(Cizí) Letadlová loď

Založil Jindroush, 11.10.2005, 00:16:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Perfektné. Prepracované detaily. Dokonca okrem F-14-stok vezie aj AWACS-y. Vidno že autor si dal záležat (a z množstva použitých kociek usudzujem že je američan 8) ).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

KLF

No tak toto je dost brutal ! Hodne vystavenia v nejakom LEGOLANDE ! Ani nechcem vediet, kolko dielikov to musi mat.

Terminated.

chadzi

luxus, jako fakt uz dost velka vecicka. ty old gray by se mi hodily...

peter

Je to opravdu kvalitní prácička. Už tuto galerii sleduji nějakou tu dobu a jsem docela zvědav na hotové dílo. Ač se to možná nezdá, tak má autor vlastně hotovou přibližně jen 1/3. Pamatuji si ještě dobu, kdy byl hotový jen jeden modul a teď už jsou tři.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

GNOSIS

Nádhera, mooc promakané a sladěné!
Když to vidím tak nevím jesli mám brečet nebo "závidět", protože mým nakupovacím tempem se jen co je na palubě dohrabu tak za 10 let. ;)

MildaPajda

Citace od: GNOSIS kdy 11.10.2005, 08:02:17
Nádhera, mooc promakané a sladěné!
Když to vidím tak nevím jesli mám brečet nebo "závidět", protože mým nakupovacím tempem se jen co je na palubě dohrabu tak za 10 let. ;)

tak, tak... nezbyva nez tise zavidet.... podle me na to jen tak nekdo nema... :(
je tam halda kostek, perfektne barevne sladene...
proste parada!.... :o
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Cavelon

Áno, mať toľko kociek a zároveň aj toľko času na Lego si môže dovoliť asi iba zopár vyvolených... :'(
Tešme sa preto aspoň z obrázkov (aj keď nie sú bohvieakej kvality). ;)

Pepan

Takovou hromadu dílků, si opravdu může dovolit jen málo lidí. Zajímalo by mě jak tolik kostek skladuje, tak aby se v nich alespoň trochu vyznal? Celá místnost jen na uskladnění a další místnost na stavění a vystavování.

Colonel32

wow, proste nadhera... dneska jen sedim a ziram... nejdriv ten hrad a pak tohle...

peter

Tak a tohle je taková hezká tečka za stavbou ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 04.06.2006, 17:42:49
Tak a tohle je taková hezká tečka za stavbou ;D

Ty kokso, to by ma zaujímalo, ako to tam premiestnil a koľko to spolu váži ...   :o

myth

Citace od: Micho kdy 04.06.2006, 18:01:38
Ty kokso, to by ma zaujímalo, ako to tam premiestnil a koľko to spolu váži ...   :o

Tipujem, že na aute mal nejaké mechanické rameno. Inak si neviem predstaviť, ako by to dostal z domu na auto, z auta do jazera a späť na auto.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

***Banana.com

Tak to mi hlava nebere...jak vůbec vymyslí někdo něco takového..to je paráda..

Marťan

Co na to říct, asi to má jen jednu chybu...neplave to.....  :P

Micho

Citace od: Marťan kdy 04.06.2006, 21:37:13
Co na to říct, asi to má jen jednu chybu...neplave to.....  :P

A lietadla nelietajú ...  ;)

Ravenhorn

Ach. Taky bych chtěl jednou něco takového mít doma. Ale vím, že nebudu. :-\
Castle, Pirates a Star Wars.

Aki

Já ne, bych to neměl kam dát!  >:D Ale je to hezké.  :-*

expertik

#18
Citace od: Micho kdy 04.06.2006, 21:37:54
Citace od: Marťan kdy 04.06.2006, 21:37:13
Co na to říct, asi to má jen jednu chybu...neplave to.....  :P

A lietadla nelietajú ...  ;)

Najväčšia chyba je, že to nik z nás "normálnych" nemá doma....tak toto by na e-bayi vydražil snáď aj za 200 litrov (v USD)....a možno aj za viac...US NAVY má peněz jako plev :-))
Ale najsamlepšia fotka podľa mňa je táto: