Nové SW sety ?

Založil patrix, 24.12.2007, 02:23:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dingo

+ seznam dílků

7674 V-19 Torrent - 471
7676 Republic Gunship  - 1034
7673 MagnaGuard Starfighter - 451
7675 AT-TE-789


Martin Samek

#61
Pokud se nepletu,mají vyjít v srpnu,to znamená,že u nás až tak na Vánoce,je to tak?
Pokud ano,tak většina z nás KFOLů bude představena před zásadní otázku:Gunship anebo AT-TE?
Rodiče bohužel nejsou bezední a narozdíl od AFOLů mi KFOLové nemáme možnost přijít k velkým penězům.
Zajímalo by mě tedy,čemu dáte přednost.
Já ačkoliv jsem velký fanda gunshipu,mám mini a ten mi přijde co se poměru týče přesnější. Ten nový mi přijde hrozně dlouhý(vzhledem k fotkám od dinga,ne na krabici-ale tam bývá většinou model zkreslený) a velký na to,jaká má křídla.
Kdežto AT-TE se od posledně hodně vylepšilo a s drobnou rezervou si jej trofám téměř přirovnat k robbedovu MOCu.
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

#62
Citace od: dingo kdy 18.02.2008, 10:56:32
Další pěkné fotky nových setů http://toyfair08.asmzine.com/gallery/lego/index.html
Nechcem byť blý a rýpať ale ten link už na fórum dával aj Kanal... ::)


For Martin Samek:
Neriešim to...chcem gunship aj ATTE. >:D
Ale ak by som musel tak určite gunship lebo už len napríklad to že ak sa chceš "zahrať" tak si s ním možeš polietať a to napr z nudným kračajúcim AT-TE nemožeš... :P
A podla mňa má gunship aj väčšiu iskru...
A ešte jedna vec,sú tam lepšie figy ako v AT-TE(napr radšej Assaj ako Ashoku alebo radšej Plo koona ako druhý krát Anakina(prvý predsa v Jedi strfighter))
Toť môj názor. :)



EDIT:
Ešte mi napadlo vyjadriť sa k Magna gardistovi...aj vám pripadá ako keby vypadol z kinder vajca? ;D :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

for MwK:To je sice pěkné,ale pokud budou ceny takovéhle,tak mě nic jiného než AT-TE nezbude,páč 5000 pude fakt těžko sehnat.
A je to teda pravda s tim že vyjdou až na Vánoce?
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

Citace od: Martin Samek kdy 18.02.2008, 12:25:09
for MwK:To je sice pěkné,ale pokud budou ceny takovéhle,tak mě nic jiného než AT-TE nezbude,páč 5000 pude fakt těžko sehnat.
A je to teda pravda s tim že vyjdou až na Vánoce?
No relatívne áno...vždy tu máme "spoždení" a decembrové veci prídu v januári alebo až v marci a augustové na vianoce.
A myslím že toto je dobrý biznis,na Vianoce sa dosť míňa a určite by si to nenechali újsť... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

Citace od: MwK kdy 18.02.2008, 12:31:41
Citace od: Martin Samek kdy 18.02.2008, 12:25:09
for MwK:To je sice pěkné,ale pokud budou ceny takovéhle,tak mě nic jiného než AT-TE nezbude,páč 5000 pude fakt těžko sehnat.
A je to teda pravda s tim že vyjdou až na Vánoce?
No relatívne áno...vždy tu máme "spoždení" a decembrové veci prídu v januári alebo až v marci a augustové na vianoce.
A myslím že toto je dobrý biznis,na Vianoce sa dosť míňa a určite by si to nenechali újsť... ;)
Vem si ale,že letošní kolekce SW tě vyjde na:         Gunship 5000Kč
                                                                        AT-TE vytáhnou na 4000Kč
                                                                        Magnaguard 1799Kč
                                                                        Torrent 2199Kč
                                                                        AT-AP 1250Kč
                                                                        Jedi starfighter 799Kč
                                                                        Imperial landing.. 400Kč
                                                                        Rebel scout 400Kč
                                                                        Rogue shadow 1800Kč

                                                 Podtrženo sečteno to máme:17650Kč
Podtim se peněženky rodičů pěkně prohnou.
Osobně si dávám za cíl AT-AT a(nebo)Gunship,AT-AP a možná torrent,na víc už asi mít nebudu. :(
STAR WARS FOREVER !!!

Imperial Unicorn

Jsem AFOL ale pět tisíc za set ? To by musel být nějaký extra set, u kterého je jisté že nebude ve výprodeji.(Napadá mě např. Café Corner nebo Green Grocery) Tohle ve výprodejích skončí, pokud to budou u nás vůbec prodávat. (Tipoval bych že ne.) KFOLOVé počkejte si. Beztak se tu opět platí jen drahá frančíza.

MasterWindu

Citace od: Imperial Unicorn kdy 18.02.2008, 13:22:59
Jsem AFOL ale pět tisíc za set ? To by musel být nějaký extra set, u kterého je jisté že nebude ve výprodeji.(Napadá mě např. Café Corner nebo Green Grocery) Tohle ve výprodejích skončí, pokud to budou u nás vůbec prodávat. (Tipoval bych že ne.) KFOLOVé počkejte si. Beztak se tu opět platí jen drahá frančíza.
Súhlasím s tebou, KFOLové počkajte si...ak to vôbec bude predajné,za taký rok to určite bude v Tescu s cedulkou -50%....ale z vlastnej skúsenosti hovorím,že to u nás bude veľmi ťažké zohnať a keď to bude, tak veľmi málo kusov...no hold ..my "AFOLovia" si to rozobereme...
BTW: ...ešte si počkáme na otáznu UCS Death Star II a až tá nám vyrazí dych... :-X../ samo,že cena/
Dark ages forever ...

Darth

Sice nevím, cos myslel tou poznámkou o DSII, ale s tím zbytkem máš pravdu - sety nad 3000 Kč hypermarkety nevemou, v Pompu a podobných "specializovaných" obchodech se objeví jeden nebo dva kusy. Takže nebude mít co jít do výprodeje. Mimochodem, dostaly se do výprodeje loňské Imperial Landing Craft, MTT nebo Republic Gunship??? (i když RG byl LS Exclusive).

MasterWindu

No keď bude mať nová UCS DS II release,ak ho bude mať ...tak potom to bude cenová šupa...tak ako 10179- UCS Falcon...to len na okraj...
Jasné hypermarkety na velké sety zľavu nedajú,lebo ich ani mať nebudú...a čo som počul od jedného zamestnanca fy TLC a nezávisle mi to potvrdil aj vedúci pracovník hypermarketu, že ..."poškodené krabice,otvorené alebo inak zničené,nemôžu ísť na predaj zo zľavou,ale sa musia vrátiť do TLC na výmenu"..takže odzvonilo výhodným nákupom,kvôli poškodenej krabici.... :-\ dalo sa tak celkom výhodne kúpiť väčší set alebo aspoň zásobarňa na study....
Dark ages forever ...

MwK

For Martin Samek:
To je síce pravda že to tolko bude stáť ale nakoniec posledné dva ročníky mám celé(až na SLAVE I a UCS lebo tie zásadne nezbieram)a niektoré sety aj viac krát a nielen battle packy... :)
Trvalo mi to síce dlhšie,väčšinou je to tak že keď prídu nové sety ako teraz tak tie staré mám všetky dva krát...
A zase taký blbý niesom aby som to kupoval v obchodoch kde majú plné ceny...
(som blbý iba natolko že si hneď všetko kúpim za plné ceny a nečakám na zlavy.Napr Y-wing som mal za 2500sk ale ešte som si kúpil aj keď stál 1099sk.)
Preto nakupujem v Dráčiku kde je zlava,chodievam raz za dva mesiace do rakúska a maďarska,tam majú ovela lepšie ceny a hlavne v tom maďarsku mám zdroj na veľkoobchodné sumy...to jest keď to celé sčítam ako ty tak mi to celé víde o 4 až 5000 menej... :)


A inak k tomu že sa musia do TLC vracať krabice...no neviem,v Tescu je vždy niečo dotlčené a už som videl a kupoval aj z 91% zlavami...(z 1100sk na 99sk)
Takže nemyslím že by sa to na slovensku dodržiavalo...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MasterWindu

No veď to som nakupoval aj ja....set za 1299,- ktorý mal roztrhanú krabicu ako keby si ho išiel stavať Pitbull a dali zľavu na hodnotu 50,-Sk...set bol kompletný,mikrosáčky boli sealed...
Ale podľa info to už tak robiť nesmú....no imho možno len nemajú....
BTW: MvK išiel ti ten odkaz na zbierku??? OFFTOPIC
Dark ages forever ...

Martin Samek

#72
Já už mám taky kontakt,který mě to bude shánět za Americké ceny.
Poďte je taky projednávat co se týče zpracování a ne jen kolik boudou stát ve slevě.
Já si například myslim,že to AT-TE se už hodně co se kvality týče blíží MOCu.
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

Citace od: Martin Samek kdy 18.02.2008, 15:51:06
Sry,překlep.
Ten gunship se mi líbí,ale furt neni proporčně správně(narozdíl od mini verze)
Z čoho usudzuješ?Podla mňa je ok...
Inak to AT-TE je dosť presné ale dalo sa aj lepšie... ;D
Pozri si to tu a tu (su podobne otočené tak sa dobre porovnáva)že sú tam menšie chybičky vo veľkosti kabíny,dela a "strechy"(dozadu sa zvažujúcej)...no ale inak fajn. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

Citace od: MwK kdy 18.02.2008, 17:05:03
Citace od: Martin Samek kdy 18.02.2008, 15:51:06
Sry,překlep.
Ten gunship se mi líbí,ale furt neni proporčně správně(narozdíl od mini verze)
Z čoho usudzuješ?Podla mňa je ok...
Inak to AT-TE je dosť presné ale dalo sa aj lepšie... ;D
Pozri si to tu a tu (su podobne otočené tak sa dobre porovnáva)že sú tam menšie chybičky vo veľkosti kabíny,dela a "strechy"(dozadu sa zvažujúcej)...no ale inak fajn. ;)
Ten gunship je taky pěknej,vem si že tam je už medic droid,spusta pěkných figurek i se trochu vylepšil co do věrohodnosti podre originálu.
AT-TE je pro mě volbou už proto,že má být levnější,ale o tom už dost,du taky ledat obrázky na srovnání,abych se polepšil.
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

Jujúúúj...našiel som ešte lepšie foto... :o
Zamiloval som sa do toho gunshipu ešte viac... :-*
Inak chodte aj na dalšie strany,všetky fotky,všetkých setov sú super. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Imperial Unicorn

Třeba malujeme čerta na zeď a sety nebudou tak drahé. Škoda že zdražily Battle packy a snad dokonce letos končí ty loňské. Sám jsem si nakoupil několik krabiček clone soldiers, droidi mě neberou. Rebely a imperiály vidím tak 75:15 ve prospěch Imperiálu. Z větších chci určitě Rogue Shadow, zbytek se uvidí.

Martin Samek

#77
Citace od: MwK kdy 18.02.2008, 19:33:06
Jujúúúj...našiel som ešte lepšie foto... :o
Zamiloval som sa do toho gunshipu ešte viac... :-*
Inak chodte aj na dalšie strany,všetky fotky,všetkých setov sú super. ;)
Já taky,panebože to je krása! :P
Ale vypadá to,že ty kopule v tom nákl. prostoru vážne nejsou!
Asi to objednám z Ameriky,tam to stojí v přepoču 2000-2500Kč
STAR WARS FOREVER !!!

stomcova

Takže i ceny jsou zhruba venku, tak sáhněme do štrozoků, podojte kupónovky po Koženym a půjdem v srpnu na to.
Batman, forever...

smiky

Gunship je paráda.Už jsem se domluvil se strejdou který bydlí v americe že mi Gunship,At-Te a V-19 pošle.Jen škoda že je tam tak málo klonů jak v Republic Gunship tak At-Te

Martin Samek

Citace od: smiky kdy 18.02.2008, 21:01:47
Gunship je paráda.Už jsem se domluvil se strejdou který bydlí v americe že mi Gunship,At-Te a V-19 pošle.Jen škoda že je tam tak málo klonů jak v Republic Gunship tak At-Te
Klonů je tam přesně tolik abys obsadil pozice ve stroji,jako u všeho kromě Battlepacků.
Vem si,ale že je tam navíc velitel a spousta jediů atp.
Co se týče figů,je to o hodně lepší.
Ale stále mě vrtaj hlavou ty střelecké kopule,vůbec jsem si nevšiml,že by tam byly a bez těch koulí,mi ta silueta přichází trochu ochuzená
STAR WARS FOREVER !!!

Dingo

Citace od: Martin Samek kdy 19.02.2008, 08:20:14
Citace od: smiky kdy 18.02.2008, 21:01:47
Gunship je paráda.Už jsem se domluvil se strejdou který bydlí v americe že mi Gunship,At-Te a V-19 pošle.Jen škoda že je tam tak málo klonů jak v Republic Gunship tak At-Te
Klonů je tam přesně tolik abys obsadil pozice ve stroji,jako u všeho kromě Battlepacků.
Vem si,ale že je tam navíc velitel a spousta jediů atp.
Co se týče figů,je to o hodně lepší.
Ale stále mě vrtaj hlavou ty střelecké kopule,vůbec jsem si nevšiml,že by tam byly a bez těch koulí,mi ta silueta přichází trochu ochuzená


Pokud jsem dobre viděl, tak klon tam je jeden + comander, a pozic 4

MwK

Citace od: dingo kdy 19.02.2008, 09:05:06
Pokud jsem dobre viděl, tak klon tam je jeden + comander, a pozic 4
Hej,dobre si videl...
Je to zvláštne,jasné že ich je málo ale ako Martin povedal obsadili dôležité pozície,to je v tomto prípade asi iba pilot.A pochybujem že by šiel komandér strielať... ;D
No a v AT-TE je to zase iba ta najdôležitejšia funkcia a to pilot,takže v podstate máte pravdu obidvaja lebo je ich málo ale základ je pohnúť sa a nie strielať... ::) :P ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MasterWindu

No, viete si predstaviť koľko by sme museli dať za hociktorý set keby v každom bolo pár Clonov alebo Droidov navyše + nejaké iné Figy...už tak je to dosť drahé,čím viac figov,tým drahšie. IMHO práve pre to robia BP, no a som zvedavý či v Auguste alebo neskôr nejaké vídu.../snáď clony s EII/
Dark ages forever ...

MwK

Citace od: JediMasterWindu kdy 19.02.2008, 09:26:53
v Auguste alebo neskôr nejaké vídu.../snáď clony s EII/
To by už ohlásili,vždy sa battle packmi chvália hodne dopredu...
Keď tak skôr január. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MasterWindu

Ako vravím, snáď neskôr...ale tento rok TLG stavila na velké sety... :-X
Dark ages forever ...

Martin Samek

To jsem si doopravdy neuvědomil,ale je to divné,k čemu je ti gunship bez střelců?
To asi že maj jediové střílet! >:( ;D
Bez pár klonů si asi nezalítáš. ;)
STAR WARS FOREVER !!!

Dingo

Taky mě to zaujalo, za takovouhle cenu jich tam fakt mohli dát trochu víc
(myslím si, že tak akorát by byly tak 4)

Martin Samek

A nejhorší na tom je,že v BP vyšly kloni jenom z ep. III,takže je tam asi dosadit nepude. :(
Ten gunship se mi i přez ty detaily a vychyytávky pomalu přestává líbit.
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

No chlapci uzatváram diskusiu o počte figov aby sa tu nikto nehneval... 8)
Budme radi že robia SW lego,budme radi že robia SW lego z tématikou CW a hlavne budme radi za battle packy ktoré sú a nestoja tak vela...
A hlavne čakajme na tie možné z klonmi štýlu EPII aby sme si všetci mohli doplniť stavi,strielať z gunshipu a hlavne mať ich tolko že by stej lode mohli vypadavať...
Tolko som chcel povedať... ;)


EDIT na Martinou,další prispevok:
No tak si ho jednoducho prerobíš na ten z EPIII a bude to super! :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...