Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Faire

#540
Podle více analýz je docela dobře možné, že měl jinak vyznít konec filmu. Na některých fotkách / záběrech je k vidění Krennic brodící se u pobřeží s pistolí a Jyn s Cassianem utíkající na podobném místě - a Jyn má v ruce něco, co nápadně připomíná ten přerostlý HD... Což odpovídá i tomu, co říkají na MZ (díky za odkaz) - totiž že Jyn měla původně přežít (a mě by to asi vůbec nevadilo, i když bych možná preferoval Chirruta). Takže velmi paradoxně je možné, že za ten extra hutný konec může Disney, který si vymínil smrt všech špinavců :)

Futurion

Citace od: STARHAWK kdy 06.01.2017, 14:33:54


Je mi fakt luto za Krenickovim "The power we are dealing with is .... immeasurable" by stale znie v hlave, to povedal uplne dokonale a toto tam asi ani nemoze byt lebo sa rozpraval s Vaderom na DS a to uz by menilo dejovu liniu a aj ton filmu lebo s Vaderom sa rozpraval velmi "pokakane"/pokorne (well tak to asi ma byt, do Vadera sa neskace :) )

Tak nejsem jediný! Tu repliku řekl naprosto skvěle, má to říz a je to snad má nejoblíbenější scéna z traileru, mám z ní přímo "zimomriavky". Velká, velká škoda, že se to do filmu nedostalo.


Futurion

Citace od: Faire kdy 06.01.2017, 15:17:10
Takže velmi paradoxně je možné, že za ten extra hutný konec může Disney, který si vymínil smrt všech špinavců :)

Bylo to naopak. Báli se, že smrt všech postav se v Disney nebude líbit. Ale těm to přišlo vhodný kvůli kontinuitě. Takže to Kathleen odklepla a všichni ve finálním scénáři umřeli :)

STARHAWK

Nemam Battlefront Scarif DLC, ale jedna misia je tam tusim eskorta U-Wingu a keca tam K2-SO ze vezie doleziteho pasaziera. Takze povodne to mala asi Jin prezit.
Inak skoda je aj tej trailerovskej hudby - som myslel ze z nej nieco bude vo filme ale nie je. Keby to aspon na soundtrack dali, ale ani tam som to nezachytil.

STARHAWK

Davam inak do pozornosti SW Rogue One: Obrazovy slovnik
Doteraz asi najlepsie spracovany obrazovy slovnyk - velice hutny a maximalne ma potesili integrovanim 3D prierezov novych lodi (U-W, TIE Striker, Krenic Shuttle, Cargo Shuttle)
Je tam toho velmi vela a tusim to stalo len cca 22Eur, kdezto E7 bola rozdelena do prierezov a slovnika a dohromady to stalo cez 40e.

Faire

Díky za tip, na E7 cross-sections se pořád mlsně dívám :)

papluh

ako sa niektoré scény dostali do trailerov k Rogue One
(v skratke, natočené ako improvizácia mimo plánu, marketing ich potom vybral z natočených scén ... apredpokladám, že trailer má svoj vlastný post-process)
http://io9.gizmodo.com/why-the-rogue-one-trailers-most-iconic-shot-never-appea-1790910745

Faire

Zajímavé! Byť to nevysvětlí všechny změny (třeba ten Tie-fighter...). Díky za link!

Darth

#548
Po Thrawnovi vzkřísili Rebels do kánonu další Zahnovu věc - Chimaera je zpět  >:D Už mi ke štěstí chybí jen Pallaeon, Noghriové a Mara Jade.



Plus zajímavě zahrnuli Ralph McQuarrieho koncept C3PO na zabijáckého infiltrator droida - byl by zajímavý minifig:
http://a.dilcdn.com/bl/wp-content/uploads/sites/6/2014/01/04-Droids_b.png


STARHAWK

Uz je nova cast k dispozicii. Trochu filler ale celkom ftipna. Ten AP-5 droid bol dobry :D

Futurion

Noghriové nebudou. Minimálně se schopností rušit Sílu. To jsem někde už dávno četl, že to tam nechtějí.

S Marou Jade to moc nevidím. Ani s Katarnem (Cassian) a Orso (Erso) to příliš nevyšlo co do přiblížení EU, jen takové pomrkávání.

Faire

#551
Loučení s Kylem bylo nelehké (Dark Forces I pro mě zůstávají nejlepší 3D shooterem mého dětství), ale musím uznat, že to RO usnadnilo :)

EDIT: k vražednému protokolárnímu droidovi - FFG teď pro Imperial Assault vydává balíček s BT-1 a 0-0-0, vražedným protokolárním droidem a jednodrodií armádou vtělenou do astrodroida. Oba pochází myslím z Marvelovských komixů o Vaderovi. Takže tenhle McQuarrieho koncept byl naplněn i zhmotněn.

STARHAWK

Citace od: Futurion kdy 14.01.2017, 22:44:21
Noghriové nebudou. Minimálně se schopností rušit Sílu. To jsem někde už dávno četl, že to tam nechtějí.

S Marou Jade to moc nevidím. Ani s Katarnem (Cassian) a Orso (Erso) to příliš nevyšlo co do přiblížení EU, jen takové pomrkávání.

Nemylis si Noghriou s Ysalamirmi ? Ysalamir je zvieratko rusiace silu, Noghri su ti bodyguardi. Osud Noghriou uz dali v Geonosis story - vyhladenie celej rasy.

Pre mna je aj tak Jan a Kyle stale kanon :) . Kto povedal ze nemohli aj oni nahodou narazit na nejake fragmenty planov - ale skor len nejake obsirne spravy, ziadna presna tech dokumentacia. Aj povodnom EU sa poriadne nevedeli dohodnut kto tie plany ziskal a bolo viacero verzii, napr pametam ze v X-Wingu bola nejaka misia kde ich preposielali cez nejake komunikacne druzice a i sme to odchytili.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 15.01.2017, 08:03:18
Loučení s Kylem bylo nelehké (Dark Forces I pro mě zůstávají nejlepší 3D shooterem mého dětství), ale musím uznat, že to RO usnadnilo :)

Ja som este stale neni rozhodnuty ci akceptujem nove veci po E6. Co bolo doteraz vydane v Rebels a inich zdrojo zatial moc neprepisuje povodne EU po E6 ci ? Napada ma len Kessel ale to podla mna v Rebels neboli na Kesseli priamo ale na tom jeho mesiaci :)

Darth

Jak píše Starhawk - Noghriové jsou bodyguardi, na které Thrawn nakonec dojel. Alespoň mihnout by se někde mohli.

Ysamiliriové jsou ta zvířátka rušící Sílu - ty tam propašovali alespoň ve formě ozdoby za Thrawnem, i když bez většího vlivu na kánon (a bez schopnosti rušit Sílu). Takhle, alespoň v náznaku, by tam mohli propašovat Maru a Pallaeona.


Futurion

No jasně. Díky za opravdu. Už je to nějaký ten pátek, co jsem trilogii četl :)

Futurion

#556
Citace od: Faire kdy 15.01.2017, 08:03:18
Loučení s Kylem bylo nelehké (Dark Forces I pro mě zůstávají nejlepší 3D shooterem mého dětství), ale musím uznat, že to RO usnadnilo :)

EDIT: k vražednému protokolárnímu droidovi - FFG teď pro Imperial Assault vydává balíček s BT-1 a 0-0-0, vražedným protokolárním droidem a jednodrodií armádou vtělenou do astrodroida. Oba pochází myslím z Marvelovských komixů o Vaderovi. Takže tenhle McQuarrieho koncept byl naplněn i zhmotněn.

Ano, v komiksech je Nula (Zero) a ještě jeho parťák, na jehož jméno si teď nevzpomenu. (zkrátka takoví C3PO a R2D2 temné strany, co do modelu droidů). Vyžívají se v mučení.

STARHAWK

BT a 000 su paradny. 000 je uz vpodstate v lego forme v tom posledmo SW kalendary, tak uz chyba len cierny trochu vysi kuzel na BT.

Inak Dave Filoni chcel neskor spravit toho infiltrator droida skor ako K2, to by ale nobolo tak fajn ako to poriesili. Ked sa transformne z neskodneho protokola na velke hebedo sa mi zda prihodnejsie nez keby uz ako velke hebedo vypadal :)

Mart5ty

Star Wars: The Last Jedi. Tak název je venku, co na něj říkáte? :)

LukaMull

Citace od: Mart5ty kdy 23.01.2017, 19:04:09
Star Wars: The Last Jedi. Tak název je venku, co na něj říkáte? :)

Název nic orginálního, ale to nebyl ani u epV :D jsemna to zvědavý, doufám že to bude míň podbodný puvodním SW než Ep VII

STARHAWK

:) akurat som to sem isiel pastnut a uz som bol predbehnuty :)

No nazov je celkom dobry, len ci sa da este zachranit ten hrozny stav galaxie aky JJ & spol (rad by som vedel ako do toho bol zainvolvovany Story Group Team) napachal.
Nijak extra sa na E8 netesim, musim si vystacit s Rogue One a dufam ze na BR daju kopu bonusov a nieco navyse k filmu. Dovtedy mozem studovat obrazovy slovnik.

Faire

Musím přiznat, že VII utrpěla srovnáním s RO, ale když vyšla, celkem se mi to líbilo vlastně všechno, až na Death Planet (ta subprostorověweaponizační obezlička trochu pomohla, ale vlastně jen trochu, hromada pitomostí je nevysvětlitelná). Doufám, že v IX. nebude death star systém, aby si nám nezadělali na death galaxy :).


Název mě nechává dost chladným, o filmu nic moc nevypovídá - kromě toho, že tam bude více strašit zestárlý Hamill :)

Futurion

Jaká Death Planet probůh? Má to sice imbecilní název, ale jeto Starkiller base.

Faire

Jasně, neodolal jsem pokušení :)

stomcova

Děkuji za informaci, že sleduji...
Batman, forever...

STARHAWK

Mozeme sa tesit na vysvetlenie pozadia Inquisitorov v novej Darth Vader comixovej serii
http://www.starwars.com/news/in-marvels-new-darth-vader-series-we-will-see-the-sith-lords-rise-the-construction-of-his-lightsaber-and-more

v Rebelsoch ich nikdy nevysvetlili dobre, takze som extremne zvedavy ako to podaju.

Futurion

Hm, tak tohle u nás vyjde se štěstím někdy příští rok. Doufám. Jinak půjdu do originálu, zní to až moc zajímavě na to, abych ty čísla neměl.

STARHAWK

Co hovorite na poslednu epizodu Rebels ? (honem stahnout ked ste nevideli :D )

Cital som k nej aj nejake diskusie a prave som si pozrel Rebels Recon a nakoniec to chapem ze to tak naozaj malo byt. Inak skoda tych zmazanych scen s Tatooinskimi domcekami a usadlostami.


Darth

Epizoda se mi líbila moc (když ji režíruje Filoni, který celým Rebels a dřív Clone Wars udává tón, tak to ani jinak snad dopadnout nemohlo, na rozdíl od Jar Jar Abramse). Už komiks Visionaries k tomu ukázal a tvůrci Rebels (v podstatě už v CW) se této cesty drželi a dotáhli to do konce, i přes tvrzení o nekánonu Visionaries.

Teď jen doufám, že Thrawn přečká, případně vyšumí podobně jako Ahsoka, aby se mohl někdy později vynořit třeba z Neznámých oblastí - že Kallus nezaskočí za Rukha už v této sezóně.

Jinak jsem předpokládal, že Rebels se odehrávají tak rok dva před New Hope, ale na záběru na Luka bylo vidět, že mu chybí do E4 cca 10 let. Takže prostor pro další sezónu (y) asi je.

STARHAWK

Finale Rebels sa da uz stiahnut. Je to celkom dobre, pockam este aby som nespoiloval.