(Cizí)Rivendell

Založil Justin, 26.01.2014, 21:17:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Justin


germik

Já Ti nevim... Ta příroda vypadá úžasně, ale na budovách mi hodně vadí ty barevné střechy - nevím podle jaké (jestli) je to předlohy, ale obyč sand green by asi byla lepší... Nebo možná je to i tím, že některé budovy vypadají na své stáří až moc nově a dokonale ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Měch

Kdyby střechy byly ze sand green, tak to vypadá jako Naboo nebo Bradavice ;D. Lepší by byla Dark Blue..
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

arnold

#3
Je to parádní stavba,už jsem to viděl před časem  :)
Viděl jsem i další stavbu od této autorky...na stavbu bylo použito 400 000 kostek ::)
http://www.brothers-brick.com/2013/02/26/alice-finch-builds-massive-lego-hogwarts-from-400000-bricks/

edit: na předposlední fotce je autorka vyfocená společně s jejím dílem... hezky tam vyníká velikost stavby.

DarkDrago

Taky bych řekl, že je to spíš jak omalovánka, než věrohodný model.
Stačí do vyhledávače napsat Roklinka a už tam jsou dobré fotky  ;D


Dračí páni s mocí ohně...

Justin

Vedel by mi niekto poradiť, z čoho je to zábradlie?

Ďakujem

J.

Aki

#6
Custom díl z Alt Bricks. Má tam i jiné zajímavé doplňující custom díly. O tomhle zábradlíčku i uvažuji o pořízení.

Roklinka mi taky přijde šíleně barevná, ale je plná skvělých detailů a technik. Ty mozaiky na podlahách jsou úžasné.

Kuba

Je to krása, pěkně ztvárněna příroda.

Ps: střechy by se mi líbily více, taky méně barevné.  ;)

Justin


Mr. Cube

Technicky a rozměrově super, ale ty barvy jsou jak z Mrazíka.

hobby

Žasnu, co lidi dokáží, což ostatně platí i o všech zakázkových stavitelích zde na kostkách. Obdivuji a nechápu onu "magořinu" 8).
Pokud jde o ty střechy: jistě mohla autorka udělat jiné, jednobarevné, ale udělala tak jak udělala a ví proč. Jsou skvělé. Ostatně mosaikové střechy z barevných tašek se objevují od Byzance ve všech slohových období až do dneška.

milanv

Nádhera. V těchto rozměrech - a není tam snad jediné hluché místo, všude spousta úžasných detailů. Ale nejvíc obdivuju tu odvahu prezentovat vlastní názor, vlastní představu. Od té doby, co místo knížky lidi jen sledují filmovou verzi, tak musí mít člověk dost odvahu ukázat vlastní představu o čemkoliv z LOTR a Hobita, všichni čekají jen kopie filmových kulis. Za mého dětství bylo normální, že každý ilustrátor ukázal Roklinku zcela jinou, a mimochodem hodně jich vypadalo podobně jako toto krásné dílko, včetně barevnosti. Klobouk dolů.
Pán na Žlutém hradě

mesje

Citace od: Aki kdy 27.01.2014, 02:40:02
Custom díl z Alt Bricks. Má tam i jiné zajímavé doplňující custom díly. O tomhle zábradlíčku i uvažuji o pořízení.


Tieto custom diely nepochopím. Však lego materiálu je také obrovské množstvo druhov a variant, že sa dá všetko postaviť a napodobniť aspoň približne. Potom to trochu devalvuje celé dielo, ktoré je inak nádherné. Lebo nabudúce postaví niekto celú custom armádu, a kde to skončí... to je ako kombinovať lego s megablocks, sluban atď.

frantoka

Kokso parádka, klobúk dole  :o

Anatyt

Citace od: mesje kdy 27.01.2014, 10:16:43
Tieto custom diely nepochopím. Však lego materiálu je také obrovské množstvo druhov a variant, že sa dá všetko postaviť a napodobniť aspoň približne. Potom to trochu devalvuje celé dielo, ktoré je inak nádherné. Lebo nabudúce postaví niekto celú custom armádu, a kde to skončí... to je ako kombinovať lego s megablocks, sluban atď.

Už aj to tu bolo - niekto tu nedávno prezentoval nejaké custom Warhammer figúrky. :)

Aki

#15
Citace od: arnold kdy 26.01.2014, 21:59:10
edit: na předposlední fotce je autorka vyfocená společně s jejím dílem... hezky tam vyníká velikost stavby.
Citace od: hobby kdy 27.01.2014, 09:08:47
jistě mohla autorka udělat jiné, jednobarevné,
Aby nedošlo k mýlce. Je to společné dílo dvou autorů: Dave Franka (na CC jako Fraslund) a Alice Finchové. Celé to stavěli pro Brickcon.




Citace od: milanv kdy 27.01.2014, 09:14:03
tak musí mít člověk dost odvahu ukázat vlastní představu o čemkoliv z LOTR a Hobita, všichni čekají jen kopie filmových kulis.
Citace od: hobby kdy 27.01.2014, 09:08:47
ale udělala tak jak udělala a ví proč. Jsou skvělé. Ostatně mosaikové střechy z barevných tašek se objevují od Byzance ve všech slohových období až do dneška.
Ony ty střechy krásné jsou, o tom žádná. Problém ale je, že to celé je stavěné podle filmových scén a kulis. No a to je to co mne na tom neštymuje. Ta barevnost střech a přírody versus snaha o co nejvěrnější ztvárnění kulis (druhá moje výtka pak ještě směřuje k úhlu některých střech).

Tím ale nechci snižovat úchvatnost celé stavby. Dá se jen smeknout. To že k Roklince přidali scénu z Mšené / Mitheithel, je sice také nedodržení předlohy, ale musím říci, že tam mi to naopak přijde zajímavé. Nemluvě o tom, že tu scénu z LOTRa vystihli výtečně. Super.

arnold

#16
Aki: Asi jsem to spatně napsal,myslel jsem její jinou také parádní stavbu,na kterou jsem dal tento link,v mém příspěvku
http://www.brothers-brick.com/2013/02/26/alice-finch-builds-massive-lego-hogwarts-from-400000-bricks/