STAR WARS

Založil MwK, 11.05.2006, 15:16:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kolko setov star wars mate?

1 set
4 (7%)
do 10 setov
20 (35.1%)
viac ako 20 setov
5 (8.8%)
viac ako 30 setov
5 (8.8%)
mam ich vsetky(128)
0 (0%)
ani jeden...
18 (31.6%)
10 az 20
5 (8.8%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: 11.06.2006, 15:51:01

MwK

Pripravil som vam taku mini anketu o SW legu...TAK HLASUJTE...!
A samozrejme skuste pocitat 1set iba 1krat... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Ten co zaskrtol "mam ich vsetky"...prosim posli foto... 8)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Anakin

rátajú sa aj promo sety?

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

128...neni to dak malo? je tam aj technic, mini a UCS?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: J_BOB kdy 11.05.2006, 15:45:43
128...neni to dak malo? je tam aj technic, mini a UCS?
Viem ze je to malo...ale toto mi prezradil peeron :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jindroush

No, ten člověk, co tvrdí, že jich má 128, je tak trošku kecka (asi), protože řada z těch 128 jsou duplicity (takže by třeba minifig X-wing musel mít 3-4x) a také jsou tam nějaký japonský promosety, s jejichž dostupností to taky nebude nic extra, pár je letošních a nejsem si jist, zda jsou už všechny dostupný.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

Citace od: J_BOB kdy 11.05.2006, 16:32:13
btw, ma dakto z vas mini tie fighter?

Priamo kúpený ho tu nebude mať asi nikto, pretože mini Tie Fighter sa dal dostať iba k predplatnému Star Wars Insideru, aj to iba v USA a Kanade. Ale nepochybujem, že plno ľudí má dieliky potrebné na jeho postavenie.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Llevelyn

Citaceplno ľudí má dieliky potrebné na jeho postavenie

No, nemám iba tento "SandBlue Round Dish 2 x 2 Inverted  " tak kdyby někomu přebýval... ::)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J_BOB

Citace od: myth kdy 11.05.2006, 20:43:21
Citace od: J_BOB kdy 11.05.2006, 16:32:13
btw, ma dakto z vas mini tie fighter?

Priamo kúpený ho tu nebude mať asi nikto, pretože mini Tie Fighter sa dal dostať iba k predplatnému Star Wars Insideru, aj to iba v USA a Kanade. Ale nepochybujem, že plno ľudí má dieliky potrebné na jeho postavenie.
ja viem, sak preto sa pytam, ci ho niekto nahodou nema :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Anakin

#11
Citace od: MwK kdy 11.05.2006, 15:26:04
Ten co zaskrtol "mam ich vsetky"...prosim posli foto... 8)
neviem kto to zaškrtol ale tento ich možno tolko má no nevidím tam ISD a ani DS 2: 


LINK:  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=155407

Jindroush

To nemá ani náhodou...

ISD, UCS X-Wing, Imperial Inspection, 2x Falcon, UCS Snowspeeder, UCS Y-Wing, AT-AT, AT-TE, Clone Turbo Tank, Sailbarge, střední ISD, Cloud City, Death Star...

Mám pokračovat? Ani polovina toho není.  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Anakin

Citace od: Jindroush kdy 11.05.2006, 21:41:25
To nemá ani náhodou...

ISD, UCS X-Wing, Imperial Inspection, 2x Falcon, UCS Snowspeeder, UCS Y-Wing, AT-AT, AT-TE, Clone Turbo Tank, Sailbarge, střední ISD, Cloud City, Death Star...

Mám pokračovat? Ani polovina toho není.  :P
keď tak pozerám po tých šuflíkoch tak začínam pochybovať...
ale skús pokračovať. ;D ;D ;D

otaznik

...Sandcrawler...

Dejv

vidí tam někdo AAT, Naboo Starfighter Fighter ( i SE Naboo Starf.) ???

OPRAVA: Naboo Starfighter už vidim... ::)

zakm

To nie je fér . ticho závidim :'(
to je úžasne jak je niekdo blázon do STAR WARS  :o
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

lordvader

Jindroushi, z Imperial Inspection mu tam visi shuttle - mozna zapomel prihodit fotku druhe strany pokoje, kde ma ten zbytek... Je fakt ze bez AT-AT neni zadna SW LEGO sbirka kompletni, urcite to nekde ma...

Btw. ted sem si vsimnul - Cloud city ma nalevo na stolecku.

Ja mu tise zavidim tu Corellian Corvette, vypada suprove (neboj, Jindrousi, tobe zavidim ISD  ;D)

lordvader

#18
Tak jsem prisel domu a spocital sem to - final count 27 (Jango Slave I, Millenium Falcon, Jabba palace, Trade Federation Droid tank, Bounty Hunter Pursuit, Jedi Starfighter II (Anakinuv), Jedi Starfighter I (Obi-Wan), Tie Bomber, X-wing, Geonosian fighter, T-34 (nebo jak se jmenuje ta trikridla stihacka z Tatooine), Jabbas Message, Solo v Karbonitu s Gamorreanem a Bibem Fortunou, Final Duel I, Final Duel I, Dooku s Yodou, Tusken Encounter, Mos Eisley Cantina, Jedi defense (Qui-Gon plus Droiteky), AT-AT, AT-TE, Technic Jango Fett, R2D2, Droiteka, Vulture Droid, Stormtrooper, Super Battle Droid.

MwK

#19
Citace od: lordvader kdy 16.05.2006, 18:59:40
Tak jsem prisel domu a spocital sem to - final count 27 (Jango Slave I, Millenium Falcon, Jabba palace, Trade Federation Droid tank, Bounty Hunter Pursuit, Jedi Starfighter II (Anakinuv), Jedi Starfighter I (Obi-Wan), Tie Bomber, X-wing, Geonosian fighter, T-34 (nebo jak se jmenuje ta trikridla stihacka z Tatooine), Jabbas Message, Solo v Karbonitu s Gamorreanem a Bibem Fortunou, Final Duel I, Final Duel I, Dooku s Yodou, Tusken Encounter, Mos Eisley Cantina, Jedi defense (Qui-Gon plus Droiteky), AT-AT, AT-TE, Technic Jango Fett, R2D2, Droiteka, Vulture Droid, Stormtrooper, Super Battle Droid.

Tak taka zbierka to uz hej!...Ale zaujimalo by ma ci ten milenium falcon je novy alebo stary...(som zastancom stareho a mam stastie ze ho mam)
PS:mas super sety :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

lordvader


J_BOB

co vravis na B-Wing? pac premyslam, ze ho kupim...ale neviem, ci radsej nekupit daco starsie....popripade fotky by mi dost pohohli :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: J_BOB kdy 23.05.2006, 15:45:57
co vravis na B-Wing? pac premyslam, ze ho kupim...ale neviem, ci radsej nekupit daco starsie....popripade fotky by mi dost pohohli :)
Ja mam presne taketo tiky...Najprv rozmyslam nad Tie_interseptorom potom nad B_wingom a zas opacne...A neviem sa rozhodnut... :-\
Ale myslim ze aj tak radsej pockam kym do obchodou nevtrhne A_wing a kupim si ten... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Citace od: lordvader kdy 16.05.2006, 18:59:40
...T-34 (nebo jak se jmenuje ta trikridla stihacka z Tatooine)...

Az teraz som si vsimol to ze nevies ako sa tato stihacka vola
...........................................Tak ti to prezradim,vola sa T-16... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

fuli

Zatím mám asi 10 ks,ale sbírka se pomalu rozrůstá(zrovna by měl být na cestě ke mě B-WING),sbírám spíš modely z původní trilogie.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

MwK

Citace od: fuli kdy 23.05.2006, 18:22:24
Zatím mám asi 10 ks,ale sbírka se pomalu rozrůstá(zrovna by měl být na cestě ke mě B-WING),sbírám spíš modely z původní trilogie.
No ved kazdy sme nejako zacinali ;)...Ked si spominam tak moje prve sw lega boli tiez z povodnej trilogie(landspeeder,x_wing...a potom to uz islo)...ale teraz sa snazim zbierat skor sety v ktorych su vzacne figurky alebo kocky...
Moje posledne prirastky boli Tie bomber,mos eisley,druhy landspeeder(ved nekupte to ked stoji 249sk ;D)...no a vlastne ich uz mam 36 ak pocitam Unique tak iba 32.......
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Anakin


lordvader

Tak jsem si dal tu praci, vytahal z polic vsechna SW Lega a naskladal je pekne na segrinu kuchynskou linku:

Nahoru jsem dal SW Lego (Creator):
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/000_0025_maly.jpg

SW Lego Technic uz se mi tam nevlezlo, tak jsem ho dal na zem:
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/000_0024_maly.jpg

Mno, abyste videli, ze SW Lego neni moje primarni sbirka, tady je mala ukazka toho co doopravdy sbiram (Varovani - neni Lego):
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/100_0293.jpg

J_BOB

pena zbierka figurok :) na co sa specializujes viacej? povodna trilogia abo prequely?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

fuli

Citace od: lordvader kdy 27.05.2006, 16:44:46

Mno, abyste videli, ze SW Lego neni moje primarni sbirka, tady je mala ukazka toho co doopravdy sbiram (Varovani - neni Lego):
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/100_0293.jpg
Zdá se mi to, nebo má Dart Maul nalomený meč?(druhá polička,čtvrtý zleva)
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.