#27. Bratislavský Kostky pub - Vodka za prázdninami

Založil S.t.a.l.k.e.r., 10.08.2015, 12:31:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Stretnutie v stredu 26.8. ?

Áno
Nie

S.t.a.l.k.e.r.

Dannymu sa znova zacnelo a navrhuje stretnúť sa ešte v auguste a dať bvodku za letnými prázdninami. Nebudem dávať do ankety termíny, každý kto chce prísť nech sa za seba vyjadrí kedy mu to vyhovuje. Moje preferencie sú štvrtky a piatky.

Stretnutie by sa udialo v Sade Janka Kráľa v rámci "pláže" (budem trvať na tom aby Danny začal pripravovať RC modely na jazdenie).
V prípade že by toto príšerné teplo pokračovalo môžme ísť do Kolkovne v Eurovea, resp. navrhnite podľa toho čo chcete jesť a piť a či potrebujete parkovanie v blízkosti.

S.t.a.l.k.e.r.

#1
Ešte mám taký kacírsky nápad či nenadviažeme družbu s brnenskými pioniermi (samozrejme za predpokladu, že by im naša prítomnosť nevadila):
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=47904.msg221665#msg221665.

juraj

Súhlasím. Hneď ako bude NXT doma, tak môžeme začať. Navrhujem budúci týžden alebo posledný.
Hádam sa to bude hodiť aj Ondrovi.

Danny má priniesť RC alebo RJ (real jeep)?




danny01

#3
Ja zatiaľ môžem kedykoľvek cez týždeň. Doma si vybavím voľno  ;D
Je niekoľko možností:
1. donesiem RCka/ko na T-COM, alebo kde sa stretneme.
2. ak si cheťe/chceme zajazdiť OFF-ROAD, tak sa musíme stretnúť niekde, kde sa dá jazdiť.
3. dáme stretko bez mojích hračiek niekde v PUBe a klíme

4. 28.-29.-30.8. som na víkend v Brne s rodinou. Takže prísť na CZ grilovačku by bolo v mojich možnostiach.

EDIT: pozriem teda, v akom stave sú RCka. Kamoš mal posledne Traxxasa a spálil motor. To je jediné, čo viem.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

#4
Citace od: danny01 kdy 10.08.2015, 12:53:03
1. donesiem RCka/ko na T-COM, alebo kde sa stretneme.
Bez ohľadu na výsledok, pls, začni dávať aspoň jeden model po jazdenia schopného stavu. Ďakujem za porozumenie.

Citace od: danny01 kdy 10.08.2015, 12:53:03
4. 28.-29.-30.8. som na víkend v Brne s rodinou. Takže prísť na CZ grilovačku by bolo v mojich možnostiach.
Aby to nevyzeralo, že sa niekam nominujeme už som kontaktoval organizátorku, či by s našou návštevou vôbec súhlasila ak by tento nápad našiel dostatočnú podporu.

papluh

Ja som v BA až od budúceho týždňa tak ideálne potom.
A preferujem štvrtky, v piatky pomáham ucpať Bratislavu korčuliarmi.

STARHAWK

Za mna asi iba lokalne v BA.
Pondelky a Piatky pracujem z domu takze u mna mozne Ut-Stv.

Momentalne uz mam naplanovane as 3 cesty na dlhsie tak uz nechcem pridavat stvrtu nech nie je zena stale sama doma s detmi.
Planujem ist aj na Lipno zaciatkom Septembra.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Stalker kdy 10.08.2015, 12:57:25
Aby to nevyzeralo, že sa niekam nominujeme už som kontaktoval organizátorku, či by s našou návštevou vôbec súhlasila ak by tento nápad našiel dostatočnú podporu.

Odozva bola pozitívna, tak je na zváženie či by sa niekto pridal. Dosť podstatná je otázka či by v Brne niekto chcel ostať na noc, alebo by sa šlo domov po súmraku.

danny01

Včera sme boli jazdiť (dospelý land rover) a odišla spojka.
V Traxxase mám spálený motor.
Diaľkové k ostatným RC má zlomený plyn.

Za súčasného stavu môžem prísť len ako obyčajný člen fóra, bez akejkoľvek pridanej hodnoty   ;D (očakávam odpovede typu "tak to ani nemusíš chodiť" :D)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

#9
Citace od: juraj kdy 10.08.2015, 12:37:45
Súhlasím. Hneď ako bude NXT doma, tak môžeme začať. Navrhujem budúci týžden alebo posledný.

To bude asi kedy? Ten budúci týždeň sa pomaly chýli ku koncu, takže ostáva týždeň 24.-28.8.
Založím anketu či vyhovuje termín utorok 25. alebo streda 26. ?
K Brnu sa vyjadril súhlasne len Danny, takže to beriem v tomto momente ako passé ak výjazd nenájde ďalšiu podporu.

5o

Preto lebo Lego...

papluh

Ja som skôr za stredu, v utorok ale budem mať čas aspoň na hodinku.

A to Brno zvažujem dať aspoň na otočku. Ak tam príde podpora tak o motiváciu viac.

juraj

Uf, neviem prečo som čakal štvrtok. Takže hlasujem za utorok.

NXT až v septembri. Zlyhala logistika  :-\.

S.t.a.l.k.e.r.

Ja môžem v stredu, utorok je pre mňa passé. Nepáči sa mi dohováranie raz cez fórum raz cez WhatsApp, sorry, tiež mám len jedny nervy.

Kto by mal záujem ísť do Brna nech kontaktuje organizátorku do 24.8.



danny01

Ja som stale in.
Forum je IMHO v dobe whatsapp zastarale na dohadovanie zrazov.
Je to ako pisanie listov a posielanie emailov. :-\

Ale nasiel som riesenie:
Na anketu tu na fore mam notifikaciu (lride mail). Takze viem hned odpovedat tak, ako teraz  ;D
Danny

5o

Hlasoval som za stredu. Som rád, že ste si našli čas v týždni, keď mám zase rannú.
Čo sa týka mobilných aplikácii... Net v mobile nevyužívam, nechýba mi visieť na ňom dňom aj nocou. A možno aj preto ho nemusím každú chvíľu meniť...
Preto lebo Lego...

danny01

#16
Citace od: 5o kdy 23.08.2015, 17:13:27
Hlasoval som za stredu. Som rád, že ste si našli čas v týždni, keď mám zase rannú.
Čo sa týka mobilných aplikácii... Net v mobile nevyužívam, nechýba mi visieť na ňom dňom aj nocou. A možno aj preto ho nemusím každú chvíľu meniť...
To je tendencne tvrdenie (vysedat dnom aj nocou). Prave naopak. Vzdy ked sa nieco udeje, dostanem o tom info, ergopresny opak.
Danny

juraj

Aký je výsledok hlasovania?

Whatsup: tam nie je anketa, len notifikacia a pripomienky kto co prinesie. Nervy to určite nenici.

5o

Citace od: danny01 kdy 23.08.2015, 17:46:34
Citace od: 5o kdy 23.08.2015, 17:13:27
Hlasoval som za stredu. Som rád, že ste si našli čas v týždni, keď mám zase rannú.
Čo sa týka mobilných aplikácii... Net v mobile nevyužívam, nechýba mi visieť na ňom dňom aj nocou. A možno aj preto ho nemusím každú chvíľu meniť...
To je tendencne tvrdenie (vysedav dnom aj nocou). Prave naopak. Vzdy ked sa nieco udeje, dostanem o tom info, erkopresny opak.
Veď práve to, že neustále sa niečo deje  8)
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

#19
Citace od: juraj kdy 23.08.2015, 22:12:59
Aký je výsledok hlasovania?
Zahlasuj a uvidíš. 5o napísal, že môže. Ja tiež. Ak nepríde nikto iný potom navrhujem stretko v Ovsišti v tej búdke kde čapujú Jihlavský Ježek.

Off topic
Citace od: danny01 kdy 23.08.2015, 12:27:51
...Forum je IMHO v dobe whatsapp zastarale na dohadovanie zrazov.
Je to ako pisanie listov a posielanie emailov. :-\
Citace od: juraj kdy 23.08.2015, 22:12:59
Whatsup: tam nie je anketa, len notifikacia a pripomienky kto co prinesie. Nervy to určite nenici.
Trochu odvážne tvrdenie. WhatsApp je v prvom rade Messenger (ako hovorí popis aplikácie), na poslanie rýchlej správy s prílohou skupine ľudí je to skvelé.
Na druhej strane koľko ľudí z fóra máš v kontaktoch? Koľko z nich má internet v mobile? Koľko z nich má dáta non-stop zapnuté? Koľko z nich neodíde zo skupiny napr. po nejakej jalovej off-topic diskusii? Našťastie posledný update umožňuje skupinu umlčať, tuším že aj vypnúť zvuk.
Atď... Čiže WA fórum zatiaľ nenahradí. Jeho mobilná verzia by bola super.

STARHAWK


S.t.a.l.k.e.r.

#21
Citace od: STARHAWK kdy 24.08.2015, 20:38:52
O kolkej sa vlastne chcete stretnut ?

Obvykle sa stretávame v čase okolo 17:00, skôr to nejde nakoľko ty a Juro a tuším aj Branio máte povinnú pracovnú dobu dlhšiu a aj Dannymu chvíľu trvá kým odovzdá deti a dorazí zo stupavskej džamahíríje.

Čiže zraz v stredu 26.8. od 17:00 na/pri Mágio pláži kde obvykle. Ak nezabudnem vezmem petangue gule a Dannymu AT-AP. A prachy za monorail...

danny01

Takže Danielovi do toho skočila manželka.
Môj príchod vychádza na 20tu hodinu.
Ale pracujem na tom  :-\
Danny

branio

Chlapi, ja to na zajtra nevidim vobec pozitivne. Mam tam nieco vecer, zial, nebudem sa moct dostavit... :(

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 25.08.2015, 07:39:45
...Môj príchod vychádza na 20tu hodinu...

Posunieme to na šiestu? O ôsmej je vonku pomaly tma a začína byť zima... už je koniec augusta...

papluh

o šiestej či o neskôr, na hodinku sa môžem zastaviť

Brno mi nakoniec padá, tak snáď inokedy.

A ten Wazzup  ;) si skúsim nainštalovať aspoň vo web verzii, keď rozchodím starý telefón na registráciu, na aktívny si to dávať nebudem tak ako kopec appiek s agresívnymi právami

danny01

Citace od: papluh kdy 25.08.2015, 23:11:12
o šiestej či o neskôr, na hodinku sa môžem zastaviť

Brno mi nakoniec padá, tak snáď inokedy.

A ten Wazzup  ;) si skúsim nainštalovať aspoň vo web verzii, keď rozchodím starý telefón na registráciu, na aktívny si to dávať nebudem tak ako kopec appiek s agresívnymi právami
Okej, ja vyrazim tak 19:30. Skor nie.

Danny

juraj

Ja sa ozvem, keď sa uvoľním z práce. 20:00 znie veľmi reálne.

danny01

Tak mozeme sadnut niekam do PUBu.
Stalker: je niekte v okoli T-com plaze nieco?
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 26.08.2015, 09:49:05
Tak mozeme sadnut niekam do PUBu.
Stalker: je niekte v okoli T-com plaze nieco?

Dunajský pivovar !  ;) Rezervujem miesta?