(Vlastní) Lukyho vinětky

Založil Luky1987, 28.05.2011, 11:35:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Představuji svůj první pokus v tomto tématickém okruhu.
První vinětka se jmenuje Bezďák.
Mám ještě pár nápadů v rukávu ;)






FilipS

Neni to špatný, ale něco tomu chybí. Například: pouliční lampa, kanál, krysa, znečištěný chodník a bezdomovci ještě dát flašku něčeho dobrýho. >:D Zkrátka to nějak oživit.

Icewalker

Citace od: Diidy kdy 29.05.2011, 15:33:15
Neni to špatný, ale něco tomu chybí. Například: pouliční lampa, kanál, krysa, znečištěný chodník a bezdomovci ještě dát flašku něčeho dobrýho. >:D Zkrátka to nějak oživit.
Přidávám se.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Luky1987

#3
Afro Mechanik






Socha

Vlastne je to úplne to isté ako prvá vineta, len miesto smetiakov sú tu pneumatiky a na stenu je umiestnené okno a náradie. Dokonca aj fig je v úplne tej istej polohe akurát drží olejničku. Ale ako nie je to zlé, len tomu chýba presne to, čo ti už vytkli pri prvej vinete. Verím, že nabudúce z teba vypadne niečo zaujímavejšie :)

Vlada

#5
Luky, začátek celkem v pohodě, obě vinětky mají co do sebe, načež zlepšovat je pořád něco. Snad jen dva postřehy ode mě:

1) Obě viněty mi připadají celkem tmavé. Při focení bych si vyhrál více se zdrojem světla, aby vynikly detaily  ;)

2) Těší mě, že technika stavění zdí za pomocí tile od modulárního stavitele Jaspera Joppea Geerse bude zastoupena i zde na Kostkách. Je pravdou, že takto ztvárněné zdivo vypadá přímo luxusně!

Ivansliz

Vlada: Máš pravdu. Hned mi to zdivo připomnělo policejní stanici.

Jinak pěkné vignetty. Diidyho připomínka k první vignettě je na místě, ale fakticky nemám výhrady.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Luky1987

Díky za připomínky, zdivo jste poznali velice správně, vypadá opravdu parádně, akorát náročnost na dílky a dobu výstavby je vysoká.
Ale za ten efekt to stojí, v budoucnu možná bude touto technikou i něco většího :)