Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

STARHAWK

This is it ......

Idem na premieru - potom poviem len ci to bolo zle, ok alebo megasuper :)

skywalker007

Pravě jsem vyšel z kina a musím říct,že to bylo asi tak 10x lepší než 7.

Ravenhorn

Já byl hodně spokojen a oproti některým staromodním lidem, kteří pořád od filmů očekávají něco co nikdy neviděli, u mě na max 10/10*. Jinak dnes už nejde natočit nic co jste doposud neviděli, všechno prostě bylo už natočeno.

Jinak pro mě Rogue One - dýchalo starou trilogii v moderním hávu a určitě předčilo hodně Epizodu 7, kterou jsem ale hodnotil taky na max.
Castle, Pirates a Star Wars.

STARHAWK

#513
Uz som aj ja spet. Je to bruuuutal dobre. Idem znovu a znovu. Pozor ma to ale iny ton, trochu si nan treba zvyknut, nie je to take rozpravkoidne ako vsetky ostatne (vratane 5ky). Nepacili sa mi mozno len nejake detailiky tu a tam. Inak fak 50% zaberov z trailerov tam nie je co je fakt divne a na niektore som sa tesil :( Niektore by mozno mohli dat na BlueRay/DVD ako extended version jak LOTR spravili - ze dajme tym hardcore fanom 30min filmu navyse.

Jop a 7ka sa na toto nechyta a dufam ze to fanusikovia daju najavo svojimi penazenkami nech si to Disney uvedomi a spravi viac filmov takto ladenych. Drzim palce na rekordne zisky a svojou skromnou troskou k tomu prispejem aj ja.

Moja prva veta po 7ke: "Som z toho rozpolteny" (citujuc Kyla Rena v SK dabingu)
Prva veta po RO: cvilu som lapal podychy a bol bez slov, potom ze brutus super, uzasne

Faire

Díky za zprávy, o to více se budeme s ženou těšit :)

juraj

Citace od: STARHAWK kdy 15.12.2016, 00:26:43

Jop a 7ka sa na toto nechyta a dufam ze to fanusikovia daju najavo svojimi penazenkami nech si to Disney uvedomi ....


Myslim, ze ked so 7ckou zarobili $2,068,223,624  nemuseli nic menit. Iba s velkym menom a slabym dejom to bol 3 najzarobkovejsi film. Myslim, ze im nejde o dej ale o zisk a to im vyslo.

STARHAWK

Citace od: juraj kdy 15.12.2016, 09:43:57
Citace od: STARHAWK kdy 15.12.2016, 00:26:43

Jop a 7ka sa na toto nechyta a dufam ze to fanusikovia daju najavo svojimi penazenkami nech si to Disney uvedomi ....


Myslim, ze ked so 7ckou zarobili $2,068,223,624  nemuseli nic menit. Iba s velkym menom a slabym dejom to bol 3 najzarobkovejsi film. Myslim, ze im nejde o dej ale o zisk a to im vyslo.

7ka bola prvy SW film od Disney takze uz len zo zvedavosti na to isli vsetci, boli potom rozdielne nazory nan - ja nemam rad 7ku.
RO je dost kontroverzny oproti ostatnym a uz citam aj dost negativnych recenzii a uz nema ten prvotny wow efekt a kopu ludi ocakava ze to ma byt lepsie ako pokazena 7ka. Tak uvidime za tyzden ake teda budu zarobky.

Len som teraz zvedavy ako sa ude predavat ten detsky merchandizing ked to vpodstate nie je film pre deti :D este ze maju vychcanu taktiku to silne predavat pred samotnym filmom.

LukaMull

teď jsem přišel z kina... 1) mám 100 chutí pustit si to znova a pak hned ep IV :D 2) jsem dostal přesně to co jsem čekal, pomerně syrovej válečnej film bez hlubokejch myšlenek, 3) je to prostě dobrý!!! A aby tady nechybělo lego, při první přížitosti kupuju AT-ST :D

ogar49

Citace od: LukaMull kdy 15.12.2016, 20:54:43
teď jsem přišel z kina... 1) mám 100 chutí pustit si to znova a pak hned ep IV :D 2) jsem dostal přesně to co jsem čekal, pomerně syrovej válečnej film bez hlubokejch myšlenek, 3) je to prostě dobrý!!! A aby tady nechybělo lego, při první přížitosti kupuju AT-ST :D

Souhlas bod 1) a 2), posledních pár minut filmu extra zajímavých, žádný šťastný konec hlavních hrdinů, stylový nástup Darth Vadera se světelným mečem a po konci se mohla pustit hned plynule ep IV

STARHAWK

uz som to videl 2x
Kedy mozme zacat spoileroidne diskutovat ? Cakam kym mi vydaju permanentku do kina na dalsie zhliadnutia tak aby som vedel co kto postrehol.
Videl som tam znamu lod, bola aj v trailery a dnes som si ju vsimol vo viacerych zaberoch.

Kubos.cz

#520
Byl jsem na premiere vcera o pulnoci a za me super. Paradni film. Neumím si představit EP IV bez R1, hned druhý den jsem si pustil New hope haha

Referenci na star wars rebels je tam hodně  ;D

Spoilerovně bych diskutoval tak za 2 tydny  >:D

EDIT : a jsem rád že tu jsou reakce pozitivní, jsem dost často narážel na hate, většinou od lidí kteří dávají ep 7 10/10 .

Já jsem asi po roce si konečně uvědomil že ep 7 jako star wars film a pokračování ságy má nulovou hodnotu, příběh o ničem.

Mr. Cube

Tak jsem to už taky viděl. Rád bych věděl, jak se vám, co už jste to taky viděli, líbily ty 2 CGI postavy :)

Faire

#522
Viděl, a je to pro mě nejlepší díl. Viděl jsem starou trilogii, když jsem byl malý, a pak všechny další díly, na episodách I, II a VII jsem byl v kině, ale vlastně bych řekl, že až tohle jsou pro mě skutečné hvězdné války. Atmosféra, konečně logický příběh, věrohodné postavy, perfektní pocit kinetiky při bojích (zvláště vesmírných), všechno otřískané, celkem slušně navržené (- SW pohyblivá křídla, samozřejmě), moc se mi to líbilo.

Reference z hlavy (žádný spoiling): Bail Organa, Saw Gerrera, Obi Wan / Ahsoka (spíše ne), Antilles, Mon Mothma (jasně...), mám pocit, že v archivu toho byly kódy plné, ale nejsem si jistý.

A ještě jedna věc: mám teď o něco větší chuť si koupit bunkr z 2017 než U-Wing. Obě hlavní postavy tam jsou IMHO zachycené tak, jak si je budu pamatovat.

Futurion

Citace od: Mr. Cube kdy 17.12.2016, 10:32:35
Tak jsem to už taky viděl. Rád bych věděl, jak se vám, co už jste to taky viděli, líbily ty 2 CGI postavy :)

Moff super, mně se líbil. Kamarád říkal, že by ani nepoznal, že to není herec, kdybych mu to hned neřekl. Princezna už byla slabší.

STARHAWK

Citace od: Futurion kdy 18.12.2016, 22:24:50
Citace od: Mr. Cube kdy 17.12.2016, 10:32:35
Tak jsem to už taky viděl. Rád bych věděl, jak se vám, co už jste to taky viděli, líbily ty 2 CGI postavy :)

Moff super, mně se líbil. Kamarád říkal, že by ani nepoznal, že to není herec, kdybych mu to hned neřekl. Princezna už byla slabší.

1) Graficky - Moff celkom dobre, je to este vidno - niekedy viac, niekedy menej ale vcelku dobre spraveny. Princezna mohla byt lepsie, pripadalo mi ako by to bolo narychlo.

2) Dejovo - cital som diskusie ze ich tam nemali davat ked to nevedia spravit dokonale graficky. Bshit a velky. Pre mna su SW neni len filmy ale to co doplnia do SW kanon univerza a to ako pouzivali Moffa je uplne genialne a radsej ho tam mam s nie 100% dokonalim efektom v tom pribehu s jeho cinmy a dopadom na pribeh ako keby ho len nejak spomenuli a nic tam nerobil len aby to nebolo poznat ze je to digital. Leia tam nutne nemusela byt ukazana uplne ale ok, aspon to pekne nadviazalo a je to kazdemu jasne.

Ved mozme mat o 10r special edition Rogue One kde dorobia tie postavy tak ze u to vobec nebude poznat ze je to digital.

Faire

#525
Tarkina jsem poznal, přišel mi takový trochu divný, u Leii jsem si ale ani ničeho nevšimnul.

Mr. Cube

Mě ta Leia taky přišla lepší, jestli to bylo tím, že se tam jen letmo mihla, zatímco Tarkin tam měl oproti ní podstatně větší roli, těžko říct. Každopádně je zajímavé, jak to různí lidi vnímají jinak, já jsem o Tarkinovi věděl předem, zatímco přítelkyně ne a když jsem jí po filmu řekl, že byl udělaný počítačově, byla překvapená. A taky bylo u téhle postavy zajímavé, že nejdříve mi hlava říkala "to je jasně vidět, že je počítačový", v dalších scénách už to tak na mě ale nepůsobilo.

Faire

Jo, zapomněl jsem na Turbo tank, a s údivem jsem zpětně zjistil, že tam bylo celkem dost Ghosta a jeden Chopper...

Futurion

A jedna Hera. Ne přímo, ale volali ji :)

Ravenhorn

#529
Carrie Fisher zemřela   R.I.P.    :'( :'( :'(

May The Force Be With You Forever
Castle, Pirates a Star Wars.

Faire

Takže z Kyla je teď sirotek...

Futurion


Tomik

Citace od: Futurion kdy 18.12.2016, 22:24:50
Citace od: Mr. Cube kdy 17.12.2016, 10:32:35
Tak jsem to už taky viděl. Rád bych věděl, jak se vám, co už jste to taky viděli, líbily ty 2 CGI postavy :)
Moff super, mně se líbil. Kamarád říkal, že by ani nepoznal, že to není herec, kdybych mu to hned neřekl. Princezna už byla slabší.
Mně to přijde jako hnidopišství. Kdyby mi žena neřekla, že tam jsou obličeje dvou postav nakreslené na počítači, tak bych to vůbec nepoznal a pokládal bych je za dubléry... Jinak se mi film hodně líbil a všem ho doporučuju.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Faire

Je poznat, že na každého ty postavy působí jinak. Mě přišel Tarkin podezřelý od začátku, a nevěděl jsem, že tam budou CGI herci, zatímco Leia na mě působila v tom jediném záběru úplně přirozeně, a říkal jsem si, kde ji sehnali.

Darth

#534
Včera vyšel trailer na druhou polovinu třetí série Rebels. Vypadá úžasně.
https://www.youtube.com/watch?v=upN-7ALj2OU

germik

Citace od: Faire kdy 05.01.2017, 09:08:56
Je poznat, že na každého ty postavy působí jinak. Mě přišel Tarkin podezřelý od začátku, a nevěděl jsem, že tam budou CGI herci, zatímco Leia na mě působila v tom jediném záběru úplně přirozeně, a říkal jsem si, kde ji sehnali.
To já to měl naopak - Tarkin byl v pohodě, ale Leia mi rvala oči...
A jinak, jako celek to bylo epesní :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

papluh

k téme
"How 'Rogue One's' Princess Leia, Grand Moff Tarkin Were Created"
https://www.youtube.com/watch?v=xMB2sLwz0Do

Faire

Order 66 podcast měl celkem zajímavý rozbor filmu, včetně někoho, kdo se na jeho tvorbě podílel, bylo to celkem zajímavé na poslech (byť s častými přesahy do FFG SW RPG, což je předmět podcastu). Bylo hezké slyšet, jak do toho byli tvůrci zapálení, a kolik lidí z OT bylo zapojeno. Zajímavé úvahy k Gerrerovi a nadbytečnosti jeho zakomponování do filmu.

Pořád by mě hodně zajímalo, co přesně se přetáčelo a proč.

Mr. Cube


STARHAWK

#539
Citace3) Rogue One nebude mít prodlouženou verzi

Pokud někdo z vás doufá v prodlouženou verzi Rogue One, rychle na ní zapomeňte. Ačkoliv se samozřejmě přetáčelo, první sestřih byl jen o 10 minut delší než kinoverze a nezmizelo z něj nic podstatného.

Tak ale sorry, nejake bonboniky navyse by sme si zasluzili.
Ze je JJ !@$#@#%$ a prehlasil, ze film jak ho spravil je dokonaly a nebude sa menit je jeho nazor, sak som si doteraz ani E7 oficialne nekupil na ziadnom mediu - ani tusim 2.5Eur za DVD v tescu som za to nebol ochotny dat.

Minimalne scena kde "space monkey" spravy vitazny rehot do kamery ked sepali nohu AT-ACT tam kludne mozu dat (bola fajn a bola v trailery a vobec nezmeni dej), pripadne nejake ine trosku dlhsie sceny, Baze ked utekal pred AT-ACT ze stupilo uplne vedla neho to mi tam tiez vyslovene chybalo. Minimalne sceny, ktore nemenia dej filmu - ja budem vdacny za kazdu jednu.

Ocividne mali rozpracovaneviacere verzie deja a preto niektore sceny proste neuvidime, lebo by zmenili dej/ton filmu. Je mi fakt luto za Krenickovim "The power we are dealing with is .... immeasurable" by stale znie v hlave, to povedal uplne dokonale a toto tam asi ani nemoze byt lebo sa rozpraval s Vaderom na DS a to uz by menilo dejovu liniu a aj ton filmu lebo s Vaderom sa rozpraval velmi "pokakane"/pokorne (well tak to asi ma byt, do Vadera sa neskace :) )