(vlastní) vlakové i autobusové nádraží

Založil Hana129, 07.03.2009, 23:19:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jonas

Dům je teď úplně bezvadný. Na Brickshelfu mě (a jistě nejen mě) při dnešním prohlížení novinek hned zaujal.

Autobusy jsou také pěkné, zvláště ty šestistudové.
Jonas - Můj Brickshelf

dědek

Citace od: Jonas kdy 19.10.2009, 20:58:30
Dům je teď úplně bezvadný. Na Brickshelfu mě (a jistě nejen mě) při dnešním prohlížení novinek hned zaujal.

Autobusy jsou také pěkné, zvláště ty šestistudové.
Není co dodat.Odborník na stavby už Ti to pochválil. :)

peter

Je to opravdu povedené i když kdybych chtěl tak tam v mém puntičkářském stavění najdu chybičky, ale budiž. Jediné co bych však vytkl, jsou ta pro mne obří zpětná zrcátka u autobusů, ty se mi opravdu velmi nelíbí. Mám však jednu otázku. Kde jsi přišla k tomu standardně neexistujícímu dílku tile 1x1 with groove. Vím, že se dá sehnat i na BL, ale kde jsi k němu přišla ty, že by tam ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hana129

#63
Citace od: peter kdy 19.10.2009, 21:18:44
Je to opravdu povedené i když kdybych chtěl tak tam v mém puntičkářském stavění najdu chybičky, ale budiž.

Jo chyby tam jsou  a detailů by se dalo ještě dolaďovat fůra, jenže  čas je neúprosný a  vše už mělo být odvezené na Slovensku, bohužel mé finální a balící práce zaskočily jiné události  :'( a  teď už nachystaní nemohu odkládat. 

Citace od: peter kdy 19.10.2009, 21:18:44
Mám však jednu otázku. Kde jsi přišla k tomu standardně neexistujícímu dílku tile 1x1 with groove. Vím, že se dá sehnat i na BL, ale kde jsi k němu přišla ty, že by tam ???

Dík za upozornění, že je to "neexistující" a levný díleček jsem netušila >:D.
 Vzhledem k tomu, že v evidenci  lose part se jich ještě pár najde a z BL je nemám, a přesný původ si nevzpomenu napadá mě jen, že je to  z nějakého mixu dílů buď
a) překvapení, ala prodávané tašky naber si své díly, které jsem  neměla možnost vybrat, ale prodávaly se u Legáčka, Značkových hraček a i různě v hračkářstvích případně něco podobného mi přivezla známá z Německa.
nebo za b) ze  sousedova prodávaného KW v aukcích, kde jsem je možná vyhrála jako hromádku cca 100 různých průhledných dílů  ;D  nebo si je přímo vybrala u něj, kde jsem si  pokud byla možnost "nahrabala" a koupila, hlavně pro mne upotřebitelné a různé díly v prapodivných barvách či jiné specifické součástky, které některé ještě dodnes nemám ani "zinventarizované". 

Hardegon

Citace od: Hana129 kdy 27.10.2009, 15:19:50
tak  opavské nádraží a  rušný provoz kolem ....    ;)
http://picasaweb.google.com/hana.pustkova/PracovniFotkyNadraziFinal?authkey=Gv1sRgCNm4qYSoiL-M5AE#

:o Tak to je skvělé! Máš skvěle zmáknuté obě strany. Jak kolejiště, tak město. Jen se kochat.

Vasyk

Uff... dokonalé...

Bude to na výstavě ? Toto chci vidět na vlastní oči, opravdu je to hodně povedené.

Plutoone

Super super a super, nic víc k tomu nemám ;D Někdy lituju, že sem zaměrenej na technic, ale tohle bych stejně nepořídil postavit ::)

Micho

Hani, keď si sa do toho pustila, tak som si bol istý, že vznikne výborné dielo na výstavu do Banskej Štiavnice. Toto však jednoznačne predčí moje očakávanie. Nastavila si na podobné stavby na tomto fóru latku veľmi vysoko. Táto stavba bude určite inšpiráciou aj pre mnohých ďalších staviteľov.  8)

Zrejme s tým aj rátaš, doporučujem to určite umiestniť aj na brickshelfe.

A teraz to ostáva už iba zabaliť a poslať na Slovensko, mne to rozbaliť a správne rekonštruovať tvoju predstavu. Na to sa veľmi teším.  8)

maeror

To je naprosto dech beroucí! Tleskám poněkud mlaskavě, protože mám poslintané ruce - už jednotlivé průběžné stupně byly parádní, ale tohle opravdu žije. A pokud bych už opravdu měl najít nějakou chybu (jakože nevím, proč bych mermomocí musel), možná bych nechal větší rozestupy mezi dopravními prostředky. Tohle přece není dodržování bezpečné vzdálenosti ;)
Na některých jiných fotografiích to je lepší... Ale jak říkám, to neber jako kritiku, je to opravdu monumentální a úchvatné!

Hana129

#69
Citace od: Micho kdy 27.10.2009, 19:57:08

A teraz to ostáva už iba zabaliť a poslať na Slovensko, mne to rozbaliť a správne rekonštruovať tvoju predstavu. Na to sa veľmi teším.  8)

Zabaleno, odesláno. Michovi přeji, aby pohled do beden po cestě nebyl pohledem na hromádku KW ::), ale jakž takž soudržné budovy a doplńky, které se mu podaří poskládat dohromady, již podle jeho představ 8).

Pro mne to je velká Lego škola a zkouška, tak snad to obstojí a nádraží překoná náročné putování po Slovensku. Bude se líbit i v reálu na výstavě, přečká-li výstavu v BŠ, podaří-li se to pak Michovi a Pekimu "nerozbít" při bourání a  pak ještě převést do Roztok., tak pak může být  postaveno i tam.

Fotky se mi podařilo trochu "poupravit" a jsou nahrané na BS tady: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=407215





Micho

Citace od: Hana129 kdy 10.11.2009, 13:08:06
Citace od: Micho kdy 27.10.2009, 19:57:08

A teraz to ostáva už iba zabaliť a poslať na Slovensko, mne to rozbaliť a správne rekonštruovať tvoju predstavu. Na to sa veľmi teším.  8)

Zabaleno, odesláno. Michovi přeji, aby pohled do beden po cestě nebyl pohledem na hromádku KW ::), ale jakž takž soudržné budovy a doplńky, které se mu podaří poskládat dohromady, již podle jeho představ 8).

Je to riadna hromada.  8)  Už som v kontakte s prepravcom, dnes v noci dôjde domov. S vysokou pravdepodobnosťou to vyzdvihnem ešte tento týždeň a dopravím priamo do múzea. Teším sa na kompletizáciu, určite to Hani dopadne dobre. Inak to ani nemôže.  8)

Jaky

Hani opravdu obdivuji, doufám, že budeš vidět i v Roztokách !!