#29. Bratislavský Kostky pub (predvianočný)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 06.12.2015, 15:28:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

S.t.a.l.k.e.r.

Vianočné trhy sú v plnom prúde, na WhatsApp už padol návrh na posledné tohtoročné stretko. Nebudem robiť anketu s piatimi termínmi, napíšte radšej každý za seba kedy môžete.

STARHAWK

Piatky a Pondelky vecsinou nie a buduci tyzden uz bude nabyty.
U Danniho mam este LB tak by som si ho chcel vyzdvihnut pri nejakej takejto prilezitosti.

juraj

Čo si spomínam, 5o môže od 14. do 18.  Predbežne za mna tento štvrtok 10.12. a budúcu stredu 16.12 (ak nebudeme v práci v sklze)

danny01

Na nas by bol dobry planovaci kalendar v outlooku  ;D

Ja nemozem 11.12. Inak v podstate (ne)mozem kazdy den. Ale doma z toho moc happy niesu. Manzelka ma pocit zemame BKP kazdy mesiac. Co by bolo super  >:D

Vidim to tak, ze ked da Stalker datum, tak pridem+kto sa prida, ten sa prida.
Ked Stalker datum neda, tak si len k nemu niekedy zbehnem po skrinky a spravime si sukromny pub v jeho prerobenom byte  :D
Danny

juraj

Danny, Mam pre teba wall-e + nejake katalogy.

S.t.a.l.k.e.r.

Môže byť teda utorok 15.12.? Vyzerá to, že by mohli prísť 5o, Danny, Starhawk, ja.

papluh

Ja tu celý budúci týždeň niesom, takže za mna v pohode  >:D

5o

Preto lebo Lego...

STARHAWK

Utorok zatial za mna moze byt.

Danny zoberies pls pre mna lugbulk ? Mozno by som tam mal mat pribalene aj vlakove okna.

Btw skor to vidim na nejaky podnik v teplucku a nie plandat sa po trhoch - nemaju ani langose grrrrrrr. A som stale nejak nachcipany tak radsej budem vnutri niekde, dam si veceru a caj.


S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 12.12.2015, 21:19:43
Btw skor to vidim na nejaky podnik v teplucku a nie plandat sa po trhoch - nemaju ani langose grrrrrrr. A som stale nejak nachcipany tak radsej budem vnutri niekde, dam si veceru a caj.

Lángoše majú na Hlavnom nám. a aj Hviezdoslavovom námestí. Pizzeria Narnia, alebo Verne? Obe sú na Hviezdoslavovom námestí, prvý kúsok od McD, druhý na opačnej strane pri VŠVU.

5o

Ok, veď môžeme pokukať, voľačo pojesť a popiť a ísť aj dakam do tepla posedieť. Otázkou ale zostáva, kde sa teda stretneme? A časovo asi tak okolo 17:00 ?
Preto lebo Lego...

danny01

Ja si vezmem posily, takze dorazim v plnej polnej (manzelka a 2 deti). Sam som zvedavy ako to dopadne.  ;D
Danny

STARHAWK

ja som za to aby sme sa rovno zisli v podniku, uz som dost nachcipany a pozajtra idem na SW E7 premieru tak nechcem tak kaslat a kichat este viac nez teraz.

S.t.a.l.k.e.r.

OK, takže zraz v utorok 15.12.2015 o 17:30 pri Ganymedovej fontáne pred historickou budovou SND. Rezervujem cca 6-8 miest v Narnii a uvidíme.
Kto chce dať najprv nejaký punč na trhoch môže prísť o nejakých 20-30 minút skôr a odtiaľ sa presunieme do Narnie.
Je to pizzeria, vcelku mi tam chutilo, bol som tam však len dva krát, naposledy v lete. Žiadne zázraky sa tam ale nedejú a to sa týka aj gastronómie.

danny01

Danny

5o

Ja si chcem dať dva punče, tak pridem už o 16:30  ;D
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Od Jura mam pre Dannyho a Stalkera nejake veci. Z prace odidem asi o 17:30

danny01

#17
Pridavam foto z akcie.
Zlava: Starhawk, 5o, Stalker, danny01
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Ďakujem všetkým, ktorí včera prišli a zároveň aj tým, ktorí viac či nemej pravidelne chodia na tieto zrazy, posielajú katalógy, lugbulky, sety, ...

Prvý zraz sa konal kedysi začiatkom leta 2009 a ďalší v poradí bude už (jubilejným) tridsiatym. Navrhujem odpáliť to vo veľkom štýle grilovačkou v Stupave u Dannyho. Ten sa nebráni, dokonca opakovane pozýva (hoci zatiaľ mi to príde, že skôr stretnem pri stánku s pečenými gaštanmi na Kamennom yetiho na jednorožcovi než uvidím/ucítim Dannyho dymiaci gril...). >:D

Padla tu neuvážená myšlienka vysťahovať Lego miestnosť do garáže aby mohli prebehnúť isté stavebné úpravy a my sme nadšene súhlasili s vynosením Dannyho setov do garáže alebo inde (podľa toho či zoženieme veľké auto... veď on si kúpi nové... ;D ). Danny má celú zimu na rozmýšľanie či využije náš potenciál postaviť skutočný múr zo skutočných tehál (brick ako brick, what's the difference...), alebo ostane pri posedení v záhrade či v Stupavare.

Prajem vám pokojné Vianoce a bohatú nádielku z akrylonitrilbutadiénstyrénu od Ježiška, Deda Mráza, Dartha Santu, ...

STARHAWK

Fajn stretko. Dik aj ja za LB transport.
Narnia je nahodou celkom fajn restika - ja som si nahodou aj pochutil. Halusky boli fakt dobre a aj palacinky chutili.
Grilovacka / opekacka neznie zle ale to je skor tak na jar/leto. Uvidime ci male dovtedy uz budu trochu viac posluchat ze by mozno mohli ist s nami. Zatial su este dost oplasene a vyzaduju velky dozor aby nieco nevyviedli.

papluh

Ad katalógy, ak by niekto chcel kúsok s poetickým názvom "kesäkuu - joulukuu 2015" >:D tak od víkendu sú v Bratislave

juraj


S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: papluh kdy 17.12.2015, 18:02:58
Ad katalógy, ak by niekto chcel kúsok s poetickým názvom "kesäkuu - joulukuu 2015" >:D tak od víkendu sú v Bratislave

Aj ja si prosím, znie to ozaj skvele...

papluh


danny01

Citace od: S.t.a.l.k.e.r. kdy 16.12.2015, 10:19:01
Ďakujem všetkým, ktorí včera prišli a zároveň aj tým, ktorí viac či nemej pravidelne chodia na tieto zrazy, posielajú katalógy, lugbulky, sety, ...

Prvý zraz sa konal kedysi začiatkom leta 2009 a ďalší v poradí bude už (jubilejným) tridsiatym. Navrhujem odpáliť to vo veľkom štýle grilovačkou v Stupave u Dannyho. Ten sa nebráni, dokonca opakovane pozýva (hoci zatiaľ mi to príde, že skôr stretnem pri stánku s pečenými gaštanmi na Kamennom yetiho na jednorožcovi než uvidím/ucítim Dannyho dymiaci gril...). >:D

Padla tu neuvážená myšlienka vysťahovať Lego miestnosť do garáže aby mohli prebehnúť isté stavebné úpravy a my sme nadšene súhlasili s vynosením Dannyho setov do garáže alebo inde (podľa toho či zoženieme veľké auto... veď on si kúpi nové... ;D ). Danny má celú zimu na rozmýšľanie či využije náš potenciál postaviť skutočný múr zo skutočných tehál (brick ako brick, what's the difference...), alebo ostane pri posedení v záhrade či v Stupavare.

Prajem vám pokojné Vianoce a bohatú nádielku z akrylonitrilbutadiénstyrénu od Ježiška, Deda Mráza, Dartha Santu, ...
Hehe, fakt som sa dobre zasmial. Najma predstava yetiho...  ;D ;D ;D

No, upravu Legomiestnosti si neviem cez zimu velmi predstavit, tak ako aj grilovacku. Chce to aspon +10°C a viac. Ale premyslim to, rozmeram, pripadne nakupim material a mozeme sa do toho pustit.
Danny