Doprovodný program sobota-neděle

Založil peki, 02.04.2014, 18:50:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Bude opět k dispozici místo na bengbingtonových kurtech jako loni. Je to možnost pro zapojení AFOLů kteří nebudou/nemohou vystavovat dlouhodobě, či věci které vystavuji jsou více na interaktivní ukázání.

Vítáni jsou roboti, pohyblivé modely. Předpokládáme vytvoření několika stanovišť kde bude dotyčný AFOL (obsluha se může na stanovišti i střídat). Děti budou moci něco řídit nebo se něco dozvědět.

Ideální by na to bylo třeba:
- ukázky robotů (jedno stanoviště)
- ukázky technic modelů více stanoviští (na každém stanovišti je k dispozici několik technic modelů)
- GBC moduly (stanoviště?)
- ukázky závodních aut z truck trialu atd.
- různé stavební aktivity soutěže atd.......,

Pro organizátory(stanoviště) bude zajištěno ubytování + nějaká odměna. Zájemci hlaste se SZ.

peki

Je dotaz/prosba ze strany LP zda by bylo možné zajistit program i v neděli (bude MDD) do 16:00.

atasoft

Za naše NXT roboty v tom nevidím problém.

P.

MeNadruhou

Já s tím nemám taky problém.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

DarkDrago

Plánuji na Lipně vydržet až do neděle, takže pokud bude někdo potřebovat vypomoct tak nebude problém, ale plánuji okolo oběda odjezd, přece jenom to mám kus cesty...
Pokud by se v autě (nebo třeba u někoho z Brna a okolí) našlo místo tak bych mohl vzít nějaké Bioše na ukázku, popřípadě i vitrínku a do ní naskládat nějaké figy + custom...
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Pokud by se sešlo pár GBC modulů (nemuselo by to nutně tvořit smyčku) mohlo by se to také ukázat  ;)

milanv

Bohužel moje rozestavěné nové GBC moduly dostaly přímý zásah (nebudu jmenovat rodinného viníka) a na 90% to nejsem schopný to do Lipna znova postavit a dodělat. Kdyby majitel Lipna chtěl pořádat ještě nějaké další ukázky v průběhu prázdnin apod., tak na nějaký vzdálenější termín by to snad bylo reálné dostavět. Teď na otevření ale bohužel ne :(
Pán na Žlutém hradě

pryb

Smůla, já mam zatim jenom duplikát části toho, co je v Berouně, aby bylo to Milanovo na čem provozovat...
Uvidim, jestli ještě něco udělám, ale spíš budu rád, když stihnu vyčistit moduly z Berouna.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

kilhor

#8
Kdo organizuje doprovodny program? V seznamu na http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=44332.0 to neni.

Mam postavene nejake hlavolamy typu (viz obrazky - nejsem doma, tak postuju jen obrazky z webu), treba by se to na doprovodny program hodilo. Navstevnici by si takove veci mohli vyzkouset sestavit - kdyz zrovna nebudou jezdit s autama a robotama. Nebo deti budou jezdit a rodice skladat hlavolamy. Take si mohou rodice slozit vlastni hlavolamy z hromady kostek, ktere bych vzal s sebou.

Ale mozna je to blbost - jen takove malickosti do hopody, ktere se na Lipno nehodi. Poradte, mam s tim prijet nebo ne?

Sorry, ze mne to napadlo az ted. Ale trebe to i tak pomuze, kdyby na bengbingtonovych kurtech nebylo dost lidi.









Edit: Výměna obrázků (nákresů) opravdových hlavolmů za obráky LEGO verze

Luky1987

Maličkosti do hospody se hodí vždycky, jen to vezmi, ať máme po večerech co dělat ;)