(cizí) 2-wide vláčky

Založil tazzy, 23.04.2006, 20:12:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

tazzy

7740 ve 2-wide měřítku :D tady jsou i další vláčky.


Tita

Sice se mi tento mini-styl moc nelíbí,ale toto je opravdu krásné... ;D :D
Dovolte,než začnu moderovat,vyřídit si jednu zcela soukromou věc.

hobby

Tomu se říká umění zkratky - s minimem prostředků vyjádřit např. podobu, podstatu ap. Užívá se ve všech uměleckých oborech a vyžaduje skutečného profíka a mistra. Tahle ukázka je příkladem: zdá se, že to nic není, ale opak je pravdou.

J_BOB

tiez som to videl, a je to nadherne...nieco tak male a tak pekne :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

niessnet

Souhlas. Vypadá to pěkně. Mě osobně se zdá hezky řešenej ten pantograf a ten kousek silnice u přejezdu. Jak si pohrál ten autor i s těmahle detailama.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

mph1

Pekne udelane, skoda, ze nejdou delat zatacky. Jinak meritko pro ty, kteri maji hloubeji do kapsy  ;D

niessnet

Citace od: mph1 kdy 24.04.2006, 08:19:51
Pekne udelane, skoda, ze nejdou delat zatacky. Jinak meritko pro ty, kteri maji hloubeji do kapsy  ;D
No nevim, udělat z tohohle celou železnici, tak mě to finančně zruinuje
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Llevelyn

Ne tolik, jako vláčky v origoš měřítku... 8)

Jinak se mi to moc líbí, bude pokračování? Třeba nějaká ta budova?
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Numbi2

no je to roztomiloušššškýýý  ;D ... jenom se spojením se moc neštval, ale podstata, jak už bylo řečeno výše, je jinde ... dávám *****
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

MwK

Je to chutne,male a zaroven prepracovane do kazdeho detailu...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

corelxt

tak ten je ovsem roztomilej.. ale muze mi nekdo vysvetli, proc je sberac na poslednim vagone..?

niessnet

Citace od: corelxt kdy 24.04.2006, 17:09:01
tak ten je ovsem roztomilej.. ale muze mi nekdo vysvetli, proc je sberac na poslednim vagone..?
A jo, vidíš, to mě nenapadlo. Tak to je tak asi jediná technická věc, co se tomu dá vytknout.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

peter

Citace od: corelxt kdy 24.04.2006, 17:09:01
tak ten je ovsem roztomilej.. ale muze mi nekdo vysvetli, proc je sberac na poslednim vagone..?

Bohužel také nevím, ale u originálního setu 7740 je to také tak, asi to tak někde ve skutečnosti opravdu bylo nebo možná stále je.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

betakaroten

Je to jídelní vůz, takže na napájení sporáků atd. V době TEE asi ještě nebylo vyřešeno jinak. Dneska se používá centrální zdroj energie (CZE) neboli vedení z lokomotivy, nebo některé starší vagony mají generátor poháněný od kol.

tazzy

Citace od: betakaroten kdy 24.04.2006, 20:47:14
Je to jídelní vůz, takže na napájení sporáků atd...

Zajímávé, to by mně nikdy nenapadlo  ;D

niessnet

Citace od: betakaroten kdy 24.04.2006, 20:47:14
Je to jídelní vůz, takže na napájení sporáků atd. V době TEE asi ještě nebylo vyřešeno jinak. Dneska se používá centrální zdroj energie (CZE) neboli vedení z lokomotivy, nebo některé starší vagony mají generátor poháněný od kol.
Ahááá, tak sem zas o něco moudřejší.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

zakm

Tak toto by ma v živote nenapadlo postavať tak dobrú stavbu. :o
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...