Technic Show Boskovice 14. a 15. 3. 2015

Založil Legas, 12.01.2015, 08:28:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jamesek

Citace od: Legas kdy 13.03.2015, 08:46:32
Tak to napíšu hned a jasně. Tím 2x pravděpodobně nemyslíš 2 osoby, ale 2 noci.  ;)
Myslím to 2x2, ale vejdem se i najednu postel :-)

DarkDrago

#61
Teď jsem si uvědomil, že si bych potřeboval 5 stolů a k tomu 3 místa (ze soboty na nedělu) na spaní (v nejhorším budeme mět spacáky...)
Dračí páni s mocí ohně...

Legas

Teď jsem si vpzpomněl ...  :)

Pěkně. Tak v hostinském pokoji v kině spí miho, hacislav a jamesek se bude muset vecpat ve dvou na 1 postel. Darkdrago si bere spacáky. 5 stolů není problém.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Teď jsem si vzpomněl, že mám spacák :D.
Ne, teď vážně,  že budu potřebovat izolepu na přelepení hran mezi stoly mého "čtverce" a trochu kartonu si dovezu.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Izolepa není v Boskovicích v sobotu za běžných okolností vůbec k sehnání, naštěstí mám železné zásoby.

Kdyby cokoliv kdokoliv ještě něco potřeboval, nebo nemohl trefit, tak mě volejte na 739 515 210.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek

Bylo to super, už jsme doma .. :-)

DarkDrago

Citace od: Jamesek kdy 15.03.2015, 22:01:53
Bylo to super, už jsme doma .. :-)

To je další nový zvyk? Každý hlásit, že dorazil na svoji domovskou planetu? ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Jamesek

Citace od: DarkDrago kdy 15.03.2015, 22:18:40
Citace od: Jamesek kdy 15.03.2015, 22:01:53
Bylo to super, už jsme doma .. :-)

To je další nový zvyk? Každý hlásit, že dorazil na svoji domovskou planetu? ;D

Jó :-) Miha jsme předjížděli v Brně ...

MiHo

#68
16 krabic vyloženo a už su doma ve sve posteli.

Bylo to perfektní a vůbec nevadí, že jsem nevyhrál  ;)

Legas

Byl jsem pouze o hodinu dřív doma, než Jamesek a přitom to mám o 526 km blíž, než on. To není spravedlivé  ;D

Díky moc všem, byla to krásná výstava. Od zítřka začnu hrnout fotky a videa. Něco už je na FB: https://www.facebook.com/events/842293282496266
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MiHo

#70

MeNadruhou

Jedna z kolotoče:
Jinak, bude action video z pohledu řidiče volva, časosběr z kolotoče a pak , když to někdo dobře a šikovně sestříhá protože to neumím, dvě vtipná videa z mihova kolejiště.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Citace od: MeNadruhou kdy 16.03.2015, 00:00:30
Jedna z kolotoče:
Jinak, bude action video z pohledu řidiče volva, časosběr z kolotoče a pak , když to někdo dobře a šikovně sestříhá protože to neumím, dvě vtipná videa z mihova kolejiště.

Tak mi to pošli, já to sestříhám. Nejlépe přes https://www.myairbridge.com/cs/.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Článek Marka Osoucha z Ohlasů, internetových novin pro Boskovice a okolí, o Tomášovi Vybíhalovi, Lego Mindstorms robotech a jejich využití ve školách, Rubikově kostce a vztahu jeho manželky k Legu  ;)

Zde: http://ohlasy.info/clanky/2015/03/lego-roboti.html
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek

Citace od: Legas kdy 15.03.2015, 23:00:15
Byl jsem pouze o hodinu dřív doma, než Jamesek a přitom to mám o 526 km blíž, než on. To není spravedlivé  ;D

526 km to opravdu nebylo .. to bych nestihnul  >:D

MiHo


MeNadruhou

Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Ondrej

Citace od: MeNadruhou kdy 16.03.2015, 22:34:14
Video z ruského kola

Nedalo mi a kouknul jsem i na další videa co máš na youtube a popis u Škody 120 jako sovětský automobil? Ani jako vtip to není dobrý...

Chairudo

Citace od: MeNadruhou kdy 16.03.2015, 22:34:14
Video z ruského kola
Pěkný, to samý musíme udělat v Praze na výstavišti s tím obřím kolem  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Neřád :-)


Foton

Citace od: MeNadruhou kdy 16.03.2015, 22:34:14
Video z ruského kola

Moc hezké. Zvláště ti poskakující a mávající lidé :-) Dal bych na konce či začátek fotku/video toho kola zepředu, aby bylo vidět o co vlastně jde.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Legas

Základní hodnocení:

Návštěvnost: 2 400 návštěvníků
Počet vystavovatelů: 14

Výsledky soutěže o nejlepší model výstavy (prvních 10 míst):
1. místo:  Kuličkodráha (stavitel malýMěch)
2. místo:  Kolejiště (stavitel miho)
3. místo:  Ruské kolo (stavitel Chairudo)
4. místo:  Robot skládající Rubikovu kostku (SPŠ Jedovnice – fuente)
5. místo:  Stavební stroje (stavitel MeNadruhou)
6. místo:  Lesařský truck (stavitel hacislav)
7. místo:  Třídička kostek (SPŠ Jedovnice – fuente)
8. místo:  Lokomotiva (stavitel Robbed)
9. místo:  Stavební stroje (stavitel Bob)
10. místo:  Kolotoč(stavitel Chairudo)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Hana129

Nemáte kontakt nebo je tady registrovaný p. profesor školy Jedovnice?
Potřebovala bych poradit s
Robotem skládající Rubikovu kostku,
kluci v kroužku v naší škole mají robota poskládaného, ale nedaří se jim zprovoznit.  :'(

MiHo

Citace od: Neřád :-) kdy 17.03.2015, 07:21:23

kde onboard z Volva :-d

Přesně tam, kde jsou všechny ostatní nezveřejněné fotky a videa z akce z loňska, předloňska a pravděpodobně i letoška. Nechápu, že se někdo na výstavu táhne s obrovským foťákem nebo jiní mi 2x rozeberou vlak, aby mohli udělat úžasné záběry průjezdu tunelem a pak si snímky nechají jen pro sebe. Loni jsem např. v Brně po celou dobu stavby kolejiště strpěl stativ s kamerou uprostřed stolů na nichž se stavělo, aniž bych pak viděl jediný záběr. Takže až příště přijdou fotit/filmovat kolejiště, májí smůlu - Zákaz focení.

Hacislav

Citace od: miho kdy 27.03.2015, 22:11:55
Nechápu, že se někdo na výstavu táhne s obrovským foťákem
Cvaknout pár fotek, trvá pár vteřin, zpracovat všechno co člověk nacvakal trvá pěkných pár hodin...
Netahám se s obrovským foťákem proto, abych přišel domů a následně vyzvracel kartu na rajče bez jakéhokoli lidského zásahu, to bych si pořídil pouhou "mýdlovou krabičku". Ale tahám ho proto, abych měl čím tvořit materiál s kterým se dá dál pracovat. Nepopírám, že publikace fotek mi nějakou dobu trvá. Ale odmítám být otrokem této činnosti, prostě fotky publikuji až je publikuji.

Citace od: miho kdy 27.03.2015, 22:11:55
Přesně tam, kde jsou všechny ostatní nezveřejněné fotky a videa z akce z loňska, předloňska a pravděpodobně i letoška.
Nemám pocit, že bych nepublikoval galerii fotek z nějaké Lego výstavy kde jsem byl. A fotky, které jsem nezveřejnil, publikovat nechci.

Můj další příspěvek nemá téměř žádnou souvislost s Mihovým afektovaným příspěvkem z 27.3.2015 22:11:55
Už jen protože tento příspěvek jsem si přečetl až ve chvíli, kdy jsem šel dát sem odkaz na galerii, na které jsem předtím několik hodin pracoval a kterou jsem před malouchvílí dokončil.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Chairudo

#88
Moc pěkný fotky, díky  ;D  je na nich krásně vidět, jak mám chlupatý ruce ;D z druhé strany to člověk tak moc nevidí.  ???
Ta maxi činka co s ní posiluji taky není k zahození.

Jenom doporučím místo rajčete dávat fotky na flickr -
1:dají se ukládat a následně stahovat v originální a dalších velikostech, né jen pidi = obrovské plus (pokud není tvým úmyslem sdílet jen malé fotky)  ;)
2:může si je při zveřejnění prohlédnout celý svět, né jen komu pošleš link = lepší propagace.
3: fotky se dají roztřídit do alb a můžeš přidat různé popisky, komentáře, viz klikni na můj link níže :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

Citace od: Chairudo kdy 28.03.2015, 00:47:56
Jenom doporučím místo rajčete dávat fotky na flickr -
1:dají se ukládat a následně stahovat v originální a dalších velikostech, né jen pidi = obrovské plus (pokud není tvým úmyslem sdílet jen malé fotky)  ;)
2:může si je při zveřejnění prohlédnout celý svět, né jen komu pošleš link = lepší propagace.
3: fotky se dají roztřídit do alb a můžeš přidat různé popisky, komentáře, viz klikni na můj link níže :)

3: Popisky a komentáře můžeš dávat i na Rajčeti
Flickr znám a semo tamo i používám, jen jsem se s ním úplně nezžil.
Zvážím to, že bych začal dělat i flickr verze galerii, nicméně právě protože 2: tak bych do té galerie dával tak 1/3 až 1/4 fotek co jsem třeba nyní publikoval na rajčeti.
Rajčecí galerie dělám primárně pro kostkaře a další zainteresované osoby.
Pokud bych dělal galerie na flickru, tak bych chtěl aby byli re-prezentační.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest