*TOP* (Vlastní) Hrad s kulatou věží

Založil linhi, 15.06.2008, 22:23:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdo má zvítězit při obléhání hradu Brloh?

pan Hynek Vlk ze Stráže
obránci Brlohu

Siegnord

  Nádhera. Už se to pěkně rýsuje. Jen se přimlouvám za lepší název hradu.

Hardegon

Hrad je tedy vážně krasavec. Stavba věže je navíc krásným zpestřením.  :D

Daniel

Stavbička se už hezky blíží závěru, už se těším až ji uvidím v reálu :)

Jinak jsem koukal, že nakonec vyslyšíš Akiho u rohové bašty i u bašty vedle té kuchyně - už probíhá nějaký bourání ;).
U té rohové změna k lepšímu na 100%...rozbije se pravoúhlost u té jedné strany - klidně bych udělal i náběh kousku hradby k ní zešikmený...

Ryxe

Jo, jo, vypadá to úžasně. Nejvíc mě však dostala ta rozestavěná budova s jeřábem. Padla mi brada.... :o

gearcs

Dobrý nápad, jeřáb a rozestavěná věž jsou super. Už se těším na tu vaši custom fig bitvu... :)

Gibur

Paráda,jak koukám padají mi oči z ďůlků.Když to budou dobývat,bude část opevnění zbořená?
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

linhi

Tak další postup prací,byl jsem nucen některé věci přestavět,no mrkněte...

mizdas

Týýýýjo :o :o krása pěknej hrádek jedna z nejlepších staveb co jsem kdy viděl(od českých stavitelů) opravdu pěkný ale do annínu to má podle mě hodně daleko ale úžasná stavba.

maeror

Citace od: mizdas kdy 06.02.2010, 20:04:26
Týýýýjo :o :o krása pěknej hrádek jedna z nejlepších staveb co jsem kdy viděl(od českých stavitelů) opravdu pěkný ale do annínu to má podle mě hodně daleko ale úžasná stavba.
Myslím, že to je jako příslovečné srovnávání jablek a hrušek - oboje je sice ovoce, ale každé jiné, jinak vypadající, jinak chutnající. Annín a Linhiho hrad jsou už samotnou koncepcí a pojetím naprosto rozdílné stavby. Dodávám, že pro mne neporovnatelné, nicméně obě jinak krásné.

Linhi, vydrž, je to paráda! (Jenom nezvedej most tak rychle, chudáci koně! ;))

AdamKo

Opět jsem po hodně dlouhé době zavítal jinam než do města nebo k vlakům - a vyrazilo mi to dech :o
Monumentálnost sama...

Linhi, přeji mnoho elánu a stavebního nadšení i do budoucna ;)

Rhox

Myslím,že tohle už dávno překonalo ten předchozí hrad,co se ti rozbil. A ten se mi líbil hodně :)

Siegnord

  Paráda. Máš moc pěkný terén. Nejvíc se mi líbí to bahnisko před kulatou věží.

gearcs

Linhi, ten močál u kulaté věže je bezva, dobrý nápad! Taky ta šikmá zeď tam sedne :)

Ryxe

Jo, močál je fakt dobrý.
Koukám, že už finišuješ, tak přeji, ať hrad zdárně dokončíš ;) Moc se na něj těším.

peter

Citace od: Ryxe kdy 08.02.2010, 17:43:58Koukám, že už finišuješ

Osobní názor je, že v tuto dobou, by měli finišovat naprosto všichni, kdo se aktivně podílí na výstavě ROZTOKY 2010. Přeci jen, čas letí a za už cca dva týdny by tu měl být první stavěcí víkend.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

linhi

Takže oficiální název hradu - Brloh......
Znovu jsem přestavěl štít jedné z bašt a dostavěl několik přístavků,ve stádiu testování je také studna a další přístavek u hradní kuchyně....prostě hrad Brloh jde do finále,stále zůstává hromada nápadů a nedodělků....

Hardegon

Studnu bych asi nechtěl hned za bránou na jediném větším plácku. Nevím jak přesně je hrad rozložen, ale asi bych jí dal někam stranou, ale ne zas do kouta.

maeror

Nevím, u toho přístavku se mi nezdá ta zelená na střeše - to má být mech?

Jinak když slyším Brloh, okamžitě si vybavím vesničku nedaleko mých rodných hroud... a tam žádný takový hrad nestojí, jen v nedalekém Kuklově "cosi" bývalo (nebo pak trochu vzdálenější Dívčí Kámen). Inu, se jmény je potíž, vymyslet něco originálního a přitom českého... :-\

Robbed

Krásný název ;D. Nádvoří bude ještě nějak zaplněno ? (třeba tiles ?), ta tmavě šedá mi přijde taková moc jednolitá a ponurá. Jinak úplně super.
Už se nemůžu dočkat do Roztok na finální verzi.

linhi

O té vesničce jsem nevěděl,jinak dark green je opravdu mech,na střechách občas je,ale možná to předělám,na fotce je to nic moc,ve skutečnosti to vypadá lépe.

linhi

Citace od: Robbed kdy 15.02.2010, 20:53:28
Krásný název ;D. Nádvoří bude ještě nějak zaplněno ? (třeba tiles ?), ta tmavě šedá mi přijde taková moc jednolitá a ponurá. Jinak úplně super.
Už se nemůžu dočkat do Roztok na finální verzi.

No tiles asi ne,ale mám v plánu z green,brown,r.brown a d.tan udělat terén i na nádvoří..

germik

No tak hrady většinou mají na nádvořích dlažbu, trávník nebo udusanou hlínu..Aspoň teda to co z nich dneska zbylo :P
A musím říct, tuhle stavbu sleduju už dlouho a je to fakt boží :). vypadá realistická, pravé úhly skoro nevidím, břitová věž alá npř. Velké Veveří vypadá moc pěkně a vůbec to celý vypadá mooc dobře. Když si vezmu že to původně měly být jen pokusy s kulatou věží >:D ;D                     
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

cendix

Mě se nápad s mechem líbí, ale dal bych ho tam víc(pokud bych měl) a podložil plate1x1, aby byl na šindelech, příp. i nějakou rostlinku.

Siegnord

  Nádvoří máš fantastický. Hlavně se mi líbí dostatečně široký ochoz a kvalitní schodiště.  :)

linhi

Upravena a přesunuta studna a přestavený domek u věže.... teď mě čakají cestičky atd....

linhi

Finální ladění vnitřku hradu......

maeror

Tedy myslím, že hrady obecně budou vrcholnými ozdobami Roztok.

tomash

Teda máš to luxusní. Jen si představuju, kolik tam máš dílků a vim, že já si nic takovýho s mejma kostkama asi nepostavim :)

Hardegon

Nový přístavek pod schody je skvělí. Do podobného hradu mi sedí skvěle. Využití podobných hluchých míst je skvělé. Navíc v tomto případě parádně provedené. Asi vybalim svůj "modílek" a půjdu obdivovat Brloh.

linhi

Tak jsem včera od 10 večer do 3 ráno makal na kulaté věži,tedy na její střeše,lépe už to opravdu asi neudělám,ano je ještě 1000 možností,ale musím se ještě věnovat zbytku hradu,už tedy postavím jen špičku,no posuďte sami...