Najväčšia výstava lega v dejinách Slovenska!

Založil Anatyt, 03.06.2010, 10:23:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Citace od: zakm kdy 23.08.2010, 18:41:18
Gratulujem Frcovi , som rad ze to vyhral niekto od nas z fora .

No bohužial podobnu radosť nemôžem zdielať tiež ja , nie preto že by som nevyhral , to nie  ;D , Ale preto že po skončení výstavy , kde som mal aj ja svoj model , som model doniesol domov , som zisitl , ze nielenze boli niektore veci na uplne inom mieste , ale dokonca niektore kocky chybali a nebolo ich malo a ked som rozberal exponat ,tak vnutri som nasiel figurku , o ktrej si nejako nepamaatm ze by som ju ja tam niekedy daval , takze vyjadrujem osobne NEPOSKOJNOSť so zverením a úschovy exponátu  :(

no ja som sa specialne o toto zauimal a preto som im duploval ze chcem aby moj model bol v co najbezpecnejsej vytrine
bohuzial nemali moc velky vyber dobrich vytrin a narazali aj na problem s najomcami obchodov - boli radi ze im to tam vobec dovolili davat
a dalsi problem je s bezocivimi rodicmi a ich deckami - videl som jak sa tam s tim decka hrali a obchytavali to a rodicia im to vpohode dovolili a nic im nepovedali

Anatyt

Tak na druhej strane, LEGO je na hranie a hlavne pre deti. Je dosť prirodzené, že to malé dieťa sa toho chce dotknúť a pohrať sa s tým. Nechápem, prečo by malo byť bezočivé?!  ::)
A to, že rodičia mu dovolia sa toho dotknúť, prípadne sa s tým pohrať je svojim spôsobom tiež prirodzené. Vystavovateľ s tým musí počítať! Ale mne sa zdá, že vy ste vystavovali hlavne pre seba a pre AFOLOV, kým skutočná cielová skupina ste neboli ani VY, ani AFOL, ale práve tie deti!

Frco

Anatyt, tu ide o to, ze organizator (aupark) nevedel zabezpecit "ochranu" tych vystavenych MOCov. Ja som mal tiez ten moj v celkom zlom stave, ked som ho stade bral. Ked uz teda organizuje taketo nieco, tak si to mal vybavit aj u najomnikov obchodov a ti na to mali davat pozor.

Ale celkovo to hodnotim pozitivne, ziaden dielik mi nechybal a ceny boli paradne.

zakm> Diky :) Ty si co vystavoval?

Hardegon

Citace od: Anatyt kdy 24.08.2010, 09:49:49
Tak na druhej strane, LEGO je na hranie a hlavne pre deti. Je dosť prirodzené, že to malé dieťa sa toho chce dotknúť a pohrať sa s tým. Nechápem, prečo by malo byť bezočivé?!  ::)
A to, že rodičia mu dovolia sa toho dotknúť, prípadne sa s tým pohrať je svojim spôsobom tiež prirodzené. Vystavovateľ s tým musí počítať! Ale mne sa zdá, že vy ste vystavovali hlavne pre seba a pre AFOLOV, kým skutočná cielová skupina ste neboli ani VY, ani AFOL, ale práve tie deti!

Tohle tvrzení mi přijde až absurdní. To že děti neví, co se smí a co ne, je i pochopitelné. Ale minimálně vychování a slušní rodiče jim to mají říct.

Anatyt

To tvrdenie určite nie je absurdné. Neviem si ani dosť dobre predstaviť, AKO tie exponáty mohli predajne chrániť. Leda nejaké sklenné vitríny. Ale tie predsa nebudú kvôli "nejakému" LEGU kupovať. Mne naopak príde absurdné nazvať tie deti bezočivými.

zakm

Frco- ja som vystavoval model Dom u Dobrého pastiera , mal som ho už aj v Brne prvý krát na výstave a som si povedal , že by bolo veľmi na škodu ak by bol len doma , a viem ze je lepsie , ked sa s nim takto podelim a prislo mi to ako skvela prilezitost a viem ze decka( sam sa detom ako animator v saleziankom stredisku venujem a aj z vlastnej skusenosti hovorim  ) maju velku radost , ked vidia nejaky model , ktory presahuje ich stavebny potencial a zacne u nich fungovat predstavivost .

K Rozbehnutej teme :  No myslim si ze je normalne odo mna ked ziadam ako vystavovatel , aby bol moj model chraneny aspon do takej miery , aby sa s nim nehybalo a nehralo ...osobne ma to nastavlo , ale co uz  ... Urcite by majitelia predajne inak reagovali , keby sa im decka ,,hrali " s vystavenym ich tovarom vo vykladoch .

...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

S.t.a.l.k.e.r.

Tu je zopár fotografií súťažných exponátov. Časom snáď pridám aj ďalšie...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=443194

linhi


S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: linhi kdy 27.08.2010, 14:28:23
Ta plošina je velice dobrá!

Spolu s majákom, krajším Slavínom a dvoma prvými miestami jedna z mála stavieb ktorú staval dospelý človek...