#2. Akce v Brně

Založil Robbed, 21.03.2010, 13:33:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Datum sobota 10.4

vyhovuje
10 (100%)
nevyhovuje (navrhni jiné)
0 (0%)

Celkem hlasů: 10

Robbed

Na vernisáži se předběžně navrhl termín sobota 10.4 pro konání druhé brněnské hospody. Nejspíš opět u červeného draka.

SkiFi

mozem sa zucastnit ak mozem :)

Robbed

V pondělí bych to mohl zajít rezervovat. Opět Červený drak, nekuřácký salónek, od 14:00 (?).

Kolegové ze Slovenska jsou samozřejmě také vítáni ;).

Rhox

Citace od: Robbed kdy 27.03.2010, 17:20:25
V pondělí bych to mohl zajít rezervovat. Opět Červený drak, nekuřácký salónek, od 14:00 (?).

Kolegové ze Slovenska jsou samozřejmě také vítáni ;).
Stačí,když tam brnkneš,nemaj s tím problém...

MeNadruhou

Přijdu. 
To Rhox - vem mi pls to co jsme se domlovali
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Robbed

Tak jsem to zarezervoval - 10.4 od 14:00, 10 lidí (případně víc), nekuřácký salonek, na jméno Latta.

berkshrund

Neplánuje někdo do soboty nakupovat na BL, že bychom společně ušetřili na poštovném? Já budu třeba něco málo objednávat u Linhiho...

Rhox

Citace od: berkshrund kdy 01.04.2010, 09:53:11
Neplánuje někdo do soboty nakupovat na BL, že bychom společně ušetřili na poštovném? Já budu třeba něco málo objednávat u Linhiho...
Já bych od něj něco vzal, ale musím se zeptat, jestli mi dá věci pod limit...

berkshrund

Citace od: berkshrund kdy 01.04.2010, 09:53:11
Neplánuje někdo do soboty nakupovat na BL, že bychom společně ušetřili na poštovném? Já budu třeba něco málo objednávat u Linhiho...

Deadline pro objednání u Linhiho je dnes do 15 h. Zatim se ozvali tři lidi.

Rhox

Kdybyste někdo měli pár (1-20) tiles 1 x 2 v Brown/Reddish Brown/Dark Brown na prodej a donesli mi je v sobotu, tak bych byl velmi vděčen:)

Mičánek

Konečně jsem našel čas a přidávám fotky z 2.setkání.