(Vlastní) Vlčí doupě

Založil arnold, 29.12.2013, 18:28:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

arnold

Zdravím,konečně se můžu "pochlubit" svou první stavbou.Doupě patří vlčím lapkům.
Původně jsem chtěl postavit nějakou pevnost pro mé oblíbené forestmeny,ale nakonec se z toho vyklubalo tohle doupě.
Budu rád za každý komentář...  ;)

Více fotek zde: http://mocpages.com/moc.php/377624

SpCasPi000

#1
Vyčačkané to síce nie je, ale aspoň o to viac realistické, mne sa to pozdáva. S nejakými detailíkmi sa dá pohrať ešte,
hlavne by tomu z praktického hľadiska pasoval hustý temný les okolo alebo aspoň kríky, aby nikto nemal šancu nájsť vchod dovnútra
a vziať si späť svoj ukradnutý lup  ;D
Vlčí a Forestmeni sú neliečiteľná závislosť, poteší každý kto odhalí a predstaví ich tajný brloh  ;)

Idem si dokúpiť čierny stavebný materiál, aj ja chcem doupě ::)

Izmael10

Celkom fajn, zmenil by som farbu strechy lebo to dosť splýva s vežou.  ;)

arnold

#3
Tu střechu jsem chtěl původně udělat reddish brown,ale to bych pak neměl kostky na strom...takže to dopadlo takhle  :) Už mám seznam kostek,bez kterých se asi neobejdu.
Ale stejně se mi celkově moc nelíbí konstrukce té střechy,mám doma  33215 Tower Roof,kterou jsem to chtěl původně osadit,ale bylo to tak nějak moc nablejskané...


richchie

mne sa to paci  :) vlci ludia, forestmani ,crown knights z fantasy ery a skreti su moji najoblubenejsi. tiez by som ale tu strechu urobil v inej farbe

SpCasPi000

Neviem čo máš doma, ale ak by si to chcel dotiahnuť do dokonalosti bolo by treba nakúpiť trošku materiálu čo ti chýba,
napr. v tej hnedej (možno aj Tiles, napr. 1x4 - tie sú lacné), ale to už ťa navádzam na závislosť  ;)

arnold

Kostky musím objednat na 100%,hlavně hodně zeleně,protože bych chtěl zkusit postavit něco pro forestmeny.
Jinak nevím,jak přesně by se měla projevit závislost,ale když jsem to stavěl tak jsem se zapomínal i najíst  :)

SpCasPi000

... tak už si v tom  >:D
ale hlavne nezabúdaj aspoň piť, mne sa často stáva že po X hodinách bez vody ma potom pár dní bolí hrdlo  :'(
Na tých Forestmenov sa budem tešiť nielen do konca tohto roku, dúfam naškrábeš na nákup potrebného materiálu čo najviac zlaťákov  ;D

Aki

Citace od: arnold kdy 29.12.2013, 19:42:52
Ale stejně se mi celkově moc nelíbí konstrukce té střechy...
Co použít tile na rozbitou prkennou stříšku?

arnold

Tak nějaký ty zlaťáky bych měl,ale spíš je problém v tom,že je spousta dalších věcí do kterých ty zlaťáky musím investovat...v únoru mi čeká rekonstrukce koupelny  ::) Když si představím,kolik kostek bych za to mohl nakoupit,tak se mi z toho motá hlava  :)

arnold

Citace od: Aki kdy 29.12.2013, 20:51:01
Citace od: arnold kdy 29.12.2013, 19:42:52
Ale stejně se mi celkově moc nelíbí konstrukce té střechy...
Co použít tile na rozbitou prkennou stříšku?

jj,až budu ted objednávat kostky tak nesmím na tile zapomenout...mám jich teď jen pár a všechny v modré barvě (chtěl jsem udělat jezírko,ale pak z toho tak nějak sešlo)

arnold

Střecha je rozebraná,až přijde materiál tak to přestavím a uvídim jak to dopadne.
Jinak díky všem za rady a komentáře  ;)

Kuba

Citace od: arnold kdy 29.12.2013, 20:53:30
Tak nějaký ty zlaťáky bych měl,ale spíš je problém v tom,že je spousta dalších věcí do kterých ty zlaťáky musím investovat...v únoru mi čeká rekonstrukce koupelny  ::) Když si představím,kolik kostek bych za to mohl nakoupit,tak se mi z toho motá hlava  :)

To já mám opačný problém, když si představím kolik peněz mě už stály kostky (a stále do dokonalosti staveb hodně kousků chybí :) ), tak se mi taky motá hlava, jelikož bych z toho mohl rekonstruovat právě koupelnu, nebo mít základ na koupi nějakého zánovního kombíka :)

Ale lepší je na to nemyslet, každý má mít nějakého toho koníčka. (kdo si hraje nezlobí :) )

Ps: Stavba se ti povedla, jsem ale taky za výměnu barvy střechy.

arnold

Díky  ;) Ze zbytku se mi povedla udělat střecha v reddish,ale stejně se mi to nějak moc nelíbí,až bude materiál tak to zkusím přestavit dle rad co jsem dostal,tedy jestli to do té doby nerozeberu  :)

richchie

je to lepsie ako cierna strecha, ja osobne by som ale zvolil cervenu strechu. inac ale velmi povedene dielo :)

germik

Já bych se u tohohle vyprdnul na nějakou realističnost - k černým zdem prostě patří červená střecha a basta - kor když je tam tahle classic osádka ;) >:D

(+možná do zdi sem-tam šedej kamínek)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Mr. Cube

Já bych se na nějakou střechu vykašlal a udělal jí jako takovou sešívačku z různých látek, použil bych LEGO sítě, LEGO pláště (různých barev...např. hnědé, černé, zelené) a různě to provázal LEGO provázkem...to by mi k doupěti těchto zloduchů sedělo nejlépe. Střechu bych nechal maximálně jako nějaké torzo, jen trochu. Jinak jsem rád, že se tady objevilo něco od Vlčích lidí!  :)

blackrabbit

Vypadá to jako remake na nějaký set z 80. let. Ty já rád, mají svoje kouzlo  >:D. Jinak jde vidět, že i z mála kostek se dá postavit pěkný MOC.

Villa Legina

#18
Strecha podľa mňa by sa najviac hodila Dark Red, Blue, alebo Dark Blue. Vlajky určite nie tieto. Green-Pearl Gold alebo Dark Blue-Light Gray.Black Panels by neuškodili keby boli zo dva Decorated. Môj názor. Ináč obdiv, lebo ja takéto by som asi nevytvorila.

Ináč náhoda jak ďas, Arnold, lebo som si túto Tvoju tému všimla len pred chvíľou, a vidím - že sme aktuálne na podobnej vlne - dnes poobede som vytiahla tretí exemplár hradu 6075, u ktorého na rozdiel od prvých dvoch nemám box, tak som ho mierne zmodifikovala a tiež som dumala nad farbou strechy a podobne, myslím že sa zadarilo....zajtra pofotím teraz už mám tmu, tak môžeš potom mrknúť. 

arnold

Pro podobu té střechy už jsem se rozhodl,uvidím,jestli se mi to povede z hlavy přenést do reality  :)
Jinak na modifikaci setu 6075 jsem moc zvědavý  ;)

Ještě jednou díky všem za rady a komentáře.