(vlastní) Opevnění 1938

Založil Numido, 23.02.2018, 20:28:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Numido

Tady je ten bunkr... vím, že to není nic extra, ale chtěla jsem se zapojit :-)

Vytvořeno pro soutěž 100 let od založení Československa.

milanv

#1
No zrovna u připomínky Mnichova... ...je ta bílá vlajka dost symbolická...

Jinak je to náhodou pěkné mikro.
Pán na Žlutém hradě

Jezevec

#2
Pěkné pěkné, Ředitelství opevňovacích prací by tě klidně mohlo zaměstnat na stavbu micro modelů.  :D Hlavně je ale zajímavé, že se jako holka zajímáš o takové téma, palec nahoru.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

#3
Citace od: Numido kdy 23.02.2018, 20:28:26
Tady je ten bunkr... vím, že to není nic extra, ale chtěla jsem se zapojit :-)

Bunkry jsem zkoušel postavit mnohokrát, ale nikdy mě nenapadlo zmenšit měřítko. Vypadá moc dobře, ale protože jich mám hromadu prolezlou, tak by to chtělo ještě trochu ho dotáhnout, udělat střílny, nějak podobně jako vchod, a zvon (nebo dva) :D

Založil bych pro bunkřík vlastní téma, ať tady nepíšeme do diskuze o soutěži.

Igorus

Rozhodně je to povedené dílko a pro soutěž ideální.

Za sebe možná dvě věci. Buď udělat ten popisek víc profi a nebo vůbec. A druhá věc, zvaž, jestli to neroztáhnout na větší plochu.

Numido

Díky za reakce, mám radost, že jde bunkr poznat :-D

Citace od: Matthes_CS kdy 25.02.2018, 18:04:21

Bunkry jsem zkoušel postavit mnohokrát, ale nikdy mě nenapadlo zmenšit měřítko. Vypadá moc dobře, ale protože jich mám hromadu prolezlou, tak by to chtělo ještě trochu ho dotáhnout, udělat střílny, nějak podobně jako vchod, a zvon (nebo dva) :D


Zvon by mu slušel, díky za tip. Taky mám spoustu bunkrů prolezlou; vlastně jsme s tátou uvažovali že jeden mini objekt odkoupíme jako vysílací stanoviště (jsme radioamatéři), ale ten beton už nemá moc let před sebou. Takže doporučuju rychle obejít a zdokumentovat, než se to všechno rozpadne  :)

Citace od: Igorus kdy 26.02.2018, 13:03:58

Za sebe možná dvě věci. Buď udělat ten popisek víc profi a nebo vůbec. A druhá věc, zvaž, jestli to neroztáhnout na větší plochu.

S tou cedulkou máš pravdu, dám si víc záležet a vytisknu ji. Rozšiřování bych moc neviděla... popravdě od focení jsem to zmenšila - ukradla jsem mu tu jednu řádku podstavce ;D (hrozně nutně jsem potřebovala hnědý dílky na jinou stavbu), ale nějaký podstavec bunkříku zase vrátím... uvidím jaká brva mi zbude, dlouhodobě mám přebytky růžové, ale odkaz na růžový tank Davida Černého by byl už asi překombinovaný  ;D

Igorus

Nemusíš nic tisknout. Popisky pro výstavu budou unifikovaná a to včetně popisu (viz info v tématu k soutěži).

K tomu roztáhnutí jsem to bral tak, jestli nepřidat zleva a zprava třeba čtyři study plohy s nějakou zelení. Ten bunkr by pak možná lépe vynikl.