Aukro - prodejce svijanskymaz

Založil Kuba, 01.06.2009, 21:25:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Ahoj
Před 9 dny jsem na aukru vyhrál v aukci Lego Castle-jeskyni čarodějnice: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=635029130
Před 7 dny jsem kontaktoval prodejce svijanskymaz, abychom dohodli podmínky prodeje a aby mi zaslal číslo učtu. cca 2 dny se neozval. tak jsem jej kontaktoval podruhé. A hle cca 4 dny zpět, místo toho aby se mnou jednal dal tento set opět do aukce, popis takřka stejný  jen s jinými foty viz zde: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=647114985 tak jsem mu psal již třetí výzvu a obrátil se i na tým aukro ti mi odepsali že mou situaci chápou a že prodejce kontaktují, a pokud se mi do 5 dnu neozve tak mám dát vědět a dořeší to standartním postupem. On se zatím samozřejmě neozval a set mezitím někdo vyhrál. takže mýslim že mám po naději a už ani aukro tým nedocíli toho abych se "svého" setu dočkal. protože než se cokoli rozhejbe set poputuje dávno do rukou druheho nakupujícího. takže si na svijanskymaz dejte všichni pozor  až u něj někdo vyhraje aukci za super cenu. tak nepočítejte s tím že se vám ozve. rači to skusí znovu jestli na tom netrhne víc.

ahoj Jakub  :'(

Ondra

Divím se, že svijanskymuz nemá od tebe hodnocení, nejlépe negativní, protože tohle je od něho velice nesolidní jednání a měl by to vědět nejenom on , ale i ostatní.

Zoufalec

Ano, přesně tak. Toto je jasný případ, kdy udělit negativní hodnocení.

Ravenhorn

#3
Jo rozhodně mu ho dej. Tady není co řešit. Negativní hodnocení.

Jo a popiska k tomu
CitaceHrad čarodějnic - tajná skalní brána na řetězu, vojáci, trestanec, tajné dveře s kostrou, spusty skal....dá se říct kompletní stavebnice až na pár drobností bez kterých se to obejde...jenom chybí vznášedlo čarodějnice ( vůbec se k tomu nehodilo )  a drak

To je taky kruté, prej chybí pár drobností a pak napíše, že chybí vznášedlo, že se tomu nehodilo (lol) a drak. To už docela dost toho chybí.
Castle, Pirates a Star Wars.

Kuba

Nebojte. negativní hodnocení mu nejspíš dám. Ted už asi naivně, ale pořád čekám jestli se náhodou neumodří a neozve se. třeba aspoň omluva, nebo vysvětlení (i když nevim co by na tomhle šlo vysvětlit). v tom případě bych možna udělil i neutrální. přece jen o žádne peníze jsem nepřišel. Počkam do zítřka, a jestli se neozve placnu mu tam negativ a napišu adminum aukra že se neozval ani po jejich upozornění, tak ať sním udělají pořádek  ;D jen doufam že mi to negativní hodnocení nevráti. má taky právo hodnotit. a víte jací jsou někteří lidi. "Jak ty na mě, tak já na tebe" ale todle bych snad opět vyřešil přes adminy.

Ondra

Citace od: Jukuruku kdy 02.06.2009, 15:39:03
Nebojte. negativní hodnocení mu nejspíš dám. Ted už asi naivně, ale pořád čekám jestli se náhodou neumodří a neozve se. třeba aspoň omluva, nebo vysvětlení (i když nevim co by na tomhle šlo vysvětlit). v tom případě bych možna udělil i neutrální. přece jen o žádne peníze jsem nepřišel. Počkam do zítřka, a jestli se neozve placnu mu tam negativ a napišu adminum aukra že se neozval ani po jejich upozornění, tak ať sním udělají pořádek  ;D jen doufam že mi to negativní hodnocení nevráti. má taky právo hodnotit. a víte jací jsou někteří lidi. "Jak ty na mě, tak já na tebe" ale todle bych snad opět vyřešil přes adminy.
Já bych tam napsal, že si to řešil pomocí adminů aukra a že máš potřebné "dokumenty".Přidal bych odkazy na ty aukce.A kdyby ti dal negativní hodnocení, tak bych se obrátil na admini a pod hodnocení napsal vysvětlení.P.s.:Ale nechápu, jak by to své hodnocení pro tebe bránil, když je to vina pouze na jeho straně.

Hardegon

Citace od: Ondra kdy 02.06.2009, 16:08:20
Já bych tam napsal, že si to řešil pomocí adminů aukra a že máš potřebné "dokumenty".Přidal bych odkazy na ty aukce.A kdyby ti dal negativní hodnocení, tak bych se obrátil na admini a pod hodnocení napsal vysvětlení.P.s.:Ale nechápu, jak by to své hodnocení pro tebe bránil, když je to vina pouze na jeho straně.

Jak by se bránil? Něco by si vymyslel na úkor druhé strany. Ještě jsem neviděl, aby někdo na aukru uznal chybu. Jen hází špínu jeden na druhého...

Zoufalec

Dnes jsem si byl vyzvednout tuto aukci a kupodivu proběhlo vše v pořádku. I stav kostek je pěkný. Bohužel jsem dost spěchal, tak jsem výše zmíněnou situaci nenadhazoval.

Asi mu opravdu vadila jen nízká cena, která mu u mé aukce přišla dostatečná.

eNTy

Citace od: Zoufalec kdy 05.06.2009, 17:41:47
Asi mu opravdu vadila jen nízká cena, která mu u mé aukce přišla dostatečná.

Pokud je to pravda, tak nechápu, proč nedá vyvolávací cenu na své minimum.

Zoufalec

Citace od: xtepn01 kdy 05.06.2009, 17:57:44
Pokud je to pravda, tak nechápu, proč nedá vyvolávací cenu na své minimum.

Asi aby ušetřil dvě kačky za vystavovací poplatky ::)

Colonel32

Spíš aukce od koruny většinou nalákají více pozornosti než aukce s vysokou vyvolávačkou.