastní) City autíčka

Založil lukasenko, 26.11.2006, 18:50:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

lukasenko

Ahoj všichni LEGO-pozitivní! Toto je můj první příspěvek. Po dlouhé době jsem se vrátil k LEGU a rozhodl se uspořádat mou sbírku, něco dokoupit a vytvořit si své vysněné městečko (fotky určitě dodám, až bude kompetní). Při třídění mi ale zbylo celkem dost dílků a tak jsem dostavěl dvě autíčka. Nejsou to modely, které by sršely nápadem a inovací, prostě jsem si chtěl postavit auta ze staré školy... Inspirací pro bílé auto mi bylo auto z Parhausu 6394. Jsem zvedavý na vaše názory. Lukáš

Shi-So

To cerne si mi moc libi :D
Ale to bile bych trochu protahnul ,at ti ten ram motorky nepresahuje ven...

Dejv

koukam, že ta motorka kromě koleček nemá taky řidítka  ;D

lukasenko

Citace od: sparkz kdy 26.11.2006, 19:16:09
koukam, že ta motorka kromě koleček nemá taky řidítka  ;D
No to je záměr - veze se do šrotu.  ;)

Dejv

 ;D  já myslel, že do servisu.. 

lukasenko

Citace od: Shi-So kdy 26.11.2006, 19:06:41
To cerne si mi moc libi :D
Ale to bile bych trochu protahnul ,at ti ten ram motorky nepresahuje ven...
Tak jsem ho protahl o dva dílky, ale moc se mi to nezdá...

tazzy

Jo teď to vypadá mnohem lépe.

Benelli_2000

Hezký old skůl auta. Přidávám se k názoru, že to černé je hezčí (i když je to bílé protažené). Ale chválí se návrat k old school townu  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Samík

Super provedení. Musím potvrdit, že to bíle vozidlo vypadá po prodloužení mnohem lépe, než předtím ale to černé je opravdu bez chybičky.. ;)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

lukasenko

#9
Diky za vase pozitivni reakce na me old school auta. Chtel jsem zkusit neco jineho, tak jsem si koupil nove city auta 7226+7890 a z nich, a jeste nekolika jinych dilku, jsem podle auta na http://www.mocpages.com/moc.php/479 udelal svoje policejni auto... Myslim, ze se mi celkem povedlo.  ;)
Edit: Blbnu...  :-[ Zapomněl jsem dodat, že to policejní auto vpravo je ze setu 6386, takže je oficiální. Dal jsem ho tam pro srovnání.

niessnet

Citace od: lukasenko kdy 29.11.2006, 22:14:12
Diky za vase pozitivni reakce na me old school auta. Chtel jsem zkusit neco jineho, tak jsem si koupil nove city auta 7226+7890 a z nich, a jeste nekolika jinych dilku, jsem podle auta na http://www.mocpages.com/moc.php/479 udelal svoje policejni auto... Myslim, ze se mi celkem povedlo.  ;)
Policejní auta hezký, ale ten šedivej pickup je geniální. Jen kdyby měl dveře.  ;D Jinak ho ale hodnotím 9,99 body z 10 (0,01 bod za chybějící dveře  ;D )
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

lukasenko

Citace od: niessnet kdy 29.11.2006, 23:12:38
Citace od: lukasenko kdy 29.11.2006, 22:14:12
Diky za vase pozitivni reakce na me old school auta. Chtel jsem zkusit neco jineho, tak jsem si koupil nove city auta 7226+7890 a z nich, a jeste nekolika jinych dilku, jsem podle auta na http://www.mocpages.com/moc.php/479 udelal svoje policejni auto... Myslim, ze se mi celkem povedlo.  ;)
Policejní auta hezký, ale ten šedivej pickup je geniální. Jen kdyby měl dveře.  ;D Jinak ho ale hodnotím 9,99 body z 10 (0,01 bod za chybějící dveře  ;D )
Tady dávám odkaz na kandidáta na hodnoceni 10 bodou... http://www.mocpages.com/content_block.php/255980

Aki

#12
Tak ten se ti opravdu, opravdu povedl.  :-*

Edit: oprava - Tak ten se opravdu povedl. 

Jarmila

Chápu správně, že Tvým vlastním výtvorem je auto vezoucí motorku do šrotu a to policejní auto a ten šedý pick-up a červené auto jsou od jiného AFOLáka (Pierre Normandin), které sis vzal jako svůj vzor?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

lukasenko

Citace od: Jarmila kdy 30.11.2006, 12:42:29
Chápu správně, že Tvým vlastním výtvorem je auto vezoucí motorku do šrotu a to policejní auto a ten šedý pick-up a červené auto jsou od jiného AFOLáka (Pierre Normandin), které sis vzal jako svůj vzor?
Jojo, přesně tak. Myslel jsem, že podle fotek je to poznat, co je mé a co ne. Příště to více zvýrazním.

niessnet

Ahááá. Tak to jo. Sem to nepochápal.  ;D
V tom případě se vyjádřím těm policejním autům. To v modernějším provedení se mi zdá díky odpruženým kolům moc vysoký. Navíc mi přijde tak trochu barevně nesladěný.
To druhý autíčko mi přijde jako dobrá variace autíček z 90. let, akorát zase ta barevná nesladěnost nákladního prostoru pro dopravní kužel - já osobně bych ho udělal možná bílej. Ta černá je taková trochu pěst na oko. Jinak bych ho ale klidně ve svym městečku uvítal  ;)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

lukasenko

Citace od: niessnet kdy 30.11.2006, 16:45:11
Ahááá. Tak to jo. Sem to nepochápal.  ;D
V tom případě se vyjádřím těm policejním autům. To v modernějším provedení se mi zdá díky odpruženým kolům moc vysoký. Navíc mi přijde tak trochu barevně nesladěný.
To druhý autíčko mi přijde jako dobrá variace autíček z 90. let, akorát zase ta barevná nesladěnost nákladního prostoru pro dopravní kužel - já osobně bych ho udělal možná bílej. Ta černá je taková trochu pěst na oko. Jinak bych ho ale klidně ve svym městečku uvítal  ;)

No, ono je těžký ze dvou setů - 7326 + 7890 udělat barevně čistý model...

niessnet

Citace od: lukasenko kdy 30.11.2006, 17:28:15
Citace od: niessnet kdy 30.11.2006, 16:45:11
Ahááá. Tak to jo. Sem to nepochápal.  ;D
V tom případě se vyjádřím těm policejním autům. To v modernějším provedení se mi zdá díky odpruženým kolům moc vysoký. Navíc mi přijde tak trochu barevně nesladěný.
To druhý autíčko mi přijde jako dobrá variace autíček z 90. let, akorát zase ta barevná nesladěnost nákladního prostoru pro dopravní kužel - já osobně bych ho udělal možná bílej. Ta černá je taková trochu pěst na oko. Jinak bych ho ale klidně ve svym městečku uvítal  ;)

No, ono je těžký ze dvou setů - 7326 + 7890 udělat barevně čistý model...
Aha, nějak jsem si nepřečetl ten tvůj komentář, takže jsem nevěděl, žes používal pouze dílky z těch dvou setů.
Každopádně kdybys ty autíčka chtěl nějak doladit - i za cenu použití dílů z jiných setů, byla by to jen výhoda.  ;)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

TomG

Tak si prohlizim ty auticka a kdyz tak uklizim naposledy pouzite dilky do krabicek, tak si rikam, ze bych taky mohl postavit nejakou barevnou variaci a vzniklo tohle.
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.

Only the best can survive.

niessnet

Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.

:-) Asi myslíš modré světlomety.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

rdk

Citace od: niessnet kdy 30.11.2006, 23:35:25
Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.

:-) Asi myslíš modré světlomety.

To sou přece xenony, ne? ;D

Panther

Musím uznat, že ta žlutá tomu autu moc sluší. A ani xenony tomu nijak nevadí.  ;D Dobrá práce.

lukasenko

Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Tak si prohlizim ty auticka a kdyz tak uklizim naposledy pouzite dilky do krabicek, tak si rikam, ze bych taky mohl postavit nejakou barevnou variaci a vzniklo tohle.
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.
Je to krasný modýlek, hlavně to čelní sklo je skvělý v tim, že kryje celou kabinu. Kde se dá ten dílek sehnat? Jen by to chtělo přidat volant... Vejde se ti do auta minifig?

TomG

Citace od: lukasenko kdy 01.12.2006, 11:41:22
Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Tak si prohlizim ty auticka a kdyz tak uklizim naposledy pouzite dilky do krabicek, tak si rikam, ze bych taky mohl postavit nejakou barevnou variaci a vzniklo tohle.
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.
Je to krasný modýlek, hlavně to čelní sklo je skvělý v tim, že kryje celou kabinu. Kde se dá ten dílek sehnat? Jen by to chtělo přidat volant... Vejde se ti do auta minifig?

Sklo by melo byt tento dilek http://www.peeron.com/inv/parts/6238a
Minifig ani volant se tam bohuzel nevejde.
Only the best can survive.

lukasenko

Citace od: TomG kdy 01.12.2006, 11:58:35
Citace od: lukasenko kdy 01.12.2006, 11:41:22
Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Tak si prohlizim ty auticka a kdyz tak uklizim naposledy pouzite dilky do krabicek, tak si rikam, ze bych taky mohl postavit nejakou barevnou variaci a vzniklo tohle.
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.
Je to krasný modýlek, hlavně to čelní sklo je skvělý v tim, že kryje celou kabinu. Kde se dá ten dílek sehnat? Jen by to chtělo přidat volant... Vejde se ti do auta minifig?

Sklo by melo byt tento dilek http://www.peeron.com/inv/parts/6238a
Minifig ani volant se tam bohuzel nevejde.
No do toho ode mne se vleze... Jak jsi resil podvozek?

TomG

Citace od: lukasenko kdy 01.12.2006, 12:11:53
Citace od: TomG kdy 01.12.2006, 11:58:35
Citace od: lukasenko kdy 01.12.2006, 11:41:22
Citace od: TomG kdy 30.11.2006, 23:04:14
Tak si prohlizim ty auticka a kdyz tak uklizim naposledy pouzite dilky do krabicek, tak si rikam, ze bych taky mohl postavit nejakou barevnou variaci a vzniklo tohle.
Pokud maji nektere dily trosku nezvykle barvy, tak je bohuzel nemam v jine barve.
Je to krasný modýlek, hlavně to čelní sklo je skvělý v tim, že kryje celou kabinu. Kde se dá ten dílek sehnat? Jen by to chtělo přidat volant... Vejde se ti do auta minifig?
Sklo by melo byt tento dilek http://www.peeron.com/inv/parts/6238a
Minifig ani volant se tam bohuzel nevejde.
No do toho ode mne se vleze... Jak jsi resil podvozek?
Nejake plates na sobe, nic slozite. Sem to skladal nekdy v 11 v noci, takze se mi s tim vic nechtelo hrat, takze sem figa a volant neresil.
Only the best can survive.

lukasenko

Tak jsem se po delší době v tento deštivý den dostal k menšímu stavění a výsledek můžete posoudit sami. Autíčka mám rád. :-)

Dejv

Mňo tak ten se ti povedl.. Ten barevnej přechod je zajímavě řešenej, připomíná mi to auto od A.S.A. nebo jak si říkaj...

Šejmus

Ten je pěkný, i když já osobně bych možná dal pryč tu anténu na střeše a taky trochu pootoč kostky na boku...je to trochu kostrbatý  ;D i když ne tvojí vinou.
Fool of a Took!