stavební víkendy

Založil peki, 17.03.2013, 09:21:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1) víkend před akcí 25 a 26 května

2) čtvrtek,pátek 30.5 a 31.5 (hlavní stavění)

Cílem je minimalizovat vaší dopravu a současně vám umožnit zúčastnit se otevření. U společných projektů (space a hrady) jsem to již v předstihu probíral s Akim a Mtronem, protože je potřeba koordinovat všechny účastníky.

Kolejiště ještě musím změřit prostor, bude ale jednodušší na šířku je 1,5 m možná 1,7. Délka 5,7 m.  Počítám s městem s modulárů, provozem několika vlaků (časový spínač - jízdní řád)

v pátek 31.5 je nutné počítat i se zasklíváním.

Pro stavitele je zajištěno ubytování, napište mi kdo kdy přijede. Ne na každého vyjde postel pokud můžete přijed se spacákem dejte mi vědět  ;)

Thrawn

Mám možnost spacáku.

Ohledně data, viděl bych to spíš na víkend před akcí. Pokud mi to ovšem v práci vyjde, vzal bych si volno přímo ty dva dny před výstavou.

Upřesním v tomto týdnu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

germik

Z logistických důvodů spíš 2), spacák mám...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Chairudo

Vidím to na pátek 31.5.

Je ubytování zajištěno/hrazeno provozovatelem i včetně víkendu po stavění?
Předpokládám, že většina stavitelů přijede čtvrtek/pátek a zůstali by až do neděle.
Spacák mám
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 23.03.2013, 21:20:52

Je ubytování zajištěno/hrazeno provozovatelem i včetně víkendu po stavění?

Ano

peki

#5
Ještě jednou potvrzuji že pro stavitele a aktivní účastníky je připraveno ubytování i na noc z 1.6 soboto do 2.6 neděle. Máme určitou ubytovací kapacitu (pouze pro stavitele a aktivní účastníky sobotní a nedělní akce ) do které se musíme vejít, takže pokud má někdo spacák bude se hodit abychom se nějak poskládali.


důležité upozornění:

v pátek 31.5 se ve 22:00 zasklívá vše co je ve skvošových kurtech + vitriny na interaktivní technik modely. Zasklívá dodavatelská firma, nebude možné odsklívat, nebude možné na nikoho/nic čekat.

Je proto nutné naplánovat si stavbu tak aby začala s dostatečným předstihem v pátek dopoledne/odpoledne. Je vhodné přijed raději ve Čtvrtek večer, vyspat se ( pokud odvoz modelu dopadl úspěšně) a začít se stavbou v klidu v pátek. Vzít v úvahu i čas na dopravu, případné páteční dopravní zácpy, opravu D1 atd. Zatím jsme vždy pře otevřením výstavy mohli stavět celou noc. Tady (skvošové kurty) to nebude možné. Podle mne se to dá zvládnout, ale je potřeba počítat na pátek s volnem nebo opravdu brzkým odchodem z práce.

Pro ty kterým se tento termín nehodí je k dispozic víkend před tím (já budu na Lipně určitě). Je potřeba mi v předstihu hlásit kdo kdy přijede abych mohl potvrdit ubytování (pokud budete potřebovat).

peki

Citace od: peki kdy 17.03.2013, 09:21:01
1) víkend před akcí 25 a 26 května

2) čtvrtek,pátek 30.5 a 31.5 (hlavní stavění)



Pro stavitele je zajištěno ubytování, napište mi kdo kdy přijede. Ne na každého vyjde postel pokud můžete přijed se spacákem dejte mi vědět  ;)

Na základě dotazů opakuji, pro stavitele je zajištěno ubytování během stavění.  Stejně jako je zajištěno ubytování  1.6 a 2.6 na slavnostní otevření a společenský program.

germik

Jedna organizační otázka - až přijedu, komu se mám kde nahlásit/kam přijít? :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

danyboy

Dobrá otázka. Také se ptám.  ;)

Hardegon

Citace od: germik kdy 29.05.2013, 21:26:29
Jedna organizační otázka - až přijedu, komu se mám kde nahlásit/kam přijít? :)

Milé slečny na recepci o nás moc dobře vědí...  ;)