(vlastní - zakázkové) Maxifigy vol. 2

Založil Vasyk, 11.01.2014, 12:57:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Tak další komplet.

Ryxe

Máš to fakt parádní. Nejvíc mě zatím dostal kuchař. Každopádně moc chválím figurky z loga výstavy. Viděl jsem je v ateliéru a nemají chybu. Detaily jako tkaničky od kapuce u klukovy mikiny, kolečka u skateboardu a jiné jsou super!

Vasyk

#32
...

Chairudo

Seš machr ;D z toho budou děti šílet.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki


Mtron

Neuvěřitelné paráda Vasyk Ruleeezzzzz....... Smekám
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk


Mtron

Kolik toho vlastně stavíš ? Bude ti stačit tvoje dodavka na přivezení :D Kde bereš tu energii ??? ??? ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Já jen zírám, to je opravdu nádhera. Divím se, že tě už neoslovilo TLC.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Vasyk

Citace od: Mtron kdy 03.05.2014, 10:07:54
Kolik toho vlastně stavíš ? Bude ti stačit tvoje dodavka na přivezení :D Kde bereš tu energii ??? ??? ???

Auto malé, energie a čas žádné, figů celkem asi 13  ;D.

Vasyk

První várka již odvezena (viz. foto 1).
Zbytek zbývá zabalit, 4 figy nestíhají termín  :-[.

Hardegon

 ;D Jsou super. Chci fotku s každým z nich.  >:D

Mr. Cube


Mtron

MAXI, opravdu bohovsky stvárněné a věrné. Taky bych chtěl MAXI Mtrona  ;D, abych mohl jednou provždy Blacktronský buky zašlapat do baseplaty  ;D

Doufám, že ty zbylé 4 dotvoříš do bouracího víkendu, hlavně stromíka :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Igorus

Citace od: Mtron kdy 01.06.2014, 17:28:22
... Taky bych chtěl MAXI Mtrona  ;D, abych mohl jednou provždy Blacktronský buky zašlapat do baseplaty  ;D ...

Já se za Mtrona taky přimlouvám, jinak to s tím živým Mtronem příští Lipno nevydržíme...  ;D

Každopádně maxifigy jsou fakt božíííí!

SpCasPi000

To by chcelo všetky figy od začiatku Space po Spyrius, ale jasné že M-Trona prvého >:D

Thrawn

Citace od: SpCasPi000 kdy 01.06.2014, 21:50:58
To by chcelo všetky figy od začiatku Space po Spyrius, ale jasné že M-Trona prvého >:D

Pod to se podepisuju. Jen bych upravil předposlední slovo a nahradil předponu  "M-T" předponou "Blackt". ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.