Technic Show Boskovice 14. a 15. 3. 2015

Založil Legas, 12.01.2015, 08:28:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MeNadruhou

Citace od: miho kdy 27.03.2015, 22:11:55
Citace od: Neřád :-) kdy 17.03.2015, 07:21:23

kde onboard z Volva :-d

Přesně tam, kde jsou všechny ostatní nezveřejněné fotky a videa z akce z loňska, předloňska a pravděpodobně i letoška. Nechápu, že se někdo na výstavu táhne s obrovským foťákem nebo jiní mi 2x rozeberou vlak, aby mohli udělat úžasné záběry průjezdu tunelem a pak si snímky nechají jen pro sebe. Loni jsem např. v Brně po celou dobu stavby kolejiště strpěl stativ s kamerou uprostřed stolů na nichž se stavělo, aniž bych pak viděl jediný záběr. Takže až příště přijdou fotit/filmovat kolejiště, májí smůlu - Zákaz focení.

To je asi narážka na mě, ale bohužel toho času taky mnoho nemám. materiály z kolejiště mi přislíbil sestříhat legas,  a onboard z volva-tak jak je-publikovat moc nechci. fotky co nacvakám- ty dám klidně na rajče tak jak sou, kdo se chce podívat se podívá, kdo ne přeskočí.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

MiHo

Citace od: Hacislav kdy 27.03.2015, 23:41:39

Citace od: miho kdy 27.03.2015, 22:11:55
Přesně tam, kde jsou všechny ostatní nezveřejněné fotky a videa z akce z loňska, předloňska a pravděpodobně i letoška.
Nemám pocit, že bych nepublikoval galerii fotek z nějaké Lego výstavy kde jsem byl. A fotky, které jsem nezveřejnil, publikovat nechci.


Tak například jsi nepublikoval: ze stavění Lipno 2014, z pražského srazu 13.12.2014, z Brno 2015.

Hacislav

Citace od: miho kdy 29.03.2015, 13:48:43
Citace od: Hacislav kdy 27.03.2015, 23:41:39
Nemám pocit, že bych nepublikoval galerii fotek z nějaké Lego výstavy kde jsem byl. A fotky, které jsem nezveřejnil, publikovat nechci.

Tak například jsi nepublikoval: ze stavění Lipno 2014, z pražského srazu 13.12.2014, z Brno 2015.

fotky z Lipna 2014 byli publikovány ve fotoknize.
Pražsky sraz není výstava, nicméně i z něj byli publikované fotky, publikoval je Peter spolu s dalšími s vyhlášeni Trucktrialu.
Fotky z Brna 2015 bohužel nejsem  s technickým důvodu schopen realizovat, přestože bych je rád publikoval.

Nicméně není mou povinnosti publikovat 100% fotek, které na akci pořídím.
Citace od: miho kdy 27.03.2015, 22:11:55
a pak si snímky nechají jen pro sebe.
Jaké, kdy a jak budu fotky publikovat je má volba. Není to má povinnost!
Dělám to pro radost, dělám to nejen pro sebe, ale pro radost dalším a dělám to poměrně dosti často, důkazy jsou tady:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=44839.0
Logicky fotky publikuji, když na to mám čas a chuť. A podobné výlevy mi notně chuti to vůbec dělat ubírají...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MiHo

Citace od: Hacislav kdy 01.06.2014, 23:00:27
A jak je to s fotkama oděmě?

Zatím jsem žádnou z mých fotek neviděl (display na foťáku nepočítám).
Momentálně probíhá kopírování a zálohovaní všech fotek z karet (32GB).

Hlavním produktem, který má vzniknout z fotek od milanv a mě (ale samozřejmě i z fotek dalšího materiálu od dalších autorů) bude Fotokniha.


Proto jsme se s milanv dohodli, že  přednostně budeme pracovat na fotoknize a až poté budeme publikovat další fotky atd...

Nikde jsem nepsal, že by to byla tvoje povinnost. Psal jsem jen, že to nechápu. A teď, když jsi mi to vysvětlil, nemám problém si vzít příště foťák svůj.


MiHo

Sestříhané video z kamery MeNadruhou umístěné na vlaku, tramvaji i na monorailu.

https://youtu.be/vJAxHyZ6_qQ

Chairudo

Domlouvá se Olomoucká výstava a hledáme vystavovatele, kdo se ještě připojí  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr