(Cudzie) LEGO Air Crane

Založil JnQ, 11.03.2013, 20:04:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JnQ


Anatyt

To už je moc. LEGO by malo zostať v istých dimenziách miniatúry.

tomaslambo

No tak to je slušný masakr ;D

Měch

Jestli je to soukromé, tak klobouk hodně dolů. Jestli je to do Legolandu (čemuž nasvědčuje struktura stavby), tak normálka.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Luky1987

Citace od: Anatyt kdy 11.03.2013, 20:18:18
To už je moc. LEGO by malo zostať v istých dimenziách miniatúry.
Souhlas, tohle nemá žádné kouzlo.

tomaslambo

Tady je odkaz na stránky toho maníka. Je to profík.

frantoka


votrelec

Neviem, mne sa tato technika mega modelov vobec nepaci. Ked su pouzivane iba standardne bricky. Aj tie zvierata co su teraz na vystave v dakom shoppingu. To staci nahodit daky CAD model do programu, ktory vygeneruje potrebny navod. Ziadne umenie.

tomaslambo

#8
Podle toho co jsem viděl na jeho webu, tak právě on je autorem některých "stavbiček", které se momentálně vystavují po ČR. Staví na zakázku. To se málokomu poštěstí :'(

Na tomto odkazu  je dole vidět rozpracovaný Woody, kterého právě vystavují ve Futuru Ostrava

A tady je odkaz na další certifikované profíky

Připadá mi, že se na tak velkých modelech z nějakého, mi neznámého, důvodu, nepoužívají Slope brick. Což je škoda, protože by to alespoň trochu rozbilo tu hranatost a docílilo by se jednolitějšího vzhledu. Asi jim to ten řezový software nevychrli, tak je tam pro jistotu nedávají vůbec ;)


peki

Citace od: tomaslambo kdy 12.03.2013, 09:19:08
Podle toho co jsem viděl na jeho webu, tak právě on je autorem některých "stavbiček", které se momentálně vystavují po ČR. Staví na zakázku. To se málokomu poštěstí :'(

Ne to co bylo na Slovensku a nyní je v ČR je od
Dirk Denoyelle




tomaslambo

to by vysvětlovalo ty busty a mozaiky, ale my tam toho máme víc.

http://czech2010.rajce.idnes.cz/Lego_-_Futurum/

peki

Citace od: tomaslambo kdy 12.03.2013, 14:51:14
to by vysvětlovalo ty busty a mozaiky, ale my tam toho máme víc.

Větší část je přímo od Lega. Ale to už jsme od původního tématu  ;)

danyboy

Tak, ten kapitán Rex vypadá monumentálně.  :P
I ten Darth Vader je dobrý.

Ondra

Nemám slov, někteří lidé by zasloužili vykastrovat ať se nemůže jejich demence rozmnožovat.

http://www.cairns.com.au/article/2013/06/28/244495_local-news.html

danyboy

Citace od: Ondra kdy 30.06.2013, 16:03:22
Nemám slov, někteří lidé by zasloužili vykastrovat ať se nemůže jejich demence rozmnožovat.

http://www.cairns.com.au/article/2013/06/28/244495_local-news.html

Nejen kastrovat, ale sekat ruce. Bylo mi až k breku jak jsem viděl tu fotku.
Nechápu, že se najdou takový h***** kteří dokážou udělat něco tak hrozného. :'(

Ondra

Já bych řekl že hlavním tahounem takových činů je závist nebo pofidérní způsob jak se odlišit od druhých, ale nejsem psycholog tak jen odhaduji.

Ale to už je offtopic.

Raistlin M

Mě to připomnělo soutěž stavitelů UCS ISD na čas. Vítězové (stavělo se to tuším v týmech) ten svůj vzali a hodili z velké výšky na zem. Někde tady na kostkách se to řešilo, ale nechce se mi to hledat. To byl myslím ještě horší případ tuposti.

Ondra

Já si nemyslím to byla jejich práce a podivný způsob zakončení té akce, kdežto tohle je ničení cizího výtvoru, což je mnohonásobně horší.

Raistlin M

S tím UCS mi vadilo, že to byli legaři. A když to člověk sledoval, tak to prostě udělali, protože mohli. A protože to bylo kontroverzní.
OK, horší to asi nebylo, ale idiotské to bylo stejně. 8)

Fox_25

Škoda jak skončil ten vrtulník, mám tyto megalomanské stavby rád ať už jsou pro výstavy nebo si to někdo staví doma. Je to krásný příklad toho co nemůžu mít/neumím to raději radostně zničím.

Thrawn

Citace od: Raistlin M kdy 30.06.2013, 17:52:35
S tím UCS mi vadilo, že to byli legaři. A když to člověk sledoval, tak to prostě udělali, protože mohli. A protože to bylo kontroverzní.
OK, horší to asi nebylo, ale idiotské to bylo stejně. 8)

Takoví lidé se těžko mohou nazývat AFOLové  >:(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.