(Vlastní) Útočný tank ZAT Mk.I

Založil Jindroush, 10.04.2006, 19:17:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Píše se rok 2070.

Ekoteroristické bojůvky dávno zničily běžný civilní život na Zemi. Protože ekologisté již před časem zjistili, že zombie jsou nejdokonalejší a nejekologičtější životní forma (nepotřebují vodu, jídlo, ani kyslík a tudíž ani neprodukují žádný odpad), došlo k přeměně celé členské základy; Strana (nyní již opravdu) Zelených je stále pod vedením zesnulého bratra Bursíka.

Protože zbytek industriální společnosti se rozhodl začít znovu ve vesmíru, dospěla Strana k rozhodnutí: bude dále šířit pravdu, lásku a dokonalou životní formu všude, nikoli jen na Zemi a proto založili Zombinautickou společnost a sestrojili několik zombifikačních lodí a útočných tanků...

Níže vám představuji Zombinautický útočný tank ZAT Mk. I. Má místo pro 6 zombinautů, 2 střelce, 2 piloty a jednoho útočného robota. Na střeše má čtyři nosiče zombifikačních raket GreenPiss, z nichž každá má potenciál na zombifikaci běžné měsíční základny.

















(Je to vtip, jo?  8))
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

#3
Zatáčení jsem zčásti obšlehl ze setu 6895 Spy Trak

Jinak se nedomnívám, že se jedná o nějaké dokonalé dílo, je to čistě náhodná inspirace, kdy jsme se synem potřebovali nějaké nepřátele pro Classic Space základnu a Blacktroňáci se mi nezdáli dost cool...  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

lol.....ta zombinatricka historka sa mi paci viac, jak ten tank  ;D >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

otaznik

Hodně velká úchylárnička ...  ;D ;D

Shi-So


otaznik

A taky alespoň víme, koho bude Jindroush volit.  ;D

muzzo

Industriálové s nima nebudou mít těžkou práci, vzhledem k absenci kamufláže u zombifikátoru. Bursíkovi nohsledi nebudou mít ani 5% úspěch.  ;D

Mtron

Tak jsem myslel , že jsem jenom já takovy ehm ujetý ;D, ale nebudeto nic vážného, moc povedené dílka , asi se začnu obávat útoků zombiantů. M:tron základna určitě odolá  ;) Ten příběh je cool. Budeš pokračovát , můžem vyhlasit intergalaktickou válku po internetu  :P Moje armáda M:tronu je připravena  :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Benelli_2000

Terminus technikus "Zombifikační raketa" mě smatl ze židle - to je fakt hustě ulítlá story  ;D  A ještě ulítlejší minifigy - vypadaj nějak nasupeně, co se jim stalo?

Jinak auťák se mi líbí, ale nějak sem přehlídl sklo, nebo průhled, kterým by koukal řidič  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Jindroush

Celej ten předek je TrBlue, možná se to na hůř nastavených monitorech zdá jako černá...

Re nasranost: Sou to Zelený, takže se tak tváří pořád  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)