Diskuse o stavebnicích > Alternativní modely

(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31121

(1/3) > >>

Tomik:
Set 31121 jsem si nepořizoval kvůli tomu, že bych byl velkým milovníkem krokodýlů, ale abych podpořil vydávání zvířecích setů. Tento set je svým způsobem celkem speciální - je to největší Creator set se zvířecí tématikou za posledních více než 10 let.

- Co s ním tedy budu dělat?
- Přestavím ho na něco jiného!
- A co bych tak mohl postavit z hromady zelených kostek?
- Vodníka!

Při jeho stavbě jsem se snažil zachytit maximum detailů klasického vodníka - klobouk s pentlemi, dlouhý kabát s šosy, dýmku a navíc jsem mu postavil i lavičku, aby si na ní mohl sednout. Vodník je velmi pohyblivý a doplněný dýmkou, lavičkou a malou žábou. Návod na stavbu je ke stažení na webu buildinst.cz

Chairudo:
Vodník je naprosto perfektní, i s pohyblivým frakem a žabičkou  :D

Vypadá to že s tou spoustou kloubů má tenhle setík obrovský potenciál... teda aspoň pro tebe  ;D

poMOCník:
Ten je fakt super! Jestli si ten set někdy pořídím, tak krokodýla z něj už dělat nebudu :)

Jonas:
Ten vodník se ti moc povedl. Podle mě je to zatím nejnápaditější a nejoriginálnější alternativní model, který jsem od tebe viděl.

milanv:
Já nejdřív četl "vrtulník", ani nevím, proč jsem měl zrovna v tvém vlákně takovou sugesci  >:D

Vodník je senzační nápad, originální na jedničku! A provedení je taky hodně dobré, je vidět, že sis s tím fakt vyhrál. Hlava je skvělá, pohyblivost postavy vypadá hodně dobře - to jak si umí  držet dýmku je jasná ukázka. Barevná sladěnost taky (vlasy, frak, tělová barva, barevné akcenty), využití dílů stavebnice, hezké i stavební detaily (např. krytá kolena)... ...no a k tomu žabička :D

To, že to vůbec je alternativní model a ne oficiální set s kostkami vybranými přesně k modelu, je poznat jenom na podružných detailech jako je sedátko. A to že nemá botky rudé, samozřejmě*) ;) Což jsou takové podružnosti, že bych to řekl takto: až budou oficiální designéři od TLG mít své alternativy v sérii Creator 3v1 na takové úrovni jako je tvůj vodník ke krokodýlovi tady (stačí kouknout na krabici od modelu a porovnat vodníka s tím hadem...), tak si fakt oddychnou - a pošlou ti dopis, že už konečně na ně nejsi příliš zkušený, že už dosáhli tvé úrovně taky, a tak jestli bys teda vzal to místo designéra u nich  >:D

*) Zejtra moje svatba bude...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi