Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

papluh

Tak sa mi po víkende doťahal SW:Battlefront a po pár skúšobných hrách to vyzerá na fajn oddychovku, ale asi nie za tu cenu.
Na Hoth som sa pripojil v polovici bitky keď to rebeli vyhrali, ale ani neviem ako :D Škoda len, že sa nedali poriadne vyskúšat mechanizmy, keďže oblohu tam ovládali nejaký naskillovaní šialenci.
Dobrá je tá možnosť byť spárovaný, najmä ak ten druhý už má odomknuté karty.
Na počudovanie notebook s 4ročnou i5 a externou GTX570 to celkom zvláda aj pri medium detailoch a 1920x1200. Akurát pripojenie miestami laguje.   

Kubos.cz

Citace
Na tom obrázku není vidět vůbec nic.

Je tam videt Galen Marek  ;)

papluh

Kto predal obličku môže odpovedať na inzerát :D Keďže Brickset hlási 400 regulérnych SW setov, tak zbierka 300 je dosť kompletná
http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/riesige-lego-star-wars-sammlung-zu-verkaufen/371378086-23-1839


Klaj

Tak to je asi nejhezci sbirka sw co sem kdy videl. :o :o :o
Draco dormiens nunquam titiliandus

Futurion

Čistě náhodou nesbíráte tu někdo komiksy a nearchivujete je v nějakých obalech, svazcích atpod.? Potřeboval bych poradit v čem komiksy skladovat. Sice jen český Star Wars magazín, ale rád bych jej uchoval v co nejlepším stavu i do budoucna.

Darth

#305
Citace od: Futurion kdy 19.10.2015, 19:37:23
Čistě náhodou nesbíráte tu někdo komiksy a nearchivujete je v nějakých obalech, svazcích atpod.? Potřeboval bych poradit v čem komiksy skladovat. Sice jen český Star Wars magazín, ale rád bych jej uchoval v co nejlepším stavu i do budoucna.

Já v tomhle:
http://www.minotaur.cz/sfaf/catalog/comic-bags-resealable-current-size-6-78x10-12-100ks-ultimate-guard-p-15686.html

Silver size je vhodný třeba na želváky (tam je dost volný) nebo na soubory komiksů (kde je cca 7-9 sešitů v jednom souborném vydání - v mém případě MOTU paperbacky - ty do nich sednou jako ulité. Current sizë jsou akorát na SW magazín nebo třeba na Bart Simpson komiks.

Pár lidí si to už nechalo svázat po ročnících do knih, já je mám zatím na hromádce (ale každý ve svém "sáčku").

Futurion

Výborný. Nevěděl jsem přesně co hledat. Díky moc za tip.

Kubos.cz

Novy trailer jste videli ? Celkem narez a uz vime I neco o pribehu.

Akorat teda jestli je Finn stormtrooper a vylezl ze spadleho Tie fighter tak to nejak nechapu proc neni pilot. Ale nejspis to tak nebude  ;D

EDIT : A nezapomente listky jsou v prodeji

Mr. Cube

Trailer super, uz zacnu asi odpočítávat do premiery, listky po Cinestaru spustilo i Cinemacity.

Futurion

Ad Finn - myslím si, že už od začátku dělá pro rebely nebo Novou republiku nebo čím jsou ti hodní v VII zastoupeni.

Evidentně v tom Tie Fighteru jen zdrhal a na útěku to schytal = spadnul na Jakku. V druhém traileru je scéna, jak Tie Fighter kosí stormtroopery v hangáru. Jestli je to Finn, to nevím, ale souvislost to určitě bude mít. No a na Jakku potká Rey, která je scavenger a sní o tom, že odletí z té písečné koule (jak přes kopírák s Anakinem), viz záběr jak zasněně hledí na odlétající loď a šťourá se v součástkách. Rey Finnovi pomůže a ... dál nevím  ;D

STARHAWK

Videl, paradny. Pocitovo je to dost starwarsoidne. Tie v hangare bolo to ktorim Finn zdrhol a asi ho zostrelili raketou podla noveho traileru.
Len sa desim nad kym to tam Ray bulika.

STARHAWK

Vsimol si niekto nieco gulate na plagatoch ? Akoby DeathStar 3 ? To dufam ze nie ... to uz by bolo trochu trapne.

Darth

#312
Citace od: STARHAWK kdy 21.10.2015, 21:03:04
Vsimol si niekto nieco gulate na plagatoch ? Akoby DeathStar 3 ? To dufam ze nie ... to uz by bolo trochu trapne.

Ze stránky Starwars.com

STARKILLER BASE
An ice planet converted into a stronghold of the First Order and armed with a fiercely destructive new weapon capable of destroying entire star systems.

Akorát na co by to mělo zbraň schopnou zničit celý hvězdný systém, kdyby se to k němu nedostalo - takže asi bude mít i motory (nebo že by střílela hyperprostorem?).

Po tom, co Abrams zku.... Star Trek, se SW obávám.

Mr. Cube

Milé by bylo, kdyby chtěl Kylo Ren dokončit to, co Vader začal, tzn. zničit impérium (hodil přece císaře do té šachty, ne? :D )...ale tak to asi v tom traileru nemyslel, no...

Kubos.cz

To neni deathstar to je deathplanet  :D

A jo hlavne at moc nevymyslej, star wars nepotrebuje reboot ale sequel

Mr. Cube

Já myslím, že to bude dobrý. Mě Abramsův Star Trek nevadí, takže se těším. Lístek koupený.  >:D

Futurion

Také v něj mám důvěru. Už od Fringe  ;D Trailery to zatím jen potvrzují.

Kubos.cz

Citace od: Futurion kdy 23.10.2015, 08:39:55
Také v něj mám důvěru. Už od Fringe  ;D Trailery to zatím jen potvrzují.

Fringe jsem zral, az na posledni season ten se mi moc nelibil

Ja myslim ze to bude dobry ale s 1 - 2 filmy za rok nevim no

Futurion

Když vidím kvalitu filmů od Marvelu, tak opět nemám obavy. Musí se to brát jako odreagovačka, není to zfilmovaná Vojna a mír. To je celé. A fanda SW se může jedině potutelně usmívat, že u Disney mají SW náležitou pozornost. Samozřejmě, že zištnou pozornost, ale je to win-win pro všechny.

Darth

#319
V pátém díle Droid Tales se objevily další věci, co by se v budoucnu mohly objevit i v setech (a obvykle se zanedlouho objeví, jak ukázaly dřívější díly - např. ugnaught nebo věci z Padawan Menace):

STARHAWK

Ten podracer pilot ma az tak moc nebere ale bantha sa moc moc hodi.

Kubos.cz


STARHAWK

Su tu aj nejaky gamisti (tusim hej bo tu bola diskusia o fallout) ?
Kupil som SW Batlefront a nejde nainstalovat, asi budem muset spravit upgrade PC. podotykam ze Beta mi isla vpohode aspon na nejakych min detailoch.
Kupil to niekto ? Ak hej na com to hra ?

Darth

Egmont oznámil docela dobrou nabídku starších SW knihy po 100 Kč.

http://www.egmont.cz/knihy/akcni_nabidka/

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 24.11.2015, 18:14:12
Egmont oznámil docela dobrou nabídku starších SW knihy po 100 Kč.

http://www.egmont.cz/knihy/akcni_nabidka/

No ked uz EU vpodstate zrusili a vsetko neplati tak sa cudujem ze to neprislo skor. Inak dik za info, skontrolujem ci nieje nieco, co nemam.

STARHAWK

Kto sa dnes chysta na premieru hned po polnoci ?

Futurion

Já se radši normálně vyspím a jdu zítra v 16  ;D

STARHAWK

Rezervoval som si listok aj v inok ine na vecer ked to bude fakt dobre tak 1x nebude stacit.
Pozrem film, vyuspim sa , popracujem a pojdem na film znova a potom mozno cez vykend znova :) ak to bude fakt dobre.
Tak po polnoci po filme dam hodnotenie, palcom hore alebo dole - nebudem spoilovat nic.

Futurion

Tak to se těším na ten palec hore  ;D Já jsem die hard fanda, takže už s předstihem mám koupené lístky ještě napodruhé, do imaxu, bohužel tedy na 3D, ale velké plátno je velké plátno.

Ravenhorn

Já jdu taky pulnoční - Praha (Černý most)  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.