Mixmaxovi vignetty

Založil Mixmax, 13.04.2011, 17:44:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mixmax

Ahoj.Dnes jsem si skusil postavit svojí první vignettu.Doufám že se vám bude líbit a budu rád za návrhy co do další vignetty zlepšit.
                       Vojákův špatný den


obrázek č.1 Voják nese drahokamy které získal z bitvy.Ale to už se za ním hrne vrah/lupič

obrázek č.2 To ani nemusím psát :D

obrázek č.3 Z vojáka vypadly drahokamy a vrah/lupič už si je dává do kapes :D

obrázek č.4 Vrah/Lupič utíká a u mrtvého vojáka už stojí stráž

,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Zoufalec

Tak je to vrah nebo lupič ;D Nebo ninja...nebo Jan Tleskač >:D

Mixmax

Citace od: Zoufalec kdy 13.04.2011, 18:13:06
Tak je to vrah nebo lupič ;D Nebo ninja...nebo Jan Tleskač >:D


No nejspíš vrah ale zas ho okrad takže ale nejspíš vrah :D
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Mixmax

Ahoj,Tak jsem se pokusil o další vinětu.Dělal jsem jí k večeru tak se omlouvám za fotky
   
                            Den popravy
Bob má být popraven za vraždu,kterou ale on neudělal.A teď si za to musí odpykat trest smrti.
Jeho kamarád se mu snaží pomoct ale marně.

,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Insectslayer

Co se určitě pokus zlepšit, tak je nasvícení. Buď to polož do stínu a nasviť, nebo, a to je lepší, fotit když nesvítí slunce přímo do pokoje, ale je dost světla.
Co se mi líbí, je katova pokrývka hlavy.

Ryxe

Ano, nasvícení je hodně špatné. není z toho téměř nic vidět. Nápad dobrý, jen mi přijde trochu divný ten popravčí "stroj". Nic takového jsem nikde neviděl.Vypadá to trochu jako gilotina, ale pak by tam byl ten kat k ničemu Na druhou stranu, tvé vignetty jsou lehce morbidní a to to se mi líbí >:D