Interaktivní Technic modely

Založil Měch, 14.12.2013, 00:46:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Měch

Zdravím vespolek. Sicve pozdě ale přece jsme se rozhodli začít zveřejňovat naše výtvory. Kdo je to MY ?

To jsem já a MeNadruhou, který se po mi, po mém veleúspěšném ántré minulý rok, rozhodl konkurovat.

Za sebe budu na Lipno stavět následující:

Hydroplán: celkem 6 funkcí. Velikostí podobný stíhačce, ne-li ještě větší. (zatím mi vychází 130x130x40)

X-Wing: ten se bude pohybovat na platformě, kromě rozevírání křídel bude mít otevírací kokpit a něco s droidem ;-)

Mustang: typická amerika. Bude v provedení Kabrio, takže se stahovací střechou. Podobný mému předchozímu superautu.

Mars Rover: lunární vozítko na Marsu. Inspirace zde: http://www.youtube.com/watch?v=IQ8DDqP6ohY jen ten můj se bude i otevírat a zavírat.

Ještě mám v hlavě dva modely, ale na ty je zatím čas...



Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Chairudo

A co třeba ještě pojízdného a hlavou točícího R2-D2  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

blindmelon

Tak ten létající člun vypadá mega. Mars Rover nemůže být z principu vozítko lunární. Je to vozítko marťanské. >:D ale hlavně se těším, jaké bude.
Hezký den, Blindmelon

Měch

Je hotový jeden model...video a fotky dodám. Zatím ale ten nejmenší - líták.

Na druhém se usilovně pracuje.
Zde je video podvozku pro hydroplán. Rozměry: 135 x 150 x 70

http://www.youtube.com/watch?v=-F20mh6lGnQ&feature=youtu.be
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

tomaslambo

To je vážně macek :o. Chci se jenom zeptat jak budeš řešit křídla, protože někde na eurobricks jsem narazil na letadlo podobných rozměrů a tam se neobešli bez NON LEGO nosníku (vypadalo to jako karbonová kulatina)   

Měch

#8
Kdyžtak pošli odkaz...já na eurobricks nechodím. Já to budu řešit rámama a panelama. Celková tloušťka by měla být 3 study. To už by držet mohlo...navíc bude křídlo ve třetině podpírat vzpěra jako tady:

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

tomaslambo


otaznik


Tomik

Citace od: otaznik kdy 27.02.2014, 23:56:03
Mazec, jsem na to dost zvědavý v reálu.
Až uvidíš kolik je tam "zkraglovaných" a upravených dílů, tak to teprve budeš koukat. ;D Musím uznat, že Měch dokáže postavit opravdová monstra se spoustou funkcí, ale mohl to dělat aspoň trochu konvenčněji bez použití lepidla a skalpelu, aby to demonstrovalo možnosti lega a nikoliv ostatních materiálů...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

Citace od: Tomik kdy 03.03.2014, 19:00:02
bez použití lepidla a skalpelu

Obávám se, že taková monstra bez použití přesných chirurgických nástrojů nejsou možná.
Postavit teda jo, ale ne aby vydržela v bezpečném chodu po 4 měsíce, to se musí improvizovat ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Měch

#13
Interiér

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Měch

Legoredo a vikingskou pevnost  ;) Ve finále budou vevnitř diodové pásky, takže tam bude víc světla.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Petronel

Vypadá to velmi dobře! Už se těším.

Ale nejvíc jsem zvědav na X-Winga, opravdu bude teda?  >:D

Měch

X-winga jdu stavět jako dalšího....
Ale ne v bílé barvě...ta mi došla ;D. Bude šedo-tmavě šedo-červený.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Petronel

Měchu jak to vypadá, jak to dopadlo? Bude X-wing?  >:D

Měch

Je skoro hotový, jen tenhle rok prostě nemám foťák. Zkusím ho nafotit zítra.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Petronel

Hlavně že bude.  Těším se. ;)

Měch

#21
Tak mi konečně přišel foťák a jde se dokumentovat...

X-Wing: velikost 90 x 75 x 47 cm. Celkem 5 funkcí.
Hotový tak na 95%. Ještě lasery na křídlech a zakrytovat spodní část trupu.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Petronel


Měch

Motory dokončeny.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ethan

Jak už jsem říkal přímo na výstavě - technic není můj šálek kávy, takže tady na fóru jsem přípravě téhle části výstavy nevěnoval moc pozornosti, ale naživo ty modely vypadají opravdu skvěle! Navíc žádná fotka nedovede předvést to, co tam pak člověk vidí a co může rozpohybovat. Za mě vyhrává jasně žlutý kamion a stíhačka (to skládání podvozku!), i když tedy chápu, že děti prostě dají přednost Bezzubce.