Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 26.03.2017, 03:08:11
Finale Rebels sa da uz stiahnut. Je to celkom dobre, pockam este aby som nespoiloval.

Koukal jsem na to uz v sobotu. Ne tak dechberouci jako zaver minule sezony, ale vesmirna bitva byla skvela. Jen me mrzi ze nezarvalo par rebelu (hlavnich postav), byla to promarnena prilezitost par se jich zbavit, tim spis ze do E4 zbyva par let a v tu dobu by uz zadni dalsi Jedi byt nemeli. Alespon Kanana mohli odstranit, kdyz uz ne Ezru. Hera, Chopper vime ze preckaji do Rogue One.

Potesilo me, ze z Thrawna neudelali dementa jako delaji z vetsiny imperialu.

Věšák

Citace od: Darth kdy 20.03.2017, 09:47:04
Jinak jsem předpokládal, že Rebels se odehrávají tak rok dva před New Hope, ale na záběru na Luka bylo vidět, že mu chybí do E4 cca 10 let. Takže prostor pro další sezónu (y) asi je.

Lukovi nemůže chybět do E4 10 let:
1) Leia ve druhé sérii vypadala tak na 15-16.
2) Ezra je starý jako Impérium, čili jsme někde v době cca 3 let před E4...
;)

Ale ten finální záběr měl skutečně nějaký divný proporce...

STARHAWK

Davam do pozornosti tuto peticiu

https://www.change.org/p/victoria-s-cantina-hasbro-make-super-articulated-3-75-star-wars-figures-mainstream?source_location=minibar

dostal som sa k nej cez starwarsnewsnet.com co je teraz moj SW daily news no 1 :)

Ide o peticiu na podporu Super Articulated 3.75" figuriek ktore za posledne roky dospeli do dokonalosti a vydavali aj zaujimave EU postavy - Wow moj Malgus aj Revan - a potom tuto liniu nejak skrtli a uplne nahradili 5POA (maju len 5 bodov otacania/ohybu). Tie 5POA su na to ze je to podla mna len smejdik pre decka (aj take treba ALE) za nehoraznu cenu v nasich koncinach (myslim asi celu EU lebo take ceny hlasi aj UK) - teraz este stale obcas najdem v Draciku nejaku SA figurku za cca 11-12E a pritom zakladna cena tych 5POA smejdov je 12-14 a su hodne tak max 6Eur a ani za take ceny nejak extra nemiznu hufne z regalov (teraz ich maju v Tescu za take ceny tusim).

Rad by som si kupil Rogue One skupinu a Rebels skupinu ale vydali ich len v 5POA alebo potom predrazenej 6" verzii 30Eur za figurku

Preto prosim tupritomnich SW fanov aby sa pripojili k tejto peticii.

Darth

Podpořím, i když osobně mě kloubové figurky vůbec neberou. Snad jen, když jsou klouby schované ve zbroji nebo pod látkovým oblečením (Hot Toys) - klouby na mě působí moc rušivě . Preferuji spíš sošky, jak ze SW, tak především z GoT a poslední dobou z MOTU. Mimochodem, kdo jste fandou Masters of the Universe, Sideshow vydává luxusní sošky ve formátu 1:4.

http://i12.photobucket.com/albums/a223/lorddrizzt/P2210163_zps0rvbk3nn.jpg

papluh

http://www.polygon.com/2017/3/29/15113292/star-wars-battlefront-2-ea-celebration

Tak trailer bude na Star Wars Celebration 2017, čo by môhlo znamenať ako pri jednotke, že vydanie je plánované na koniec roka.
Uvidíme či prídu aj nejakým vylepšením, alebo to bude to isté v lepšej grafike ...

Faire

Za lepší coop bych jim ruce ulíbal. Vlastně by mi úplně stačili boti (které hra má) a možnost si libovolně definovat hráče na obou stranách (hráči vs boti). Ta hra má takový potenciál...

STARHAWK

Kedze to zase chcu rychlo vydat k E8 do konca roka, tak to bude zase odflaknute. Tu sa ale uz nachytat nedam a pokial to nebude splnat vsetko na 120% tak sa toho nechytim a kupovat by som to isiel aj tak az pol roka po vidani alebo ked vidaju vsetky DLC a cena bude polovicna a samozrejme cez ich online shop aby som mal tusim 24h na otestovanie a ak nebudem spokojny vratit prachy.

BF 1 som kupil za 44E bez DLC a kamos si to teraz kupil za 30E so vsetkymi 4DLCckami.

Ja skor vkladam nadeje do singlplayer hry od Visceral Games o ktorej zarito mlcia uz 1rok takze sa snazia spravit ten vyvoj poriadne a nie ako ta rychlokvaska BF.
S kamosom sa asi vratime k hraniu Old Republic lebo u BF sa len nervujeme.

Faire

Já kupoval BF až o letošních Vánocích, myslím, že kolem 800,- se všemi DLC. Za ty peníze jsem dostal slušnou porci zábavy, byť člověk vytáčí, že na dobrém základě nedošli o kus dále.

Kéž by zase časem vydali nějakou X-Wingovinu :)

LukaMull

Teď trochu off topic, na čem hrajete?  :)

Faire

PC (Acer V15 Nitro Black Edition).

stricekfido

Xbox one, star wars mě bavily asi tak 2 týdny. Asi nejlepší tam byl zvuk a vizuál. Snad se s dvojkou polepší.

LukaMull

Citace od: stricekfido kdy 31.03.2017, 11:39:33
Xbox one, star wars mě bavily asi tak 2 týdny. Asi nejlepší tam byl zvuk a vizuál. Snad se s dvojkou polepší.

O něm taky hodně přemýšlím  :)

papluh

BF2 trailer
https://vimeo.com/212842535

A ak by ho aj dali dole, tak po celebration sa určite objaví znova  >:D

STARHAWK

#583
Citace od: papluh kdy 12.04.2017, 11:49:44
BF2 trailer
https://vimeo.com/212842535

A ak by ho aj dali dole, tak po celebration sa určite objaví znova  >:D

Ha, nestihol som sakris. No musim este den dva pockat. Bolo dobre ? Bolo dlhe ? Boli tam clonaci ?

Edit:

tak aspon textovo som to nasiel na SWNN (moja denna tlac v poslednom case :) )

-    Content for ALL THREE of the major Star Wars eras.
-    A story campaign shedding new light on the formation of the First Order (with what sounds like Rae Sloane giving orders).
-    Maps representing Endor, Hoth, Naboo, Starkiller Base, Takonada, and what appears to be Coruscant.
-    Greater emphasis on space battles.
-    Yoda, Darth Maul, Rey, and Kylo Ren as playable heroes.
-    Greater emphasis on space battles, featuring playable TIE fighters (Imperial and First Order), X-wings, Y-wings, and the Millennium Falcon.
-    AT-ATs (no word on if they're completely player-controlled this time).
-    Finally, and most importantly... MELEE TAUNTAUN.


Hmmmmm, nekupim to .... nekUPIM TO .... nesmiem to KUPIT
Uz len z principu ze ma osklbali o 44e to nesmiem kupit hned pri vidani ale pockat si tak 1r a potom ak to naozaj je dobre to kupit a zacat hrat. BF1 som kupil pri vidani a zle to dopadlo. Bola to neuplna hra a stale tam pridavali nove a nove bugy a po roku si clovek mohol kupit kompletnu veziu za 20-30e ked povodne stala takato verzia cez 100e.
Budem to ale bedlivo sledovat na forach a videach a cakat kedy to dovedu do dokonalosti a znizia tomo dostatocne cenu.

STARHAWK


Faire

Ach jo, to vůbec nevypadá špatně  :-\

Zajímavý výběr map: Ep I, Ep III (Coruscant?), Ep V, Ep VI, 2x Ep VII.

BTW venku jsou recenze na Rogue One na nosičích, bohužel žádný alternativní konec (takhle je to pro mého syna bojím se stále dost nestravitelné). Jako při vší úctě k mému nejoblíbenějšímu SW filmu by mi přežití libovolných dvou postav vůbec nevadilo. Zvláště ne, pokud by to byli Chirrut a Jyn nebo Cassien :), byť příběhově by dávali smysl spíše Maze a Cassien, kteří by převzali "pochodeň" od Chirruta a Jyn... Njn, zatím to vypadá, že se alternativního konce nedočkáme.

Skyrider

 je nějaký větší rozdíl mezi at-at a at-act?

STARHAWK

Citace od: skyrider kdy 13.04.2017, 20:59:34
je nějaký větší rozdíl mezi at-at a at-act?

ACT ma v tele ten velky oranzovy kontainer, ktory sa da vybrat - cize je to Cargo Transport - Obrneny nakladny transporter. A ma len 2 dela. ATcko ma 2 lahsie a 2 tazke kanony a v utrobach pechotu na vysadok.

STARHAWK

Pozeram LIVE stream celebration a je to dost na chuja.Neviem ci je to schvalne alebo si niekto neroby poriadne robotu ale kamera neukazuje co premietaju na platne cize nevidel som ziadne obrazky ani klip. Takymtop sposobom neukazu divakom nic poriadne zajtra.

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 13.04.2017, 21:04:27
Pozeram LIVE stream celebration a je to dost na chuja.Neviem ci je to schvalne alebo si niekto neroby poriadne robotu ale kamera neukazuje co premietaju na platne cize nevidel som ziadne obrazky ani klip. Takymtop sposobom neukazu divakom nic poriadne zajtra.

Tak to bylo vždy - vysílal se jen pokec a klipy byly vystřižené (trailer na sezónu Rebels s Thrawnem vloni v létě, s Vaderem na Rogue One) - asi mají zákaz, aby ti co se účastní osobně měli nějakou dobu exkluzivitu, když už si za vstupenky zaplatili. Trailery se objevily až cca 14 dní až měsíc po celebration - slyšel jsem napřed od lidí, co tam byli osobně, že se objeví Thrawn (i když to Filoni vyspoileroval už dřív, když dal na svůj FB obrázky hřbetů Thrawnovy trilogie s poznámkou, že něco úžasného se chystá).

STARHAWK

Nebolo to minuly rok, trailery pustali na full screen priamo to co islo na platno. Dalsi panel uz fungoval normale. Takze to asi bola chyba produkcie. Minuly rok bol exclusive len jeden trailer miesto ktoreho na pustili na obrazovky ten standardny a v sale bezal novy specialny. Dufam ze sa k nim dostalo ye to ide nachuja a uz to bude ok.

STARHAWK

K, produkcia nespi, E8 panel uz ukazoval aj obrazky/fotky.

A uz mame prvy mini trailer
https://www.youtube.com/user/starwars

Futurion

Koukal jsem na SW CO živě a nic vystřižené nebylo. Trailer/teaser dávali rovnou 2x po sobě.

STARHAWK

Citace od: Futurion kdy 14.04.2017, 22:06:42
Koukal jsem na SW CO živě a nic vystřižené nebylo. Trailer/teaser dávali rovnou 2x po sobě.

dnes uz bolo, ten novy kartoon o zenskych hrdinkach. Ucastnici videli prvu cast o Ray, my sme boli odstrihnuty.

Darth

#594
Upoutávka na závěrečnou sérii Rebels:
https://www.facebook.com/starwarsrebels/videos/769209203235705/

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 15.04.2017, 18:21:53
Upoutávka na závěrečnou sérii Rebels:
https://www.facebook.com/starwarsrebels/videos/769209203235705/

uz som stihol par krat pozret a popauzovat, Bo-Katan ma potesila, dofam ze s nej spravia aj Lego. Uz by mohli spravit novy Mandalorian battlepack - 1 za dobry, 1 za zlych.
A mozem dat svojich 2 wargov do SW sveta bez vicitiek :D :D
Kedze je to posledna sezona, tak by kazda cast mala byt dost dobra - asi uz nebudu fillery, dufam.

Red_Hood_9

Nevypadá to špatně, jen jsem čekal více Thrawna, který je teď (alespoň pro mě) hlavní tahoun seriálu.

Bo-Katan... jsem zvědavý, co s ní tvůrci, kromě sjednocení Mandaloru, vymyslí.

Také jsem Kanana moc nezaznamenal.  :'( Asi jediná postava, které bych přál, aby přežila (Kromě Thrawna samozřejmě).


Mimochodem, nedávno bylo potvrzeno, že vyjde seriál o 16 epizodách, který se bude zaobírat ženami Star Wars. Hera by měla dostat epizodu, která se bude odehrávat po Bitvě o Endor!

Darth

Mimochodem, v traileru se podle všeho objevila i Ahsoka.

Celkem to odpovídá celkovému konceptu postavy. http://www.starwars.com/news/the-cinema-behind-star-wars-princess-mononoke-ahsoka-tano

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 15.04.2017, 20:12:00
Mimochodem, v traileru se podle všeho objevila i Ahsoka.

Celkem to odpovídá celkovému konceptu postavy. http://www.starwars.com/news/the-cinema-behind-star-wars-princess-mononoke-ahsoka-tano

mam popauzovane a nevsimol som si ju teda

STARHAWK

Nasleduje Battlefront 2 panel. Som zvedavy ci im niekto bude davat natelo otazky typu: Kedy dokoncite Battlefront 1 (spristupnit vsetky mapy a mody aj offline s botmi).