(vlastné)477 013 Papagáj

Založil Kito, 28.01.2012, 18:36:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kito

Už dlhšiu dobu staviam túto parnú mašinku (477 013 Papagáj). Ešte nie je úplne hotová.
Všetky kolesá sú upevnené na oskách kvôli menšiemu odporu. Na uchytenie ojníc som použil dvakrát Technic, Axle and Pin Connector Perpendicular, aby nedochádzalo pri cúvaní k spriečeniu a zasekávaniu ojnice. Toto riešenie som použil aj pri Emerald Night a lokomotíva jazdí oveľa lepšie. ;)

hobby

Jestli jsi to dělal sám, tak na to, že ti je 13 let, zasloužíš velkou pochvalu! 8)

Achad

Citace od: hobby kdy 28.01.2012, 19:56:11
Jestli jsi to dělal sám, tak na to, že ti je 13 let, zasloužíš velkou pochvalu! 8)
Jestli se nepletu, tak minimálně zdědil um po tatínkovi ;)

Colonel32

#3
Velmi dobře zvládnutý tvar kabiny, tendru a kotle. Bohužel, udělat 3 hnané nápravy a říct tomu papoušek mi přijde stejně strašné, jako chytat ojnici doprostřed spojnice a ne na nápravu.

hobby

Coloneli, víš sám nejlépe, že Lego má hranici možností a pro vytvoření díla je třeba najít optimální zkratku. Pokud bude mít tenhle papouch čtyři hnací nápravy, tak v zatáčce to bude zdeformovaná potvora k nekoukání; už i s těma třema má dost! I já jsem ho před lety udělal jen se třema kolama (kvůli oblouku je i kratší a jezdí výborně - hledat to tu nebudu, je to v Mirkově kolejišti na půdě i s videem).


hobby

Mirku, děkuji za odkaz, je to již více než 4 (?) roky. Jak tak se koukám na toho papouška, tak chci říci, že později jsem ho mírně upravil a vylepšil. Ale to není důležité, teď je řeč o MOCu mladého Kita. 8)

germik

Nádhera, i jako nevláčkař jsem toho Papouška poznal  :D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik