(Vlastní) Zábavní park

Založil Chairudo, 19.06.2013, 20:20:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Citace od: malý Měch kdy 29.10.2013, 22:31:54
Našel jsem na YT nové video. Mohlo by to fungovat na Lipně ? Je tam použitý nový, zajímavý, typ kolejí.
Prosím tě, nehecuj ho ;D

milanv

Máš to nádherný. Labutí kolotoč se mi zatím líbí nejvíc.

Měl bych ještě jeden nápad: strašidelný hrad. Co ty na to? Dokonce by se dalo udělat něco jako kamerka dovnitř a přenášet to na telku/monitor ven. Už nosím ten nápad v hlavě dlouho, s technikou bych byl ochotný pomoct, ale nezvládám tak velkou věc z LEGA sám postavit ve výstavní kvalitě.
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Citace od: milanv kdy 30.10.2013, 18:54:34
Máš to nádherný. Labutí kolotoč se mi zatím líbí nejvíc.
A to je hotov jen napůl  ;D

CitaceMěl bych ještě jeden nápad: strašidelný hrad. Co ty na to? Dokonce by se dalo udělat něco jako kamerka dovnitř a přenášet to na telku/monitor ven. Už nosím ten nápad v hlavě dlouho, s technikou bych byl ochotný pomoct, ale nezvládám tak velkou věc z LEGA sám postavit ve výstavní kvalitě.

Bude tam tento Strašidelný dům modifikovaný, chci tam udělat problikávající barevná světla a třeba i hýbající se stěnu nebo tak, ještě uvidím.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Citace od: Chairudo kdy 30.10.2013, 23:03:08
A to je hotov jen napůl  ;D

No tak to se těším!

Citace od: Chairudo kdy 30.10.2013, 23:03:08
Bude tam tento Strašidelný dům modifikovaný, chci tam udělat problikávající barevná světla a třeba i hýbající se stěnu nebo tak, ještě uvidím.

Já myslel něco zevnitř - video s něčím takovým z LEGA a k tomu správně sfázovaný pohyblivý vnějšek, tj. naživo by lidi viděli, jak vjede vozíček s minifigy dovnitř a na videu by viděli "vnitřek" - krátký šot, na konci by zase vyjel vozíček s minifigy. A kdybychom vymysleli jak, tak i se změnou výrazu ve tváři :-)

Jak znám českou povahu, byl by to hit :-)
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Maličký update, téměř dokončený řetízkáč, autíčka pro autodrom a pomalu se pouštím do stavění houpaček. :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Ten autodrom bude pohyblivý? Zespodu řízená autíčka magnety?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

#36
Citace od: Foton kdy 19.11.2013, 13:25:15
Ten autodrom bude pohyblivý? Zespodu řízená autíčka magnety?
Přesně tak, chci tam mít hlavně pohyblivé atrakce ať se mají děti na co koukat, kdyby to jen tak stálo, tak to přejedou očima a utečou :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Luky1987


Chairudo

Přidávám fotečku panelu a mixéru. Minulý týden jsem udělal velkou objednávku, jak materiál dorazí bude větší část hotová a bude to vypadat úplně jinak  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Týý jo. Vydatá to obrovsky a skvěle.
Budou pohyblivé všechny atrakce? nebo něco bude statické? Např ty houpačky?

Chairudo

Houpačky se budou taky houpat, jediné co nebude nic dělat je maringotka se střelnicí a bludiště ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#41
Koukám že jsem nějak zapoměl fotit a psát, tak tady je aspoň pár foteček z Března.
Teď už je panel zabalený a zítra vyráží na Lipno.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sanna

Musím říct, že pouť se mi hrozně líbí. Jsem hrozně zvědavá jak to bude vypadat v reálu a co všechno bude
v pohybu. Myslím,že pro děti to bude jasná 1 na celé výstavě.