(Cizí) MATRIX

Založil J_BOB, 13.12.2005, 15:56:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

ak ste videli Matrix revolutions (fuuj  :P ) tak ste si tam pravdepodobne vsimly tuto mechu. tu je fakt krasne urobena z lega ;) http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1127188
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Pěkná věc, ale musím připomenout, že zbraně měl mám pocit rotační. Viděl jsem to jen jednou. (A nebylo to náhodou v Matrix Reloaded, obraně Edenu?)

J_BOB

mas pravdu bolo to aj v reloaded ale len na chvilku myslim par sekund. v revolutions tam bola dost hutna bytka stroje vs. ludia. inak neviem co je eden ale to mesto sa pokial viem volalo Sion alebo Zion
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

peter

Citace od: Raistlin M kdy 13.12.2005, 16:04:55
Pěkná věc, ale musím připomenout, že zbraně měl mám pocit rotační.

Nene, je to správně postavené. Rotační opravdu neměl, viz např. tento obrázek ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

J_BOB

no...z LEGA sa mi to zda byt krajsie ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

peter: Asi to bude tím, že se mi zrovinka ty scény bitky o město lidí vůbec nelíbily. Sice to bylo ztvárněno pěkně, ale občas mám pocit, že obrazně řečeno natáčejí amíci akční scény typu : "Lev se snaží utlouct svou kořist ocasem". Prostě s lidma mohlo bejt hotovo asi během deseti sekund a stroje naprosto snad nechtěly bojovat. Scéna hrdinného "oficíra" zaklíněného v tomto stroji jak najednou sám zvládá sestřelovat desítky a stovky nepřátel zase tak nějak nezapadala do do té doby ukazovaného průběhu a k efektivitě strojů. Je to prostě jedna velká "volovina".

J_BOB

Citace od: Raistlin M kdy 14.12.2005, 21:22:19
. Je to prostě jedna velká "volovina".
scéna alebo MATRIX sám o sebe ?  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

MATRIX, díl první, kdyby zůstal sám o sobě, měl by můj obdiv. To bylo o něčem.
A co se Lega týče, tak i prvním Matrixu byly věci, které by se hezky modelovaly. Kupříkladu ty lodě lidí. (Tam tedy tuším byla jen ta jedna). O strojích po lidech pátrajících by se už dalo hovořit. 

Ravenhorn

Hmm nic mě se zase nejvíc líbíla trojka Revolutions. Je to hezké z toho lega. Hned bych to chtěl mít doma taky postavené.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

J_BOB

mno ano. jednotka bol skvely film ktory mal ako jeden z mala filmov nieco fakt nove. po MATRIXe potom zacali vsetci opicit bullet time, dokonca som cital ze mal byt povodne aj v SW episode I ale Lucas od toho upustil. dvojka mala fajn suboje a trojka bola imho humus. inak ak chcete urobit plast ako v MATRIXe tak to urobte takto. Vyzera to potom naozaj jak vo filme. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=414679
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Ten člověk, co dělal ten plášť, si mohl alespoň trochu vyhrát s nůžtičkama. Má to hrozně otřepený, na to, že to veřejně presentuje. Jinak to je vcelku podařené.

J_BOB

neviem...zas ja by som do lega nestrihal...
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Ale on to má vlastní výroby, ten plášť. ;)

J_BOB

nie nie. to je normalny lego plast. len tie dierky na hlavu nedas na hlavu al tam, kde sa pripinaju k torsu ruky a potom to tam rukami pripojis ;) je to overene...pred 6 rokmi bol Matrix novinka a Neo proste musel byt  ;) ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader