Opravdu "ruzne" (hadanka)

Založil Colonel32, 16.02.2005, 20:20:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

tak jsem si domu pritahl nejake nove lego... neco je koupene v anglii a prave prislo, neco jsem vymenil za piraty... ale to je jedno. Pro vas je tu otazka: jake stavebnice mam vlastne nove? Dokazete si to podle tech kostek tipnout?  Je to celkem 6 stavebnic, a jedine co na fotce chybi je zakladni deska pro jednu z tech stavebnic, protoze se susi jinde (a taky by to bylo moc jednoduche)


peter

Tak jsem si celkem jist s pěti stavebnicemi. A sice:

6361 - Mobil crane
6682 - Cement truck
6353 - Coastal cutter
6761 - Bandit's secret hideout
6482 - Rescue helicopter

Ale nevím k čemu zařadit ten druhý 9V batery box s čelním sklem č.4474 ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

to jsi podle toho smetiste poznal? Tak to jsi Machr s velkym m.

vsechno spravne, a uz zbyva jen jedna sada, ale to, ze jak to predni sklo, tak ten batery pack do ni patri by mohla byt docela slusna napoveda.

Aki

Typuji 6780.
Obdivuji tvou rychlost Peter. Já stačil najít dva a ty jsi tam již zveřejnil celých 5.

Colonel32

6780 je dobra uvaha, bohuzel to nevyslo... 6780 to neni.

Aki

V tom případě už zbývá jen 6783 , ale nějak v té hromadě nevidím 8x 2345.   :-\

Colonel32

tak bohuzel ani ten to neni....

otaznik

#7
Poslední bych tipoval na 6430.

otaznik

BTW: tohle není vůbec špatnej nápad na hádanky. Až budu něco mít, taky udělám fotku a nechám na vás, abyste přišli na to, co tam je :-)

Colonel32

tak otaznik opravdu uhodl posledni vozitko.

Gratuluji k vyreseni tohoto "rebusu"

otaznik

Citace od: Aki kdy 17.02.2005, 09:57:56
To jsem z toho jelen. A kde je v tom setu ten druhý bílý "9V batery box" - 4760c01???

Nahoře zhruba uprostřed obrázku jsou 2 vedle sebe, jeden částečně krytý červeným "plate".

Aki

Nahoře na obrázku, jsem ho viděl, ale neviděl jsem ho na výpise z peeronu. Nějak mě zmátlo to, že je potištěný, nebo polepený.  :-\ Oh já zmatkař.

peter

Citace od: otaznik kdy 17.02.2005, 09:36:38
Poslední bych tipoval na 6430.

Ach jo, tak na tohle jsem úplně zapomněl, škoda mohl jsem uhádnout všech šest :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Veľmi zaujímavá a podnetná súťaž - hádanka. Páči sa mi. Priznám sa, ja by som na ale to nervy nemal. ;D

Teda veľa zdaru pri ďalších takýchto hádankách. Dúfam, že Jindroushe resp. niekoho iného, kto má toho hodne nenapadne vysypať tú polovicu svoch krabíc a ... hádajte.   :o

Jindroush

Ne, protože Jindroush úpřimně nesnáší třídění, i když nic jinýho v poslední době nedělá  ::) Takže vysypávání krásně setříděných krabic, to je vyložená hereze.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Já něco možná dodám v pondělí :-)