(vlastní) Sithský a veselý

Založil tomas., 01.04.2013, 12:17:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas.


Čtyřiadvacátýho vládne na základně pohoda...  ;D

víc fotek 

Futurion

Seknul ses o tři měsíce. Nebo o devět.

tomas.

Želbohu jsem dřív 9509 neměl...  >>>> Berte to jako apríl a veselý velikonoce dohromady. >:D  ;D

[Peki mi ho za FWBC-S (no měl ale vyhrát STARHAWK...) předal asi před třemi nedělemi, dalších 10 dní jsem čekal na lepší světlo heh...]

Petronel

#3
No je fakt, že jsem spíš čekal něco velikonočního. Tohle teď tolik lidi nedocení  ;D

Ale je to dobré. Palec nahoru!

PS: Darth Vader vypadá jak zrovna vykoupanej v župánku  >:D

PS2: A ten světelný meč mohl aspoň někdo vypnout když ho odložili na poličku  >:D

Systematik

Vánoce na Velikonoce - proč ne, Velikonoce na Apríla taky nejsou každej rok  :D
a hlavně je to sakra povedený!  :D

danyboy

Je to super, stormíci asi měli z těch dárků velkou radost. Nebo ne?  ;D

DarkDrago

V tý modrý krabici je určitě falcon millenium
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

Citace od: darkdrago kdy 01.04.2013, 22:22:13
V tý modrý krabici je určitě falcon millenium

Ne, to bude X-Wing!

tomas.

Díky moc; jsem rád, že se líbí - čekat do prosince mi přišlo dlouho...  ;)

Citace od: Petronel kdy 01.04.2013, 13:00:36
PS: Darth Vader vypadá jak zrovna vykoupanej v župánku  >:D
PS2: A ten světelný meč mohl aspoň někdo vypnout když ho odložili na poličku  >:D
Župánek, no dobrý  ;D
A meč je jen nefunkční atrapa - sithové moc věcí na výzdobu nemaj´, takže i jejich dekorace je jaksi sithská8)

Citace od: danyboy2127 kdy 01.04.2013, 22:29:46
Citace od: darkdrago kdy 01.04.2013, 22:22:13
V tý modrý krabici je určitě falcon millenium

Ne, to bude X-Wing!

Kluci ehm, copak nevidíte, že posádka dostává výhradně modely Impéria?!  :)
Si představte Vaderův výraz, když balí X-Wing nebo jinou rebelskou kocábku...  ::)
;D

Marty713

Teda tady se sešla banda! :-D

Falcon millenium, to je ten čokl z nekonečnýho příběhu, ne? >:D

A X-Wing je původně stíhačka impéria. Klidně to z té doby může být (následovník Z-95 Headhunterů).

Jinak MOC je MOC aprílovej a super sakra povedenej! Takovejch legrácek by to chtělo víc. Baví mě na to koukat.

Pokud ta hnědá krabice je pro Vadera, tipuju, že to bude druhá Hvězda smrti, třeba se na ni stormíci složili, jemu by se po Yavinu určitě šikla.

tomas.


Citace od: Márty kdy 01.04.2013, 23:07:59
A X-Wing je původně stíhačka impéria. Klidně to z té doby může být (následovník Z-95 Headhunterů).

X-Wing je původně stíhačka impéria?! Takže letoun, co jim zničil Hvězdu smrti je původně jejich.
Hm to jsou věci; no dobrý - ještě se dozvim, že Luke má dvojče-sestru a že jeho otec je Darth Vader, ne?  ;D
Díky  ;)


Marty713

Citace od: tomas. kdy 01.04.2013, 23:26:04Hm to jsou věci; no dobrý - ještě se dozvim, že Luke má dvojče-sestru a že jeho otec je Darth Vader, ne?  ;D

Sakra chlape, než budeš psát takovýhle věci, musíš dát aspoň "POZOR SPOILER"   ;D ;)

Futurion

Citace od: tomas. kdy 01.04.2013, 23:26:04

Citace od: Márty kdy 01.04.2013, 23:07:59
A X-Wing je původně stíhačka impéria. Klidně to z té doby může být (následovník Z-95 Headhunterů).

X-Wing je původně stíhačka impéria?! Takže letoun, co jim zničil Hvězdu smrti je původně jejich.


Jak už to tak s Galaktickým impériem bývá, plánky jim mizí pod rukama (v tomto případě i s celým vývojářským týmem)  ;D