(cizí) Nádraží

Založil Aki, 24.08.2005, 13:18:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jak se vám líbí Nádražíčko se štěrkem?

Übercool. Hezčí než samotný lego.
Pěkný, ale preferuji "pure" lego.
Ten štěrk to vyloženě kazí.

Aki

MOC pěkná práce!  ;)
Venkovské nádraží v mlžném oparu podzimní noci.



Další fotky v Cadu i skutečnosti zde!

Micho

Vyzerá to celkom zaujímavo, ten opar ale pôsobí momentálne rušivo. Rád by som to videl bez toho oparu.

PS: Už som prišiel na to, že dole je kontakt ...

Aki

#2
A tady je zase jiná realistická práce:



Více najdete zde!

Panther

Lokomotiva nic moc, ale nádraží se mi moc líbí. Ty auta jsou taky dost dobrá. Hlavně ten mikrobus se mi líbí.

muzzo

#4
Tak tohle mi příjde kouzelné  :D

víc zde http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1434929

EDIT: Přidáno hlasovátko.

Ridiq

.

peter

Tak toto je opravdu SUPER. Skvěle zachycená dobovost díky figurkám. Celková kompozice je též skvělá. Avšak to nejdůležitější co tento model dělá tak skvělým je, dle mého názoru, zasazení do non-LEGO krajinky (štěrkové lože, kamínky ...). Na tomto modelu je krásně vidět, to co jsem zde již dříve zmínil. Sice, zasazení legových modelů do modelové krajiny.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Presne tak. Aj ja som zastánca takýchto kombinácii. Ten štrk tomu dodáva hodnovernosť a mne sa to páči. Tak ako hobby kombinuje tie tunely, krajinu napr. v téme Trains stôl s Lego modelmi.  8)

Domov deckám takúto realizáciu s kamienkami do obyváku nedoporučujem.  ;D

muzzo

Položím Vám otázku:"Jak se jmenuje tati malebná polská stanička?"

Police collector

Citace od: muzzo kdy 23.10.2005, 12:53:11
Položím Vám otázku:"Jak se jmenuje tati malebná polská stanička?"

A) Velká kostka
B) Velká Kačka
c) Velká kočka

Terminated.

Jindroush

Jmenuje se Wielki Kack (a IMO to nic neznamená)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

hobby

Opravdu moc krásné, radost pohledět 8). Pánové Peter a Micho, mluvíte mi z duše. Totiž, to nelegovské prostředí s podílem nelegovských prvků (tady kaménky) je fakt přínosem a pro mne lepší, než samé kostičky a pupíky.
Štěrk zatím z pragmatických důvodů nepoužívám, za ten bordel po bytě to nestojí. Musel by se přilepit a to se mi nechce. Na luxování stačí zelené piliny! :)

otaznik

Mě osobně by se mnohem více líbilo, kdyby to bylo pouze LEGO. Takhle to vypadá divně. IMHO LEGO je natolik univerzální, že se z něj dá postavit téměř cokoli.
Až já někdy postavím pořádné město s vlaky (snad se toho někdy dočkám), tak to bude rozhodně jen a pouze z LEGA.

chadzi

ja mam taky radsi lego-only, ale tohle fakt vypada moc pekne

Micho

Je to zrejme aj tým, že kto mal modelové vlaky a urobenú krajinku so všem všudým čo k tomu patrí, tak si takéto nelegovské doplnky proste neodpustí. Podľa mňa je to tak krajšie a zaujímavejšie. Verím, že si niekedy vyrobím aj podobné tunely ako má hobby.

Na druhej strane obdivujem tu piplačku, keď niekto z Lego kociek vytvorí celú horu, rieku, stromy. Je to určite zaujímavé a má to svoj efekt. Ja by som osobne s tým toľko času ale nestrácal. Proste vec názoru.

rdk

Přidal sem hlasovátko - ať se nedohadujeme. 8)

betakaroten

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=141906
Velice decentní, detailů tak akorát. Kdyby ta lokomotiva nebyla taková "moderní", tak to vypadá ještě líp!

Colonel32

me teda nejvic zaujaly ty pantografy na te lokomotive... skutecne originalni reseni...

peter

#18
Kdysi se zde na fóru zmínilo, že by se nemělo linkovat na každou ptákovinu co se na BS objeví. Za toto nařízení jsem velmi vděčen a tak i já se ho snažím dodržovat. Myslím si, ale že následující galerie, která se objevila na BS si nalinkování z kostek opravdu zaslouží.

Jedná se o MOC skutečné budovy Frankfurtského koncového nádraží (tj. jako je u nás v Praze Masarykovo). Autor MOCu se snažil postavit budovu v minifig měřítku což je cca 1:40. Postupně se v galerií objevují další a další obrázky. Dnes přibyli i fotky skutečné stavby a musím říct, že pokud autor míní budovu udělat kompletní, tak toho má ještě hodně na práci. Avšak to co už postavil stojí za shlédnutí a jistě  si zaslouží velký obdiv. Však posuďte sami ...

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MwK

To je dokonalost! :o :o :o :D
Ved na tom nieje žiadna chyba!Je to krásne a verné originálu!
Myslím si že toto si zaslúži 11 bodov z 10... ::) ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

chadzi

uz sem si toho taky vsiml, je to brutus. na to muselo padnout peknej par pytlu tan kostek  :o

peter

Citace od: chadzi kdy 19.12.2006, 15:19:00
uz sem si toho taky vsiml, je to brutus. na to muselo padnout peknej par pytlu tan kostek  :o

Pokud jsem něco nepřehládl, tak autor píše toto:


  • Working hours, approx 400
  • Part, approx 150.000
  • Planning,  Sep. 2004 - May 2005
  • Build, June 2005 - Nov. 2006.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MildaPajda

Je to fakt super!
Čumim na to jak zjara... perfektní a čisté provedení!
K tomuhle se asi fakt v životě nedohrabu... :'(
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Šejmus

#23
fííha- dobrý stavitel+spousta prachů ( = spousta kostek)+spousta úslilí= dokonalá stavba

akorát jsem si všiml pár vlasních upravených kostek např. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2190870
zato střecha je dokonalá- chtělo by to návod

docela bych mu na další stavbu rád navrh pražský hrad s katedrálou sv. víta  ;D- zdá se mi to jako lepší investice úsilí než do nádraží
Fool of a Took!

Šejmus

nic proti vláčkařům  ;D
Fool of a Took!

hobby

Co na to říct? Jenom nevěřícně smekám. Pokud to dělá jako placenou zakázku pro Legoland, tak to chápu, jinak moc né. Už jen samotný "projekt" musel být pomalu stejně pracný, jako pro skutečnou stavu (viz uváděnou dobu). Zajímavá je klenba, nevěděl jsem, že vůle kostek umožňuje takový oblouk - podle studů průměr nejmenšího je asi 80 cm. Zkusil jsem si to a skutečně to jde. Asi používal šablony (ramenáty), jako u opravdové klenby. Teď má tak polovinu práce hotovou, další ho čeká. Pracná secese! Jó, takový funkcionalismus, to by se to stavělo - pytel bílých kostek by to spravil!  :D.

peki

#26
Když jsem před půl rokem narazil na Union Station Kansas City, byl jsem jím naprosto okouzlen. Ovšem v porovnání s Frankfurtským nádražím mi to přijde jako něco co snad nestojí zato sem linkovat (ale je tam spousta dobrých nápadů, tak jsem se neudržel  :-[).

TomG

I to male nadrazi je sympaticke, ale to Frankfurtske je ponekud megalomanske :)
Only the best can survive.

peki

#28
Narazil jsem na tuhle lahůdku



Na flickru je více detailů i rozšířený celkový pohled na nádraží včetně depa



a celkového nádražního života.

peter

Luxusní práce. Přesně takovéhle stavby by měly být modlou a vzorem dalších vláčkařů, kteří se chtějí pustit do stavby vlastního kolejiště.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.