(vlastní) Autogramiáda

Založil tomas., 25.06.2012, 01:35:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas.


Ve stylovym obchodě s komiksama právě probíhá autogramiáda nový knihy od DC...  8)

Tenhle nápad jsem měl už dlouho, moc mě teda potěšilo, že letos mj. vyšli Superman a Wonder Woman.  ;D

víc fotek

germik

Hoodně luxusní, vidím tam dokonce i Howarda Wolowitze >:D ... Škoda jen, že ten plakát taky není v Lego stylu, něco jako třeba tohle (i když to je asi Marvell, že?) 
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Rhox

Alex Ross umí ty nejlepší plakáty.) MOC je opěknej, dobrej nápad:)

tomas.

Díkes, jsem rád, že se to líbí...  :)

germik: Tak to s tim Howardem mě ale vůbec nenapadlo heh, hustý.  ;D
Má to bejt klučina s maminou... Kdyby mě to napadlo, tak je mamina blonďatá a klidně teda jakože Penny.  ::)

Ojík

Další skvělý nápad, je vidět, že jsi skutečný komiksový nadšenec. Jen bych chtěl víc fotek, některé detaily jsou nezřetelné a moc mi neříkají. A co Howarda týče, nějak ho v tom nevidím. Pokud ale plánuješ klučinu doopravdy přeměnit na něj, doporučuji tu maminku nechat, ta k němu přeci patří.
All work and no play make Jack a dull boy.

germik

Ten pidiBatman veprostřed vepředu ;)... A maminka k němu sice patří, ale nikdo ji nikdy neviděl, takže spíš Bernardette nebo "zbytek party" ;) ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

tomas.

Citace od: Ojík kdy 25.06.2012, 18:06:34
Další skvělý nápad, je vidět, že jsi skutečný komiksový nadšenec. Jen bych chtěl víc fotek, některé detaily jsou nezřetelné a moc mi neříkají. A co Howarda týče, nějak ho v tom nevidím. Pokud ale plánuješ klučinu doopravdy přeměnit na něj, doporučuji tu maminku nechat, ta k němu přeci patří.

Díky, jj to jsem.  ;D
Jinak v tomhle případě to vlastně není plakát, ale kniha. ;) Ta de facto udávala MOCu rozměry a tak.
A já se snažil nafotit co nejlíp vše, co se v tom obchodě a kavárně odehrává (fotka od pokladny a baru, něco z terasy, "stěna věnovaná jokerovi" s jeho kartou, bombou a otisky a podpisem v evidenci gothamský policie, pak Superman zdravící se s fanouškem, Wonder Woman podávající podepsanou kartu, Batman pózující s pankáčema, lidi čekající ve frontě na podpis nebo foto...).
Jiná věc je, jak se to povedlo heh.
Nic zvláštního tam není (alespoň teda úmyslně - viz germik a Howard Wolowitz...  ;) )
Malí komiksáci jsou děti v kostýmech a zbytek superhrdinů jsou dekorace.
Tolik ode mě na vysvětlenou  :)


tomas.

Tak jsem to poslal na výstavu v Harfě a vybrali to.  ;)

Chtěl jsem vás poprosit o názor ohledně plakátu (germik mě trochu nahlodal  ;D ).

1/ nechat původní, nebo
2/ použít nějakej s figama ve stylu přiložených obrázků, nebo
3/ oba obrázky? Dole přes název knihy dát foto s figama (jak jsou ve stejný formaci s Batmanem uprostřed).

Díky moc, stačí napsat číslo. 

germik

Mně se hodně líbí ten první obrázek, jen se zbavit toho spodku s "ohrnutými" stránkami ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Petronel

Nechat původní. To že na něm nejsou minifigové je právě dobré, je to správně kontrastní a dobře to dokresluje pointu díla  ;)