(Vlastní) Crysis VTOL aircraft

Založil Robbed, 08.12.2010, 12:21:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Tak po dodávce lugbulku a několika nákupech jsem konečně dokončil dva větší dlouhodobě rozpracované MOCy.
Zde je první (podle mě slabší) z nich:

Crysis VTOL aircraft
Jedná se o stíhačku/helikoptéru z počítačové hry Crysis. Objevuje se tam docela často a ke konci s ní lze létat. Celkem mě zaujala, tak jsem ji začal stavět. Ale postupem času mě to přestávalo bavit, ale jelikož jsem do ní už vrazil hodně peněz (dílků), tak jsem ji nakonec dokončil. Každopádně dark bluish dílky se budou určitě hodit :).

Brickshelf galerie



Interiér není dokončen, měl by obsahovat 6 sedadel (měřítko je přibližně pro technic figy). Dokončím ho někdy jindy, odděleně a osvětlím ho diodami (podobně jak zde)

Luky1987

Jako vždy paráda, tolik zajímavých technik s vidí málokdy na jednom MOCu ;)

mizdas

Famósní, ten rotační kulomet vepředu je tvůj nápad?  :o

Robbed

Díky ;). Ten kulomet jsem tuším už někde dřív viděl, takže kompletně můj nápad to asi není.

Přikládám pár screenshotů ze hry pro srovnání.

Mtron

juj opravdu věrná kopie řekl bych že tvoje umění stavět přináší nám všem radost. Kolik si použil dílků a jak je ta mrška těžká? a dlouhá na study ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Teď když vidím ty screeny, tak musím uznat že si i tak komplikovanou předlohu postavil fakt výborně  :) Líbí se mi ten čumák, ani ne žádná konkrétní část, ale prostě ten předek.

Dotaz: na předních křídlech jsou hinges, aspoň se mi to zdá, proč?

Mě se tahle loď moc nelíbí. Nemyslím stavbu, ale celkový design lodi ze hry. Možná by tomu sedly nějaké barvy, detaily, nebo menší měřítko (minifig) a kdyby nebyla tolik "těhotná".

každopádně se těším na interiér :)
Předpokládám, že je to nějaká konstrukce z technic bricks/beams, docela bych se na to podíval až to budeš rozdělávat.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Daniel

Také se mi nelíbí předloha, kterou jsi ovšem vystihl věrně! Takže dílo je parádní po stránce věrnosti s předlohou a po stránce použitých technik (jak už je u tebe dobrým zvykem), ale kdyby jsi si vymyslel vlastní tvary, tak by to určitě bylo hezčí ;).

Citace od: Mtron kdy 08.12.2010, 19:57:03
...Kolik si použil dílků ...
Já bych byl zase zvědavej, kolik stavitelů počítá dílky při stavbě... ??? ::)

Robbed

Děkuji za komentáře :D.

Váha: 2,5kg
Rozměry: 80x55x28 studů
Dílků: hodně ;D (dokupoval jsem celkem cca 500 různých slopes, hlavně 1x1, 1x2, 1x3 a 2x2)


Togaran: Na předních křídlech jsou hinges proto, aby je bylo možné sklopit při přistání (viz screenshot), na což jsme při focení zapomněl. A co se týče břicha, tak asi zklamu, ale je asi nejjednodušší z celé stavby - klasicky bricky a slope na sobě.


Loď mi přišla designově zajímavá, proto jsem ji začal stavět. Samozřejmě jsou i hezčí lodě ;).
Každopádně je tam jedna konstrukční chyba - celá loď stojí pouze na motorech a přední lyži. Zadní část prostě visí ve vzduchu, takže jsem ji musel podepřít bricky.

Togaran

Ty sklopený křídla už jsem našel, díky. A to přistávání je dost nedořešený, máš pravdu, je to taky vidět na tom screenu. Jediný co mě napadá - že loď stojí na rampě z nákladního prostoru.  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

grohl

Samotná předoha mě moc nezaujala, ale provedení je na 1*. Povedlo se ti vystihnout veškeré detaily téměř dokonale.