Doprava na Lipno

Založil germik, 12.04.2014, 12:50:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

germik

Ahojte, nadešel asi pomalu čas začít řešit dopravu na Lipno. Takže začnu - byl by někdo ochoten dopravit mně + můj model (krabice 60x90x50cm (to jsou max rozměry, třeba se mi to podaří zmenšit...Teoreticky bych to mohl zvládnout nacpat do tašky...)  na Lipno a zpět z východních čech? Optimálně třeba Litomyšl, ale dopravím se kamkoliv poblíž... snad bych se dopravil třeba i do Hradce, asi by to mělo jít i do Brna Cesta zpět by teda byla asi už bez krabice, příspěvek na benál samozřejmostí ;)
díky, Germik


EDIT - sehnáno
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

germik

Pro případže bych nesehnal odvoz pro sebe, byl by někdo ochoten odvézt aspoň MOC? To by bylo nejlepší asi z Brna - přece jen tu trávím nejvíc času. Spočívalo by to v dopravě na Lipno, kde by ho převzal nejspíš Danny nebo někdo jiný z hradařů... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Martins

#2
Pojedu v pátek 30.5. ráno z Prahy, auto mám prázdné, mohu někoho nebo něco vzít. Návrat v sobotu nebo v neděli.

EDIT: Kapacita je již naplněna

germik

Opravdu nikdo ani z Brna? Hradaři co jedou z Ostravy jsou plní... :(
Bude to opravdu relativně malá krabice cca 50x50x40 ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Hacislav

#4
Ahoj,

pojedete někdo z Prahy už v čtvrtek a našlo by se u Vás místo pro mě?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

danyboy

Citace od: Hacislav kdy 09.05.2014, 11:51:05
Ahoj,

pojedete někdo s Prahy už v čtvrtek a našlo by se u Vás místo pro mě?

Na co ve čtvrtek?

Hacislav

Citace od: Danny kdy 09.05.2014, 11:55:14
Na co ve čtvrtek?

Někteří budou stavět už od pátka od rána. Což znamená že já chci fotit už od pátka od rána.  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ethan

Po dnešku jsem si jistý, že modulární dům do soutěže dokončit stihnu (zbývá doladit zhruba tři menší detaily), takže bych se rád zeptal, zda by se nenašel někdo, kdo by ho vzal z Prahy na výstavu. Budu na něj ještě muset sehnat vhodnou krabici a případné rady ohledně toho, kde se dá taková vzít (se základnou pro baseplate 32x32) také přijímám.

Zároveň mohu na výstavu nabídnout svůj dřívější modulár 16x32 (který nebude soutěžní) a pokud mi někdo půjčí 2x černou http://peeron.com/inv/parts/4460 , tak i podle tohoto návodu přestavěný Haunted House (mám ho složený, jen jsem z něj musel vypreparovat ty zmíněné slopes, protože mi chyběly v tom domě, který jsem postavil do soutěže).

Martins

Citace od: Ethan kdy 11.05.2014, 23:31:36
zda by se nenašel někdo, kdo by ho vzal z Prahy na výstavu. Budu na něj ještě muset sehnat vhodnou krabici a případné rady ohledně toho, kde se dá taková vzít (se základnou pro baseplate 32x32) také přijímám.

Ahoj, viz. nabídka výše, zatím jeden pasažér a pár drobností. Takže ti to tam rád vezmu. Pošli email a telefon přes SZ, ozvu se, až budu řešit podrobnosti...

Petronel

Jede prosím nějaký stavitel z Liberce či okolí na Lipno?

Jedna dohoda mi tu nejspíš padla, tak prosím pokud se někdo chystá ze severu, dejte mi vědět co nejdříve!
Moc děkuji.

peki

Příští týden 22 čtvrtek.

Petronel

To řeší max odvoz nějaké krabice, ale ne stavitele a díla ;D


Ze SEVERU tam nikdo nejede??

Chairudo

#12
Jedu na první stavěcí víkend pátek 23.5 dopoledne na Lipno, neděle po poledni zpět.
Trasa Olomouc-Svitavy-Hlinsko-Humpolec-Lipno.

Pokud by se chtěl někdo přidat nebo něco hodit na Lipno ozvěte se, mám prázdné auto a klimatizaci  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

Na Lipno vyjíždíme v pátek 30.5 ráno. Zpáteční cesta v neděli..
Nabízím odvoz. Máme volné jedno sedadlo+ místo pro nějaký ten menší MOC.
Nabídka se nevztahuje jen pro Ostravu. Pokud to budem mít autem po cestě, tak se jsme ochotní nabrat i mimo Ostravu.

Petronel

Byl by alespoň někdo ochotný z Prahy, kdo má volno v autě pro jednoho člověka a dvě bedny? Moc děkuji za nabídku.

Ideálně nějak v pátek 30.5.

Jsem trochu odříznut, ze severu se mi zatím nikdo neozval.

pryb

Petroneli, pojedu v pátek odpoledne z Prahy Komořan a mám místo. Kdyby se chtěl přidat někdo další, může.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Apollo

Citace od: pryb kdy 21.05.2014, 22:22:30
Petroneli, pojedu v pátek odpoledne z Prahy Komořan a mám místo. Kdyby se chtěl přidat někdo další, může.
Hlásím se na druhé místo, v pátek 30.5. z Prahy. Můžu kdykoli po 13:30. Snad jen já a krabice pod a na nohy.
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

Petronel

#17
Prybe děkuji za nabídku, pokud se vejdu s jednou bednou na 32x32 baseplate a jednou větší do kufru na 2 baseplate, tak budu vděčen.
Počítej se mnou prosím.


Maximálně pokud by náhodou jel ještě někdo dřív abychom toho na Lipně více stihli, dejte mi ještě prosím vědět. Díky

pryb

Takže jsou ještě dvě volný místa.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Jamesek

Citace od: pryb kdy 22.05.2014, 21:27:27
Takže jsou ještě dvě volný místa.

Muzu? ;)

Mensi krabice s mozaikou s sebou, ale muzu poslat i po jinych...

Ondrej

Pokud by měl někdo zájem o dopravu na Lipno tak bych ho nabral zítra v 9:30 na metru Opatov. Zájemci pro bližší info SZ. Nějaký menší věci by se ještě vešly do auta plus mám dvě místa volné.
Ondrej

Tomik

Pojedu v pátek po 15. hodině z Prahy (Petřiny) a mám volná 3 místa v autě. Kdyby měl někdo zájem o odvoz, tak dejte vědět. Přesný čas odjezdu budu vědět v pátek kolem poledne. Návrat plánuju v neděli po obědě.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Jamesek

Citace od: Tomik kdy 29.05.2014, 17:28:40
Pojedu v pátek po 15. hodině z Prahy (Petřiny) a mám volná 3 místa v autě. Kdyby měl někdo zájem o odvoz, tak dejte vědět. Přesný čas odjezdu budu vědět v pátek kolem poledne. Návrat plánuju v neděli po obědě.
Ahoj, to by mi vyhovovalo mnohem více než doprava s Prybem. Zítra dám vědět co a jak ..

Francoa

Jedu v pátek z Liberce, nějak odpoledne, celkem mi je jedno v kolik hodin. Kdyby někdo chtěl nazkočit, dejte vědět. Mobil: 775 969 709. Mám volné dvě místa, plus dost prostoru na stavby. Domů pojedu podle situace, v sobotu pozdě večer / v noci / v neďeli ráno a míst v autě bude 5 + řidič.

Hacislav

Pokud pojedete někdo po trase Kaplice - Vyšší Brod, tak ve Vyšším Brodě je objížďka.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Chairudo

Jedu v pátek 17 ráno na bourání na Lipno, v sobotu odpoledne nebo neděli ráno zpět.
- Trasa Olomouc-Svitavy-Hlinsko-Humpolec-Lipno
Kdyby chtěl někdo po cestě naskočit nebo něco po trase odvézt napište, mám 3 volná místa a téměř prázdný kufr.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

Ahoj,
prosím našlo by se pro mne místo v autě z Prahy, v pátek tám a v sobotu spátky?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

pryb

Zatim mam v autě jedno až dvě místa. Takže ano.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Petronel

#28
Nejede ještě někdo z Prahy v pátek hned ráno? Jsem domluven s Prybem,ale oni jedou až pozdě odpoledne. Já budu v Praze hned ráno. Pokud má někdo místo a jel by ráno, dejte prosím vědět ideálně ještě dnes či zítra dopoledne. Rozdělení nákladů na dopravu samozřejmostí.
Díky!