(Cizí) Blacktron Base

Založil rdk, 05.12.2005, 20:55:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Možná už to tu bylo, ale přesto to stojí zato zopakovat. Udělal na tom prý nějaký změny a rozšířil to. Je to celkem slušně velká základna. ;D

Více fot tady.

myth

Pozerám správne, že nosným dopravným systémom na základni je monorail?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

rdk

Citace od: myth kdy 05.12.2005, 20:59:07
Pozerám správne, že nosným dopravným systémom na základni je monorail?

Tolik monorail "kolejí" sem ještě pohromadě neviděl... :o

Colonel32


otaznik

Space nemusím, ale tohle je bomba.

A ten monorail - no comment...

Mtron

Jsem sice zarputilej Mtroňák , ale tomuhle říkám mistrovské dílo, to už není něco spatlat z lega, na tohle už musí mít člověk dar. Já jsem si taky plánoval postavit vesmírnou základnu, jenom se obávám při dnešních cenách lega a dílů, že takovou propracovanou základnu nikdy nepostavím. Už někdo z Vás postavil taky něco tak velkýho a vyváženého jako je blacktron base ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

peteruv remorker je zatim nejlepsi ceskej MOC

Mates

Tady do diskuse o space jsem ještě snad nikdy nepřispěl, ale dnes to musím udělat!
To co jsem viděl, je opravdu velké dílo a docela se mi i líbí. Hlavně ty monorailové koleje by se hodily..., ale komu ne, že? >:D :P ;D

TomG

Ja nevim, me se to designove moc nelibi, ale je to komplexni to jo. Jen mi to pripomina pristup, hele kolik mam Blacktron dilku.

Si rikam, kolik lidi v cesku/slovensku ma dostatek dilku aby si mohli troufnout na nejaky rozsahlejsi moc, nemyslim tim jen poctem kostek, ale i libivosti vysledneho MOCu.
Only the best can survive.

Mates

Citace od: TomG kdy 06.12.2005, 16:42:16
Ja nevim, me se to designove moc nelibi, ale je to komplexni to jo. Jen mi to pripomina pristup, hele kolik mam Blacktron dilku.

Si rikam, kolik lidi v cesku/slovensku ma dostatek dilku aby si mohli troufnout na nejaky rozsahlejsi moc, nemyslim tim jen poctem kostek, ale i libivosti vysledneho MOCu.
Nikdy se všechno nebude asi líbit všem, ale myslím, že autor docela dobře vystihl rozestavěnost na ploše a nastínil nám, jak to na Zemi možná jednou bude vypadat... ::) ;D