První pohled na expres 7897

Založil peter, 15.08.2006, 20:55:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Royde kdy 19.10.2007, 15:14:52
Nechci zbytečně otvírat staré téma, jen jsem se chtěl zeptat, kolik je třeba do tohoto expresu baterek. Budeme ho otvírat až pod stromečkem, tak abychom byli připraveni a mohli ho hned zprovoznit.

Je to napsané na krabici.  ;)

Colonel32

je, ale musis vychazet z faktu, ze ta krabice je zabalena v balicim papire, a na nem uz to neni

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 20.10.2007, 13:53:15
je, ale musis vychazet z faktu, ze ta krabice je zabalena v balicim papire, a na nem uz to neni

Myslíš, že už mají teď zabaleny dárky na Vánoce? To by mě tedy překvapilo.

Petrjr

Citace od: otaznik kdy 20.10.2007, 15:21:39
Citace od: Colonel32 kdy 20.10.2007, 13:53:15
je, ale musis vychazet z faktu, ze ta krabice je zabalena v balicim papire, a na nem uz to neni

Myslíš, že už mají teď zabaleny dárky na Vánoce? To by mě tedy překvapilo.
Nebo je tak velká krabice někde hluboko schovaná, nejlépe ještě v tašce, aby i při letmém kontaktu nevzbudila podezření. A vyhrabat ji, a zkontrolovat, jde jen když jsou děti mimo. Navíc, osobně moc nápisům na krabicím nedůvěřuji.
   Tohle vše (vč. toho, ať si to dotyčný najde třeba na obrázku krabice někde na netu) mi prolétlo hlavou. Plus má vlastní vzpomínka, jak jsem v noci tajně opatrně krabici(obě) částečně odMISBovával a motor+ovladač vyndaval a kontroloval, že jsou funkční, aby pak nenastalo zklamání (jistota je jistota).

Takže, ten dotaz na napájení - počet akumulátorů plně chápu.


labis

Zdárek ve spolek.
Trošku odskočím od tématu sic si myslím, že to sem patří, pokuď ne prosím opravte mne. Otázka je pro ty co již tento set mají ( nejen zabalený  ;) a dále mají i Technic Buldozera. Obojí totiž spojuje dálkové ovládání na stejném principu. Tedy prosím o zjištění jeli možné prohození ovladačů. Na fóru jsem našel pouze příspěvek k Duplu. Děkuji

peter

#65
Citace od: labis kdy 20.10.2007, 19:14:54
Zdárek ve spolek.
Trošku odskočím od tématu sic si myslím, že to sem patří, pokuď ne prosím opravte mne. Otázka je pro ty co již tento set mají ( nejen zabalený  ;) a dále mají i Technic Buldozera. Obojí totiž spojuje dálkové ovládání na stejném principu. Tedy prosím o zjištění jeli možné prohození ovladačů. Na fóru jsem našel pouze příspěvek k Duplu. Děkuji

I když svůj buldozer mám také, tak ho mám až k Vánocům, takže to nemohu vyzkoušet nyní. Avšak před cca měsícem byl u mne Michal Moučka a i mě to napadlo. Pokud si dobře pamatuji tak to nefungovalo. Tedy ovladačem od RC vlaků nelze ovládat buldozer.

Ostatně je to asi i logické, protože RC ovládání pro vlaky umožňuje "plynulou" regulaci otáček motoru, kdežto ovládání od Power Function je jen klasické zapnuto / vypnuto.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

Citace od: peter kdy 20.10.2007, 19:33:09
... protože RC ovládání pro vlaky umožňuje "plynulou" regulaci otáček motoru, kdežto ovládání od Power Function je jen klasické zapnuto / vypnuto.
To může být řešeno i na straně přijímače - zda reaguje na "úroveň" či "náběžnou hranu". Píši v uvozovkách, tak nízký level (reakce na nosnou) to nebude, ale logika je stejná. Ale nic to nemění na věci, že kompatibilní nejsou (dle Tvých testů).


labis

Dík, sem trošku doufal, tak snad už jen ten univerzální ovladač k televizi  ::) .

Colonel32

no, spise je sance, ze by se mohl objevit nejaky program pro PDAcka, ktery by to podporoval

Numbi2

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2007, 13:00:47
no, spise je sance, ze by se mohl objevit nejaky program pro PDAcka, ktery by to podporoval
Jasně, že existuje 8), byť má své mouchy ... konkrétně u IR vlaků stále zlobí rozlišitelnost jednotlivých kanálů
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...