(vlastni) Duplo - Ostrov pokladů zakázková stavba

Založil Neřád :-), 10.03.2014, 10:47:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Neřád :-)

Tak tu máme první Duplo projekt na výstavu pro Lipno 2014
velikost 3*7 plate  X 1m *  Y 2,7m
vyska cca 90cm max


Neřád :-)

#1

Neřád :-)

#2
dosla zasilka z Lipna

Archaon

Wow... Tak uz vime co dat priste do Lugbulku  ;D

Neřád :-)

testujem jeskyni bohuzel zatim nemame dost kostek v barve



DarkDrago

#5
Sice se do dupla asi nikdy nepohrnu, ale tohle se mi začíná docela i líbit a začínám duplu i trošku fandit a to především  po Brně kde se mi líbila hlavně inteligentní mačinka  ;D

Jo a za to pirátské téma palec nahoru  :D
Dračí páni s mocí ohně...

STARHAWK

Ako to znasaju deti? "Nene to je maminkine duplo, tie kostky mi neber" :) Pomahaju ?

Je to zaujimavy projek a pirates tema sa mi tiez paci. Dufam ze sa mi tento rok podari dostat sa do Lipna, je tam toho viac, co chcem vidiet nazivo.

Neřád :-)

Citace od: STARHAWK kdy 11.03.2014, 23:11:22
Ako to znasaju deti? "Nene to je maminkine duplo, tie kostky mi neber" :) Pomahaju ?

Je to zajímavý projek a pirates tema sa mi tiez paci. Dufam ze sa mi tento rok podari dostat sa do Lipna, je tam toho viac, co chcem vidiet nazivo.
máme to strikne rozdělené kostičky na výstavu a kostičky na hraní maji jich taky dost :-) pochopili a nemaji s tim problém a pokud to jde tak pomáhají , co jsme stavěli v Brne na výstavu byli kostičky deti :-)

Neřád :-)

Citace od: darkdrago kdy 11.03.2014, 21:58:13
Sice se do dupla asi nikdy nepohrnu, ale tohle se mi začíná docela i líbit a začínám duplu i trošku fandit a to především  po Brně kde se mi líbila hlavně inteligentní mačinka  ;D

Jo a za to pirátské téma palec nahoru  :D
počkej až budeš mít děti a vrhnou se ti na modely :-D ještě rad jim ho pořídíš :-DDD

Neřád :-)

neco malo

Neřád :-)

a jeste

Neřád :-)

#11
tak uz chystame model na baleni poradne ho nafotime z duvodu mista az na lipne nic mene jsem se pokusil alspon neco malo a natocit video
http://youtu.be/4YjRu65GDm8

model je ocesany na max pro prevoz


<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/4YjRu65GDm8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Neřád :-)

#12
mista vice mista - neniiiii  >:D

Neřád :-)


Neřád :-)


Neřád :-)


Neřád :-)


Neřád :-)


Neřád :-)


Neřád :-)


Luky1987

Otázka mimo téma, proč jsou fotky v osmi příspěvcích a ne v jednom?
Fórum se takhle opravdu výborně prochází ;)

Neřád :-)

#21
Duplo MOC - Ostrov pokladů staveny pro Lipno 2014 nachazi se v obchode , je v nem cca8000 ks kostek









neco jeste tady
https://picasaweb.google.com/116521250745198868587/30Dubna2014#