TRAINS 2006 SU TU !!!

Založil KLF, 23.12.2005, 00:46:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

rdk

Zlatý voči. ;D Hodně, hodně, hodně moc bych se divil, kdyby to nebylo na 9V baterku... 8)

Jindroush

C., ty si fantasta, že je něco technicky možné, neznamená, že je to ekonomicky přínosné. Z toho mě už ve firmě vyléčili. Vše se dělá co nejjednodušeji, tj. nejefektivněji a nejlevněji.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

Citace od: Jindroush kdy 05.01.2006, 21:39:07
C., ty si fantasta

Hej, asi máš pravdu. :)
Zrejme je to tým, že mám rád premakané veci. 8)

Dansson

Bohužel je to tak......... taky jim v tom moc nevěřím....ale na druhou stranu byl tam možná nějaký tlak afolů a trainklubů...to tady taky někde šlo...

betakaroten

No právě - tak se použije starý 9V motorek a s regulátorem se propojí drátem ... což znamená interference mezi vlaky na kovových kolejích (napětí se přenese koly) ::)

KLF

ICE sa mi DOST paci !!! ;) Aj ked je predok z jedneho kusu - je podareny. ROZHODNE lepsi nez 4511. Budu to krasne vlaky ! Z toho nakladneho sa mi paci len lokomotiva.

Btw. 2006 - sice sme videli uz asi skoro vsetko co bude v beznom predaji, ale netreba zabudat, ze cez rok vychadzaju este rozne promo sety... UCS, lokomotivy ala SantaFe... atd, atd.. ;) Takze ocakavam, ze aj v tomto roku bude nieco S@H Exclusive ;)
Terminated.

KLF

#96
Takze ten ICE bude ta modernejsia verzia a nie stara. Celo vystihli dobre, len z boku sa trosku vzdialili realite. Ale bude sa to dat vlastnorucne upravit. ;)

Inak na tom zeleznicnom zelenom zeriave som si vsimol uz prvu odlisnost od vcerajsieho Jindroushovho obrazku na moste. Tam na moste je pouzite Train Window 2x6x2 v sedej farbe (asi nova), kym dnes na tom Chadziho obrazku je zelene ! Kazdopadne, obe farby su nove. Mojim snom je BIELA ! ;) Rameno zeriava je tiez ine - to "Chadziho" (zrejme finalna verzia) je krajsie, sofistikovanejsie.


Terminated.

Cavelon

Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:02:25
Inak na tom zeleznicnom zelenom zeriave som si vsimol uz prvu odlisnost od vcerajsieho Jindroushovho obrazku na moste. Tam na moste je pouzite Train Window 2x6x2 v sedej farbe (asi nova), kym dnes na tom Chadziho obrazku je zelene !

Hehe, máš dobrý postreh!
Zelené window rulez! 8) Ešte by mohli vyrobiť aj zelené klasické train window. :)

KLF

Citace od: Cavelon kdy 05.01.2006, 23:09:18
Zelené window rulez! 8) Ešte by mohli vyrobiť aj zelené klasické train window. :)

Mohli ! Clovece, ja som myslel, ze take su !!!  :o
Terminated.

tHomas

imho nejenom okno ale i ruka jerabu je jina zda se mi lepsi nez na moste

Cavelon

Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:12:22

Mohli ! Clovece, ja som myslel, ze take su !!!  :o


Žiaľ, iba malé (záchodové ;D) sú aj zelené. :'(

betakaroten

#101
Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:02:25
Rameno zeriava je tiez ine - to "Chadziho" (zrejme finalna verzia) je krajsie, sofistikovanejsie.
Juniorštější je to pravé slovo ;) je to totéž rameno jako 4552 a 4549.

KLF

Citace od: betakaroten kdy 05.01.2006, 23:22:30
Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:02:25
Rameno zeriava je tiez ine - to "Chadziho" (zrejme finalna verzia) je krajsie, sofistikovanejsie.
Juniorštější je to pravé slovo ;) je to totéž rameno jako 4552 a 4549.

No nezda sa mi, ze je to TO rameno...
Terminated.

rdk

Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:28:52

No nezda sa mi, ze je to TO rameno...


Zcela jistě není. Stačí se podívat na ten větší obrázek na brickshelfu... 8)

Jindroush

Citace od: Cavelon kdy 05.01.2006, 23:16:54
Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 23:12:22
Mohli ! Clovece, ja som myslel, ze take su !!!  :o
Žiaľ, iba malé (záchodové ;D) sú aj zelené. :'(

;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Je to LEGO ? Ak ano, z ktoreho setu to je ?
(btw. mal som silny pocit, ze som to okno uz niekde videl aj ja!!!)
Terminated.

Cavelon

Tak to by ma nesmierne zaujímalo, čo to má byť :o, lebo na BL nie je ani jedno. Ani 6556 ani 4033. ???
Nevzal si náhodou obrázok bieleho a naprefarbil si ho na zeleno? Alebo je to iba nejaká vývojová verzia ako iné dieliky spomínané na začiatku tohto threadu?

TomG

Citace od: Cavelon kdy 06.01.2006, 08:19:36
Tak to by ma nesmierne zaujímalo, čo to má byť :o, lebo na BL nie je ani jedno. Ani 6556 ani 4033. ???
Nevzal si náhodou obrázok bieleho a naprefarbil si ho na zeleno? Alebo je to iba nejaká vývojová verzia ako iné dieliky spomínané na začiatku tohto threadu?

Ze by dilky pro legoland, bezne vsak setech nepouzite ?
Only the best can survive.

KLF

Jindroush nas este chvilu nechava v napati...  ;) ;D
Terminated.

Jindroush

Nemám ponětí, odkud to je, ze setu jistě ně. V hrabácích Tesco a těch přilepenejch 500 part krabicích se občas taky objevily dílky, které nebyly nikde použity. Tohle mi poslal jeden známej a věřím, že to není přestřik. Já mám třeba jeden kousek tohohle okna v Tan a ten taky nikdy nikde nebyl.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Citace od: Jindroush kdy 06.01.2006, 12:56:43
Nemám ponětí, odkud to je, ze setu jistě ně. V hrabácích Tesco a těch přilepenejch 500 part krabicích se občas taky objevily dílky, které nebyly nikde použity. Tohle mi poslal jeden známej a věřím, že to není přestřik. Já mám třeba jeden kousek tohohle okna v Tan a ten taky nikdy nikde nebyl.

Blbe len je, ze jeden kus sa tazko niekde pouzije. Je to dobre tak akurat ako rare vzor.
Terminated.

werrac

Jak tak koukam na stazenou zvetsenou tu maxi vlakovou scenu, tak zacinam premyslet co ten nakladni set bude obsahovat : Lokomotiva Krokodyl, uzavreny vagon /18+1stud/, vagon s os. autem /16stud?/, drezina s jerabem, dale vidim jesterku, modry nakladak, 4 palety se sudy OCTAN a cca 5 figu ??? A asi zakladni koleje + vyhybka ala 4512, vyhybky i koleje vypadaji uplne jako klasika 9V jen celoplast .......
U ICE bych si tipnul ze soucasti bude mini nastupiste a hlavne koukam, ze predni a zadni dil vlaku se lisi o batery box :-)

KLF

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 13:29:50
Jak tak koukam na stazenou zvetsenou tu maxi vlakovou scenu, tak zacinam premyslet co ten nakladni set bude obsahovat : Lokomotiva Krokodyl, uzavreny vagon /18+1stud/, vagon s os. autem /16stud?/, drezina s jerabem, dale vidim jesterku, modry nakladak, 4 palety se sudy OCTAN a cca 5 figu ??? A asi zakladni koleje + vyhybka ala 4512, vyhybky i koleje vypadaji uplne jako klasika 9V jen celoplast .......
U ICE bych si tipnul ze soucasti bude mini nastupiste a hlavne koukam, ze predni a zadni dil vlaku se lisi o batery box :-)

Mozno blba otazka, ale co je to "jesterka" ? (len mi nenapis, ze jasterica...  ;) )
Terminated.

werrac

Slangovy vyraz pro VZV, tedy vysokozdvizny vozik :-)

KLF

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:01:29
Slangovy vyraz pro VZV, tedy vysokozdvizny vozik :-)

;D Aha... no myslel som si, ked som ho tam nevidel vypisany. ;) Ale radsej som sa spytal, ci mi nahodou nieco nove neuniklo...  ;)
Terminated.

Micho

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:01:29
Slangovy vyraz pro VZV, tedy vysokozdvizny vozik :-)

To by ma zaujímalo, ako taký názov "jašterka" prischol vysokodvižnému vozíku ...

muzzo

;D Teprve teď mi došlo, že se mi splní sen, konečně budou moc jezdit soupravy v obou směrech paralelně. ;D


Ještě chci říct, že ty letošní vlaky vypadají mnohem lépe než ty loňské.

werrac

#117
Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 14:09:03
Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:01:29
Slangovy vyraz pro VZV, tedy vysokozdvizny vozik :-)

To by ma zaujímalo, ako taký názov "jašterka" prischol vysokodvižnému vozíku ...

V Praze a strednich cechach bezne pouzivano, proc vsak netusim, mozna kvuli extremne dobre manevrovatelnosti i ve velmi malem prostoru. Vice informaci urcite dokaze podat Nase studnice vedomosti - J.

Micho

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:13:32
... mozna kvuli extremne dobre manevrovatelnosti i ve velmi malem prostoru.

To by bolo celkom dobré a logické vysvetlenie. Dík.  8)

betakaroten

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:13:32
Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 14:09:03
Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:01:29
Slangovy vyraz pro VZV, tedy vysokozdvizny vozik :-)
To by ma zaujímalo, ako taký názov "jašterka" prischol vysokodvižnému vozíku ...
V Praze a strednich cechach bezne pouzivano, proc vsak netusim, mozna kvuli extremne dobre manevrovatelnosti i ve velmi malem prostoru. Vice informaci urcite dokaze podat Nase studnice vedomosti - J.
Nemusí to být VZV, já to znám v podobě vozíku na baterie se sedačkou řidiče a plošinou na náklad (Praha-Wilson, -Masaryčka)