Slevy v Intersparu od zítřka

Založil JardaL, 21.02.2007, 20:31:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JardaL

Mám jenom 5 minut, tak rychle.
Od zítrka 30% sleva na všechny hračky v Intersparu Teplice, pžedpokládám tedy, že i v jiných intersparech.

Neřeknu Vám čísla setů, ale třeba velký traktor 8285 je tam tím pádem za 1600 CZK.
Jarda
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

TomG

Zajimave, ale 1600 je porad dost .. tak 1200 je zajimava cena :)
Only the best can survive.

grohl

jenom drobná oprava 8285 je obří odtahovka....traktor je 8284

JardaL

Nejzajimavejsi je asi Motor box 8287 za 700CZK. Koupil jsem dva.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

GNOSIS

Takže -30% platí i ve Zlíně od 22. do 25.2. V duplu mají i novinky na které se to také vztahuje! :o Zajímavé je že 8288 Pásový jeřáb je za 1350,- jako normální cena, takže -30% je za 945,- což je 52% doporučené ceny. Je tam pár setů, které se slevnily na nový rok SW 6208 i EXO, takže spěchejte.

DrizztDoUrden

Potvrzeno, v Intersparu ve Vankovce v Brne, koupeny Grievious Shuttle, Clone trooper Battle pack se slevou 30% (ti clone trooperi zbyly po mem najezdu jenom dve krabice, jinde v Brne uz jsem nevidel). Jeste tam meli AT-ST a Tie Interceptora (vse za katalogove ceny, az u pokladny se z toho odecte tech 30%).

lordvader

Interspar na Videnske, stejny sortiment jako v predchozim prispevku, jen jedna krabice s Clone troopers.

***Banana.com

#7
ČB následující:

7655 Clone Trooper Pack cca.4-6 ks

7654 Droid Battle Pack 4-6 ks

7237 2 ks po slevě vyjde na cca. 1860 Kč

7238 cca.4 ks, po slevě za 149 Kč

4881 cca.10 ks, po slevě za krásných 125 Kč

šedé silnice 7280,7281 po slevě vyjdou na 100,- Kč/ balíček

dále i velké SW sety 2007. KK2 8874, 8875, 8779 po slevě něco přes 200,- Kč.


lordvader

Velke sety jako Y-wing a Landing Craft? Do haje, proc je tady nemaji, 30% z Landing craftu ho snese na prijatelnych 1400.

bukaj09

tak Interspar ve Varech má taky slevy, mají tam spoustu Racers, ale nic zajímavýho z townu, snad jen velký sety jako policejní stanici či osobní vlak (ten vychází po slevě na zhruba 1650,-Kč, což mi přijde jako zajímavá cena a námět na úvahu pro nákup... ???

Cavelon

Citace od: GNOSIS kdy 22.02.2007, 13:18:36
Zajímavé je že 8288 Pásový jeřáb je za 1350,- jako normální cena, takže -30% je za 945,- což je 52% doporučené ceny.

Našiel by sa niekto ochotný z ľudí, s ktorými som v obchodnom styku, čo by mi kúpil ten žeriav (ak samozrejme platí uvedená suma 945 CZK)? Ak áno, prosím o správu do PM. :-*

***Banana.com

#11
Citace od: bukaj09 kdy 23.02.2007, 13:55:44
tak Interspar ve Varech má taky slevy, mají tam spoustu Racers, ale nic zajímavýho z townu, snad jen velký sety jako policejní stanici či osobní vlak (ten vychází po slevě na zhruba 1650,-Kč, což mi přijde jako zajímavá cena a námět na úvahu pro nákup... ???

Pro upřesnění - vlak 7897?  :o EDIT : Už pracuji na získání jednoho kusu, za ty prachy už i RC překousnu. ;D

Cavelon

Citace od: banana.com kdy 23.02.2007, 18:32:58
Pro upřesnění - vlak 7897?  :o

Ak je to on, tak to by bola takmer polovičná cena (v katalógu 2007 je 2.999 CZK). Tak to už hej, za tú cenu by som ho teda bral. :D

sam.no

Do kdy by ty slevy v těch Intersparech měly být někdo nevíte?

Petrjr

Citace od: sam.no kdy 24.02.2007, 08:53:38
Do kdy by ty slevy v těch Intersparech měly být někdo nevíte?
22.-25.

lordvader

Chce to prubnout vic prodejen, ja zkusil tri, ktere jsou v Brne, Y-wing byl jenom v tom na konci Cejlu, Landing craft ani v jednom. Tak do kosiku putoval aspon Y-wing, AT-ST, Grievious Shuttle a Clone Troopers battle pack. 30% se hodi, lepsi nez cekat na konec prosince, jestli jeste nejake SW Lego zbude, aby se dal sehnat se slevou 50%. Ted jenom doufam, ze Interspar podobnou akci udela jeste v dobe, kdy vyjdou letni SW sety  ;D

zuzaa

Tak už mám taky jeden vlak doma  ;D Podařilo se mi sehnat ve Sparu v Liberci, jediný, co tam z lega měli bylo pár krabic policejní stanice a pár toho vlaku. Tak se těším, až podaruju mladýho  >:D

Numbi2

Po nervózním víkendu dosti daleko od Intersparu jsem včera večer v Brně, asi hodinu před zavírací dobou, podnikl nájezd na většinu jejich marketů a za zmínku stojí hlavně toto:

7897 RC osobák - za ty prachy i pro skalního fandu 9V dobrá koupě, mezera sem, mezera tam ;) ... po složení jsem velice mile překvapen, takže ani s nákladním RC nebudu dlouho váhat

8287 Technic motor- 2x

7045 Hovercraft Hideout 2x ... výsledná cena 349,-  ;D ;D ;D (a to už jsem se chystal na jeho nákup za 879,-)

A další malé radosti:
7890 Sanitka
7942 Hasičský pick-up
7248 Bagr

... prostě Vánoce přišly letos už v únoru  ;) ;D
Jen škoda, že v regálech chyběla nová hasičská stanice a domek řady Creator
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

***Banana.com

Taky jsem si jeden vlak zajistil, ještě že u K. V. bydlí jedna hodná Kostkařka ;D. Za 1650,- už i tu mezeru u kabiny překousnu. ;D

Vasyk

Já jsem ten osobák provařil  ;D. Náš interspar je vybranej a já línej, tak to odneslo jen pár Creatorů a nějaké koleje.

Shi-So

Ja se kvuli tomu vlaku hnal o vikendu na Zlicin a kulovy.... :'(
Totalne vybrano...... >:(

***Banana.com

Citace od: Shi-So kdy 26.02.2007, 14:13:28
Ja se kvuli tomu vlaku hnal o vikendu na Zlicin a kulovy.... :'(
Totalne vybrano...... >:(

Jojo, a já v K.V. jeden nechal, už nebyly zdroje abych ho bral pro sebe další ;D. Vědět, že ho sháníš, mohl jsi ho mít.

Numbi2

Druhá šance v Intersparu !!  ;D

... pokud jste propásli poslední víkend se 30% slevou na všechny hračky, nabíze se nyní malá náplast pro váhavce. K 10. narozeninám Intersparu je vydán katalog s kuponem na 20% slevu na (snad) libovolný produkt ...
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

robot

Citace od: Numbi2 kdy 03.03.2007, 10:36:21
Druhá šance v Intersparu !!  ;D

... pokud jste propásli poslední víkend se 30% slevou na všechny hračky, nabíze se nyní malá náplast pro váhavce. K 10. narozeninám Intersparu je vydán katalog s kuponem na 20% slevu na (snad) libovolný produkt ...

Jen přidám, že kupón na 20% se dá stáhnout a vytisknout z internetu a i takový kupón platí!

Cituji:
Vytiskněte si kupony z naší nové Kuponové knížky v sekci aktuální nabídka na tento týden a ušetřete až 13000,-Kć.

http://www.sparnabidka.cz/?flash&letak=KUPONOVKA

GNOSIS

Od dnes do zítřka 20% sleva na všechny hračky v Intersparu, v rámci dne DĚTÍ. A předpokládám, že i v jiných Intersparech bude platit totéž.

lospepos

V Tescu jsou od zítra slevy  70 %, ale jen na "vybrané" hračky. Tak se bojím že LEGO vybrané nebude. Ale radši se hned ráno půjdu podívat. A prachy sebou!

Numbi2

Ta zpráva o Tescu mi nedala a řeknu Vám, že možná i ve vietnamské tržnici mají kvalitnější zboží ... takový "sociální" bazar jsem snad ještě neviděl - převážně nekvalitní plastové výlisky, chlupaté cosi a LCD hry, které byly populární za mé povinné školní docházky - převážně zboží z Číny naházené na jednom z regálů, neskutečným způsobem rozhrabané od dychtivých lidiček, jež marně doufali, že ty lepší kousky jsou schované vespod ... prostě obraz totální zkázy ::) ::)

Ale můj dojem napravil Interspar, kde jsem sehnal 4883 za neuvěřitelných 99 Kč (po slevě 79,20 Kč 8) 8) 8)), který tudíž silně aspiruje na "kup roku".
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

J0hny54

Citace od: Numbi2 kdy 01.06.2007, 22:43:53
Ta zpráva o Tescu mi nedala a řeknu Vám, že možná i ve vietnamské tržnici mají kvalitnější zboží ... takový "sociální" bazar jsem snad ještě neviděl - převážně nekvalitní plastové výlisky, chlupaté cosi a LCD hry, které byly populární za mé povinné školní docházky - převážně zboží z Číny naházené na jednom z regálů, neskutečným způsobem rozhrabané od dychtivých lidiček, jež marně doufali, že ty lepší kousky jsou schované vespod ... prostě obraz totální zkázy ::) ::)

Ale můj dojem napravil Interspar, kde jsem sehnal 4883 za neuvěřitelných 99 Kč (po slevě 79,20 Kč 8) 8) 8)), který tudíž silně aspiruje na "kup roku".

To už mohli skoro dávat zdarma k nákupu nad 500  ;D

Numbi2

patrně o něm nikdo nevěděl, set byl poslední a zastrčený za řadami "novějších a nablýskanějších", ale skalní LEGO fanoušek nepohrdne zašlou slávou (a za ten peníz ;)) ... jinak celkem výhodný byl i nákup 7903, který se z původních 599 Kč díky akci a slevě ke dni dětí dostal na výsledných 399 Kč 8)
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

Hansel

Tak v Tescu Liberec stejná situace, jediné levné LEGO byly Scala šatičky, jinak bordel.
Spar také zoufalý - dva druhy stavebnic. Jediný výhodný je osobní vlak za dva tisíce.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)