Prosím o jednu sedačku (Doprava na Lipno 30.5.)

Založil Petronel, 12.05.2013, 15:16:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Sháněl jsem někoho, kdo razí z Liberce a okolí, ale nikdo se neozval, plán II. je tedy:

Jede prosím někdo na stavěcí dny do Lipna z Prahy, kdo by mě mohl vzít? Pokud máte jedno místo volné v autě, napište mi prosím, nic velkého nepovezu, má stavba už tam bude čekat.
Na stavěcí dny 30.5. až do vernisáže.

Budu velmi vděčen. Předem díky.

Petronel

Ozval se mi už někdo, kdo jede 31.5, ale já bych raději už o ten den dříve aby se vše lépe stíhalo a moc rád bych třeba pomohl ostatním vystavovatelům s prezentací, nebo i dotyčnému s kterým bych jel.

Byl by tedy někdo prosím, kdo jede 30.5. na Lipno z Prahy a měl by jednu volnou sedačku v autě? Nabízím příspěvek na náklady (benzín) + případnou pomoc se stěhováním staveb, prezentací atp. Zkrátka jak bude potřeba.

Pokud se ozvete, moc děkuji.

Petronel

#2
Připomínám tento nevyřešený problém viz. výše.  ;D

Prosím o jakýkoliv převoz na Lipno z místa,kam se rozumně dostanu z Liberce. Pokud nejste z Prahy a jste z nějakého města z horní poloviny republiky, tak aspoň tak. Budu vděčen za cokoliv, podílení se na vašich nákladech je samozřejmé.

Thrawn

Pokud by ti to nevadilo, tak po práci. Dřív nemůžu, v práci mi nedali volno na tento den.

Plánoval jsem tam jet vlakem, protože základnu tam povezu dříve, ale mohu změnit plány.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Petronel

pokud po práci 30.5. tak ano. Ale jestli 31. až nějak v podvečer, tak je to pozdě...

Petronel

Problém vyřešen, požádal jsem Vasyka a jedu s ním. Tímto mu předem děkuji.
Zde bych už asi od nikoho odpověď nedostal...