(vlastné) modely - Cavelon & syn

Založil Cavelon, 18.09.2005, 11:17:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

Rozhodol som sa vystaviť tie najkrajšie z modelov, ktoré zatiaľ úplne samostatne postavil Kubko.

Teddy Bear

Vlacky nestavim, ale jsou hezke (zvlast ten most), jaky je vek stavitele?



p.s.: A je tam take hodne videt talent zdedeny po tatinkovi ;)
Buďte sami sebou!!!

Cavelon

#2
Vďaka za kompliment!
Kubko má 6 rokov.

EDIT: Už má 7. ;)

Teddy Bear

Na 6 let, bych rekl, ze to je SLUSNY vykon!!!
A pozdravuj ho!
Buďte sami sebou!!!

Micho

Pochválim sa, včera som bol osobne zo staviteľom a mal som tu česť sa s ním rozprávať a niektoré z tých modelov som videl na živo. Pozdrav C. veľkého staviteľa Kubka.  ;)

myth

Slušný staviteľský výkon. Modelý sú pekné - hlavne už spomínaný most.

S radosťou očakávam daľšie výtvory od malého veľkého staviteľa ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

V našom vozovom parku nám dnes pribudol nový Red Express. 8) S čistým svedomím vyhlasujem, že na ňom nemám ani najmenšiu zásluhu, je to čiste Kubkov výtvor:

Micho

Citace od: Cavelon kdy 06.01.2006, 20:30:33
V našom vozovom parku nám dnes pribudol nový Red Express. 8) S čistým svedomím vyhlasujem, že na ňom nemám ani najmenšiu zásluhu, je to čiste Kubkov výtvor:

Ešte trošilinku tu mašinku dorobiť a kľudne to môže ísť do výroby. Páčia sa mi tie pásy. 8)

peter

Nedá mi to a musím také reagovat. Je to opravdu skvělá práce. Vagónky jsou oprvdu moc podařené, hlavně ten červený pruh, ten je pěkně oživil. Mašinka je sice trošku divoká, ale i tak se mi líbí. Opravdu moc pěkné :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Cavelon

#9
Citace od: peter kdy 06.01.2006, 20:46:46
Je to opravdu skvělá práce.

Vďaka, Kubko sa určite (so mnou) poteší. :D

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 20:46:46
Mašinka je sice trošku divoká

To vieš, je to nová generácia (myslím tým konštruktéra) ;D a inšpirácia zo 4511. :)

betakaroten

Ta mašinka je jasnej ing. Zababa ... anebo designové návrhy ze 30. let. Super!

KLF

No "smekam" klobuk ! To som si o sebe vzdy myslel, ze ako dieta som bol skvely stavitel, ale toto...
VSETKA CEST JARO TVOJMU SYNOVI !
Terminated.

Cavelon

#12
Cez víkend Kubko trochu upravil lokomotívu na jeho exprese a dorobil jej do páru rovnaký riadiaci vozeň na druhý koniec. Inovovaný Red Express má teraz takýto ucelený tvar a vzhľad:

Llevelyn

Toto staví děcko?....Jdu se zahrabat :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J_BOB

pochopil som to spravne, ze kubko ma dnes narodeniny? ak hej, tak u popraj za nas vsetko najlepsie  :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Cavelon

Citace od: J_BOB kdy 11.01.2006, 15:23:20
kubko ma dnes narodeniny? ak hej, tak u popraj za nas vsetko najlepsie  :)

Nie, nie. :) Kubko už mal narodeniny v novembri, keď dostal hasičskú sadu, viď foto.
Ale aj tak Ti v jeho mene ďakujem!

Asi si si to myslel podľa toho editu v jednom z predošlých príspevkov. :)
Len dnes som si všimol, že tam je napísané, že má 6 rokov, tak som to opravil. ;)

Cavelon

Ešte prinášam jednu novinku. Pred pár dňami som si všimol na jednej odstavnej koľaji nenápadne zašitý nový vagónik - služobný vozeň pre Santa Fé. :)
Tu je zopár obrázkov:

KLF

Heh... je to zlate ! ;) Taky kvazi mini-SantaFe. ;) ;) :) Niekde som raz tusim videl 4-wide SantaFe na Brickshelfe - tiez velmi zlate. Syn ma talent, to ja hovorim uz 2x tu na fore. ;) Posielaj dalsie jeho vytvory Cavelon !
Terminated.

Dansson

Vivat new train builder generation!  ;)

rdk

Mně tedy ten vagónik přijde dost divnej...

Cavelon


rdk

Citace od: Cavelon kdy 12.01.2006, 07:23:47
Prečo?

Prostě mi to nějak celkově nesedí - tvarově, barevně,... Konstruktivní kritiku neumím poskytovat. ;D

TomG

Citace od: rdk kdy 12.01.2006, 09:02:56
Citace od: Cavelon kdy 12.01.2006, 07:23:47
Prečo?

Prostě mi to nějak celkově nesedí - tvarově, barevně,... Konstruktivní kritiku neumím poskytovat. ;D

ja bych to videl nasledovne, nesedi tam ta cervena strecha, i ten kousek vzadu na lokomotive, pak cerne dvere, misto tech sedych anten by byly lepsi bar 4L, pokud mate a nepochopitelne jsou tam ty kourova skla, hlavne tolik, uplne by stacilo jedno ci dve, ale pruhledne.
Only the best can survive.

Raistlin M

rdk+TomG: Pánové....jedná se o 7-letého kluka....berte to v úvahu. ;)

TomG

#24
Citace od: Raistlin M kdy 12.01.2006, 12:11:47
rdk+TomG: Pánové....jedná se o 7-letého kluka....berte to v úvahu. ;)

A ? Rekl jsem konstruktivni kritiku co se mi na tom nezda. Mi nerikej, ze je to trestne nebo sem to mel vychvalovat do nebe, kdyz bych k tomu mel vyhrady a navic tenhle klucina ma tatinka co na nej muze dohlednout a obcas ho nasmerovat, kdyz neco prestreli.

Co se nauci dite tim, kdyz mu obcas nereknes, ze to co vytvoril je dobre, ale jeste tomu neco chybi at na to zkusi prijit sam, pripadne ho nasmerujes a ne ho jen neustale chvalit jak je strasne sikovny?
Only the best can survive.

Raistlin M

Spíš jsem měl obavu, aby se tu zase, jak je zvykem jinde, nerozjela hromadná střelba.

Cavelon

Len sa prosím, kvôli tomuto nepohádajte. :D

1. Ďakujem za konštruktívnu kritiku, výhrady budú konzultované s autorom. :D
2. Zatiaľ sú tu iba čiste Kubkove výtvory, do ktorých som ja nezasahoval, takže aj ich úroveň je daná Kubkovmu veku. O tom vagóniku k Santa Fé som ani nevedel. Náhodou som to objavil a páčilo sa mi to, tak som to sem hodil. Môže to byť zároveň aj inšpirácia pre iných (malých aj veľkých) staviteľov. ;)
3. Dal som to tu len tak pre zaujímavosť, nie v očakávaní, že tu bude tisíc pochvál. Kľudne píšte aj čo sa Vám nepáči! :)
4. Časom tu budú aj moje, resp. naše spoločné výtvory. Zdalo sa mi to tak lepšie - dávať to do jednej témy, než zakladať mnoho nových.

Takže: Kritizujte, píšte čo cítite. Spolu s Kubkom sa na Vaše príspevky vopred tešíme. ;)