Autor Téma: (vlastní) Jyn´s ship (early U-wing concept)  (Přečteno 525 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Devilek

  • Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Pohlaví: Mužské
(vlastní) Jyn´s ship (early U-wing concept)
« kdy: 14.07.2021, 16:03:46 »
Zdravím,
loď původně vznikla jako příspěvek do soutěže s koncepty ze Star Wars na EB. Rozměry jsou cca 600 mm na šířku, 560 mm na délku a 230 mm do výšky (záleží kam míří kánon na křídle). Design je podle artworku z knihy The Art of Rogue One, přičemž autorem designu je Matt Allsopp.

Protože je daný design v knize pouze na jednom obrázku, musel jsem zadní část vytvořit tak nějak podle sebe. Zároveň jsem k tomu použil ostatní návrhy U-wingu v knize. Například dvojce kanónů a kulaté okénko.
Interiér je poměrně strohý. V dolní části jsou sedačky a pár ovládacích panelů. Spodní část je zároveň propojená průchodem s kabinou a vrchní nástavbou. Jelikož je v průchodu málo místa, musí se posádka trochu přikrčit. V horní části je potom pár postelí a skladiště. Zároveň se zde ukrývá vzduchová pumpa, nádrž a pár hadiček, které slouží pro ovládání podvozku.
Celá loď má kromě několika oddělávacích panelů také otevírací zadní část trupu, otevírací boční dveře a v poslední řadě je možné oddělit vrchní nástavbu.
Počet dílů netuším, ale celkově je celá stavba protkaná konstrukcí z technicu, což asi množství dost navyšuje. Zároveň se ani křídlo nijak zvlášť bez opory podvozku neprohýbá.
Zbytek fotografií zde https://flic.kr/s/aHsmVW1Eo6
« Poslední změna: 14.07.2021, 16:36:17 od Devilek »