(Cizí) Hangár

Založil MwK, 31.03.2006, 16:02:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Tomášek

Procházím DARK AGE.

Shi-So

#2
Citace
:o¨Tak to je slušná sbírečka... ;)

Ten musi mit kazdy set SW nejmin 3x aby posbiral tolik minifigu ;D

Jenčula

Jednoduché provedení, ale výstižné a dech beroucí, co do množství figů... :o
Můj RELAX

peter

Citace od: tomasek kdy 31.03.2006, 16:07:58
Citace od: MwK kdy 31.03.2006, 16:02:46
Dost HUSTE!!! Nemyslite?   ;)   
http://www.brickshelf.com/gallery/echao/TWLUG/Event20050604/StarWarsShow/EmperorArrive/p6048701.jpg
:o¨Tak to je slušná sbírečka... ;)

Citace od: Shi-So kdy 31.03.2006, 16:09:14Ten musi mit kazdy set SW nejmin 3x aby posbiral tolik minifigu ;D

No nevím, možná se opakuji, protože to tu na fóru už myslím je, ale proti tomuhle se mi to zdá slabé :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jenčula

Citace od: peter kdy 31.03.2006, 16:32:51
Citace od: tomasek kdy 31.03.2006, 16:07:58
Citace od: MwK kdy 31.03.2006, 16:02:46
Dost HUSTE!!! Nemyslite?   ;)   
http://www.brickshelf.com/gallery/echao/TWLUG/Event20050604/StarWarsShow/EmperorArrive/p6048701.jpg
:o¨Tak to je slušná sbírečka... ;)

Citace od: Shi-So kdy 31.03.2006, 16:09:14Ten musi mit kazdy set SW nejmin 3x aby posbiral tolik minifigu ;D

No nevím, možná se opakuji, protože to tu na fóru už myslím je, ale proti tomuhle se mi to zdá slabé :-\

No, tak tohle je o třídu úplně někde jinde, to je fakt....
Můj RELAX

myth

Citace od: peter kdy 31.03.2006, 16:32:51
No nevím, možná se opakuji, protože to tu na fóru už myslím je, ale proti tomuhle se mi to zdá slabé :-\

Verné stvárnenie scény z Ep VI. Pokiaľ si pamätám, na fóre to ešte nebolo.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

MwK

nechcem velmi obhajovat moj obrazok ale...ten tvoj mi pripada ako keby stal "v pracovni majtela lega"(myslim to tak ze je toho vela a asi ten co to staval na to mal a hlavne to uz nie je take prirodzene).....ved v jednoduchosti je krasa... ;)        pre PETRA
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

otaznik

#8
Citace od: MwK kdy 31.03.2006, 16:40:01
nechcem velmi obhajovat moj obrazok ale...ten tvoj mi pripada ako keby stal "v pracovni majtela lega"(myslim to tak ze je toho vela a asi ten co to staval na to mal a hlavne to uz nie je take prirodzene).....ved v jednoduchosti je krasa... ;)        pre PETRA
Co je na tom tvém obrázku lepšího, než na tom, co postoval Peter? Nejen, že je na tom od Petera více minifigů, ale je to i modelově ztvárněno lépe.

Dargnon

Na BrickShelfu je těch provedení téhle scény ještě víc. Jeden tam má i Lambda shuttle v téměř přesné velikosti a ještě propracovanější interiér hangáru- členitý zdi atd. Kolik desítek tisíc taková scéna asi stojí....