Co to je???

Založil MwK, 19.12.2006, 16:10:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

:o :o :o :o :o :o :o
Čo to je?
Už ste to niekedy videli?
Či to som len ja som pozadu a neviem že sa takéto packy robili... ::)
Tak ako to je ???
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1121272
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1121273

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Šejmus

fiiiha tak to bych bral hned- pouze figové to se hned tak nevidí ale fakt nevim nevim....
zajímavý je že tam není číslo setu....co třeba :trhlý pracovník si vydělával kradením starwarsminifigů?"
Fool of a Took!

J_BOB

už som to pár-krát videl...jedná sa o balík na súťaž, kto postaví najrýchlejšie 50 Clonetrooperov :) bral by som
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: J_BOB kdy 19.12.2006, 17:31:21
už som to pár-krát videl...jedná sa o balík na súťaž, kto postaví najrýchlejšie 50 Clonetrooperov :) bral by som
Myslím že by som nestaval ale rýchlo utekal... ;D ;D ;D >:D
Lebo poctivo sa k tomu určite dostat nedalo... ::) ::) ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

neviem, možno to bola výhra :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

chadzi

pred nejakou dobou jsem to videl na ebay za cca 220 USD sofort kaufen jenze sem tomu neveril (Btw to bylo prodavany z Ciny nebo tam odnekud) tak jsem to nekoupil. ale EP2 clonetrooperi za 2,20 by se hodili  8)

Šejmus

Citace od: chadzi kdy 20.12.2006, 17:47:42
pred nejakou dobou jsem to videl na ebay za cca 220 USD sofort kaufen jenze sem tomu neveril (Btw to bylo prodavany z Ciny nebo tam odnekud) tak jsem to nekoupil. ale EP2 clonetrooperi za 2,20 by se hodili  8)
kolik jich tam vlasně je? docela by se hodilo to samý udělat ke castle...
Fool of a Took!

Thrawn

Teda tohle kdyby někdo udělal se stormtroopery...docela bych se nedivil, kdyby v USA prodávali takovýhle packy, viz. ta imperiální přehlídka z EVI, kde jich bylo kolem dvou stovek. Nechápal jsem, jak mohl autor dát tolik stormíků ze 7264 dohromady...tohle by to dost vysvětlovalo.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

I když člověk by byl vděčnej i za stormtrooper battle pack...
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

nukum

Citace od: sejmus kdy 20.12.2006, 20:02:27
Citace od: chadzi kdy 20.12.2006, 17:47:42
pred nejakou dobou jsem to videl na ebay za cca 220 USD sofort kaufen jenze sem tomu neveril (Btw to bylo prodavany z Ciny nebo tam odnekud) tak jsem to nekoupil. ale EP2 clonetrooperi za 2,20 by se hodili  8)
kolik jich tam vlasně je? docela by se hodilo to samý udělat ke castle...

Těch bude tak kolem stovky, ne?

MwK

Citace od: Thrawn kdy 12.02.2007, 19:04:24
I když člověk by byl vděčnej i za stormtrooper battle pack...
No tipujem že na další rok sú tu také battle packy ako na koni... ;D ;)
Lebo úspech klon a droid battle packov im určite napovie že by sa zišli rebel a imperium packy!!! ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Kubos.cz

CitaceLebo úspech klon a droid battle packov im určite napovie že by sa zišli rebel a imperium packy!!!


To se nesmí stát !!!!!!!! Víte jak by klesla hodnota těchto figu ??? :o

Aki

No to je dobře ne?  ::)

TomG

Citace od: Aki kdy 13.02.2007, 17:54:35
No to je dobře ne?  ::)
Jiste, ze je.  Aspon by si je mohli poridit i obycejni lide, co jim to jinak prijde drahe :)
Ovsem pro sberatele by to byl sok.
Only the best can survive.

Thrawn

Citace od: Aki kdy 13.02.2007, 17:54:35
No to je dobře ne?  ::)

Není to dobře, zruinuje mě to...když si vzpomenu, kolik mám doma clone battle packů ::)

( ale je to dobře, moc dobře  :) )
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Kubos.cz

Není to dobře ! Treba já co mám 7 storm trooperu ktery schánim dost dlouho a abych jejich hodnota byla 25 KOrun ?? A navíc Stormtrooper battlepacky nebudou protoze by museli udělat jiný vojáky impéria. Třeba např aby neznehodnotili SUPER BATTLE DROIDY z republic gunship tak jsou v DROID BATTLE PACKU jiné barvy. Na tom něco bude ne ?  ;)

myth

Citace od: Kubos.cz kdy 13.02.2007, 19:48:57
.... Třeba např aby neznehodnotili SUPER BATTLE DROIDY z republic gunship tak jsou v DROID BATTLE PACKU jiné barvy. Na tom něco bude ne ?  ;)

Alebo žeby Lego medzičasom takmer úplne zmenilo farebnú paletu? ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Thrawn

Citace od: Kubos.cz kdy 13.02.2007, 19:48:57
Není to dobře ! Treba já co mám 7 storm trooperu ktery schánim dost dlouho a abych jejich hodnota byla 25 KOrun ?? A navíc Stormtrooper battlepacky nebudou protoze by museli udělat jiný vojáky impéria. Třeba např aby neznehodnotili SUPER BATTLE DROIDY z republic gunship tak jsou v DROID BATTLE PACKU jiné barvy. Na tom něco bude ne ?  ;)

To už jsme tady myslím někde řešili...že by třeba mohli udělat tu lehčí variantu speederu a dám tam jednoho scoutroopera, dva klasický stormtroopery a třeba jednoho sandtroopera nebo důstojníka. Taky by mohli udělat černé vojáky flotily, kteří mi v Legu hodně chybí.

Stejně něco takového musí být, minimálně v USA...přeci není možný, aby někdo mohl jen tak udělat tohle bez toho, aby vykoupil všechny ty sety, kde se vyskytujou:
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Robbed

Citace od: Thrawn kdy 13.02.2007, 20:02:08
...přeci není možný, aby někdo mohl jen tak udělat tohle bez toho, aby vykoupil všechny ty sety, kde se vyskytujou:
Proč ne ? Nemusel to třeba dávat dohromady jen jeden člověk. Taky třeba mohl nakoupit plno těch stavebnic, figy si nechat a dílky prodat > tudíž část peněz se mu mohla vrátit. Zbývající figy mohl klidně nakoupit nebo různě po shánět. Je to otázka peněz a trpělivosti...

Kubos.cz

ODPOVĚĎ JE JEDNODUCHÁ . Podle mě všeci co maj hodně stormtrooperu mohli nakupovat imperial inspection kde jsou hned 4 storm , 2 dustojnici vader , papatin , 2 strazci ..

Frco

mozte mi prezradit ako laikovi preco su ti stormtrooperi taki vzacni a ze aku vlastne maju cenu?Len tak ma to zaujima, nie ze by som nejakych mal, star wars nemusim vobec.......

lordvader

Protoze krome jednoho setu (Final Duel II) se nachazeji jen po jednom nebo dvou kusech u hodne drahych setu (Snowtrooperi u AT-AT, Millenium Falcona, Stormtrooperi u ME Cantina, ISD, Imperial Inspection, Imperial Transport, Scouttrooperi jen u setu Ewok Attack a Speederbike Chase - ktere uz nejdou sehnat). Takze pokud budes chtit armadu deseti Snowtrooperu, budes potrebovat 5 AT-AT stavebnic (pri puvodni cene 4500 to bude poradna palka, a i ve slevnene verzi za 2200 Kc to nebude nejlevnejsi, nemluve o tom ze AT-AT uz dnes nesezenes).

***Banana.com

Citace od: lordvader kdy 13.02.2007, 22:26:53
Protoze krome jednoho setu (Final Duel II) se nachazeji jen po jednom nebo dvou kusech u hodne drahych setu (Snowtrooperi u AT-AT, Millenium Falcona, Stormtrooperi u ME Cantina, ISD, Imperial Inspection, Imperial Transport, Scouttrooperi jen u setu Ewok Attack a Speederbike Chase - ktere uz nejdou sehnat). Takze pokud budes chtit armadu deseti Snowtrooperu, budes potrebovat 5 AT-AT stavebnic (pri puvodni cene 4500 to bude poradna palka, a i ve slevnene verzi za 2200 Kc to nebude nejlevnejsi, nemluve o tom ze AT-AT uz dnes nesezenes).

AT-AT se sehnat dá, ale ne u nás. Jinak ME Cantina MISB šla včera za 68 Euro asi, což mi nepřijde jako něco drahého..

Aki

Nemluvě o tom, že figy se dají pořídit i jinak, než ze setů.  ::)

lordvader

Citace od: banana.com kdy 13.02.2007, 22:29:59
Citace od: lordvader kdy 13.02.2007, 22:26:53
Protoze krome jednoho setu (Final Duel II) se nachazeji jen po jednom nebo dvou kusech u hodne drahych setu (Snowtrooperi u AT-AT, Millenium Falcona, Stormtrooperi u ME Cantina, ISD, Imperial Inspection, Imperial Transport, Scouttrooperi jen u setu Ewok Attack a Speederbike Chase - ktere uz nejdou sehnat). Takze pokud budes chtit armadu deseti Snowtrooperu, budes potrebovat 5 AT-AT stavebnic (pri puvodni cene 4500 to bude poradna palka, a i ve slevnene verzi za 2200 Kc to nebude nejlevnejsi, nemluve o tom ze AT-AT uz dnes nesezenes).

AT-AT se sehnat dá, ale ne u nás. Jinak ME Cantina MISB šla včera za 68 Euro asi, což mi nepřijde jako něco drahého..

No nevim, pro lidi co vydelavaji 12k mesicne jsou 2k docela velke penize. Pokud to tobe neprijde jako neco draheho, tak to musis byt docela ve vate....

Robbed

Citace od: Frco kdy 13.02.2007, 22:20:29
...a ze aku vlastne maju cenu?Len tak ma to zaujima, nie ze by som nejakych mal, star wars nemusim vobec.......
Na Bricklinku je průměrná cena Stormtroopera kolem 250Kč/kus a Snowtrooper kolem 550Kč/kus.
AT-AT se dá sehnat na Legocity.cz, ale jen za 7600 ;)

***Banana.com

Citace od: lordvader kdy 13.02.2007, 22:33:40
No nevim, pro lidi co vydelavaji 12k mesicne jsou 2k docela velke penize. Pokud to tobe neprijde jako neco draheho, tak to musis byt docela ve vate....

No, za 12k měsíčně, pravda, nedělám  ;D . Ale myslel jsem to tak, že 2000 je za set velikosti MEC přiměřená cena.

***Banana.com

#27
Citace od: robbed kdy 13.02.2007, 22:36:50
AT-AT se dá sehnat na Legocity.cz, ale jen za 7600 ;)


AT-AT se dá sehnat v Indonésii za 75 USD tady, podmínkou je ale odběr 100 ks, což je na mně kapánek moc... ;D (našel to MiP, abych se nechlubil cizím peřím).
Pokud někdo máte zbytečných 7500 USD + cca.1000 USD na cestu do Indonésie pro zboží a +-800 USD za dopravu, směle do toho. Za 10000 USD = 220000 Kč máte 100 ks AT-AT, clo cca.6-8%, DPH 19%. Celkové náklady 2827,- Kč na set při legálním dovozu, prodej na Ebayi za 200 Euro urvou ruce, zisk cca.3000 Kč na kuse, 300000,- na zásilce..
Jinak zkus si ho na Legocity za 7600 objednat, velice pochybuji, že ho za tu cenu seženou, s ohledem na skutečnost, že na Ebayi nejde pod 300 Euro, což je o 1000,- více.

Dum Dum

#28
Určitě by mohli udělat ty černé vojáky impéria, jak měli tu prodlouženou helmu do špičky - myslím že byli u děl a i pálili z Death Staru ten ničivý paprsek. Ty by byli dost vostrý!! >:D
Následuj svou sílu....

Thrawn

#29
Citace od: Dum Dum kdy 13.02.2007, 23:12:51
Určitě by mohli udělat ty černé vojáky impéria, jak měli tu prodlouženou helmu do špičky - myslím že byli u děl a i pálili z Death Staru ten ničivý paprsek. Ty by byli dost vostý!! >:D

JJ, přesně ty jsem myslel. Ti mi v Legu dost chyběj.

V podstatě by to ani nebylo moc složitý, vzali by přilbu z AT-ST, nabarvili na černo a dali na hlavu pilotovi z původního raketoplánu Lambda.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.